KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gucci

Ár:   14 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: aidanne, Módosítva: 2018. július 11.

Ár:   14 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

A Gucci Bloom illata elevenedik meg ebben a finom, fátyolszerű hajparfümben.

aidanne

2018. július 7.

Gyonyoruseges hajparfum valtozata az anya illatnak. Selymes, fatyolszeru illatod ad a hajnak. A jazmin es tubarozsa kettose csodalatos egyveleget ad. Aki szereti Nasomatto Narcotic Venus illatat, de elrettenti az ara, ez tokeletes alternativaja lehet:)

aidanne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Linalool