KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gucci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: momo, Módosítva: 2011. október 18.

Lelőhely:   parfümériák, online

Gucci by Gucci EDT 30 ml
Ár: 7000 , Eladó: Fanika
Állapot: új, egyszer-kétszer próbált, Helyszín: Eger, fizetés: Utalás után postán maradóra

kmj1012

2014. június 18.

Életemben egyszer történt velem, hogy magamnak választottam parfümöt a boltban. Illatkavalkád, a bőség zavara, sok-sok elbizonytalanító tényező... mégis volt egy, aki tényleg megérintett.
A magam részéről nem szeretem az EDP-ket, tolakodóak és zsúfoltak az orromnak, így nem is kacérkodtam a töményebb párjával.
Nagy egymásra találás lett a miénk; az én bőrömön egyszerűen vibrál ez az illat! Magához ölel, a bőröm alá bújik és onnan kacsint a világra.
Édeskés, fanyar, füstös és levegős egyben, kihívó, ugyanakkor távolságtartó, selymes, de horzsol, ha akar. Nappal öltönyben tárgyal, este koktélruhában táncol. Lágyan simogat, aztán durván pofon üt; huncutul játszik, de a következő percben már könny búsul szemében. Remegve, lágyan csókol, aztán bilincsbe verve megerőszakol ... mint egy tökéletes paradoxon...mint én.

Ha őt viselem, gyönyörűnek érzem magam... és azzá is tesz! ;)

kmj1012
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 18.

Ha őt viselem, gyönyörűnek érzem magam... és azzá is tesz! ;)

Vaslady

2013. október 8.

Próbálgatom az EDP változatot,és őt is az EDT-t.Nem rossz,mig az EDP nekem füstős mézes,és mély illat (nagyon tetszik amugy :) ),addig az EDT mindtha gyümölcsösebb lenne,valahogy a bőrömön nem is hasonlitanak egymásra....körtét,kamillát érzek és még mézet,végülis nem rossz ez sem,de inkább a EDP változatra szavazok .

Vaslady
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 8.

2012. november 15.

Újabb értékelés, mert az előzőhöz nem tudok update-et írni. Legutóbb elég semmitmondóan nyilatkoztam róla, de pont olyan is volt a kapcsolatunk. Ma újra a kezembe került, mert valami új illatra vágytam. Be volt dugva a legritkábban használt testápolóim mögé, hogy ne kelljen minden nap ránéznem és éreznem a mardosó bűntudatot, hogy olyan sok ropogós ezrest adtam ki egy parfümre, amit max. 1 hétig használtam. 50 ml-est vettem, naná. Most előkotortam, jobbhíján, mert újra most nincs keret. Nem tudom mi lelt, de szívem szerint minden nap valami füstöset, fűszereset fújnék. Chanel Allure Sensuelle, Coco Noir, ilyesmi esne jól. Na ő nem teljesen ez a kategória sajnos, de valamelyest enyhíti az étvágyam. Mint amikor reggel lehajtok egy 3 decis tejeskávét rendes étel helyett. Most így vagyunk.
Kedveltem én őt mindig, csak nem fújtam. Őszinte leszek, jó ideje arra várok, hogy Medora, az illatok leíró tudományával foglalkozó szakértő górcső alá vegye. Azt hiszem segítene a gondolkodásban. :-).
Most adok 5 csillagot, de amilyen illatszédelgő vagyok, ez még változhat.

Most nagyon gyorsan levonok egy csillagot, mert ma konkrétan felfordult a gyomrom, mikor magamra fújtam és ez azért nem járja...

Update: regény lesz ez... De 1 hete kb. történt valami... Többet fújtam a szokásosnál (2-t szoktam, max 3-at, ha nagyon gyengus az illat) és megtörtént. Egymásra találtunk. Annyira jól esett viselni, belebújt a kötött pulcsim szálai közé. Nem szeretek csíkot húzni, elég prosztó dolognak tartom, de őt szabadon kell engedni, nem szabad finomkodni, tomboljon csak, kekeckedjen csak.

momo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 15.

Most adok 5 csillagot, de amilyen illatszédelgő vagyok, ez még változhat.

Mya

2012. október 16.

Ő az egyik illat amivel a világból ki lehetne kergetni. Tudom Gucci, az egyik vezető luxusmárka világszerte, de nemhogy jelentéktelen illat, számomra egyenesen büdös. Biztos vagyok benne, ha egy Avon katalógusban megjelenő illat lett volna, az ezt szerető emberek minimum fele már a tesztdörzsi után lemondott volna arról, hogy megrendelje a parfümöt. De ugye ez nem így történt és rengetegen imádják. Ezt az EDT-t már csak az EDP-je múlja felül.... KATASZTROFÁLIS!!

Mya
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 16.

M. Noémi

2012. július 19.

Nekem nagyn bejött. Ajándékba kaptam, és nagyon megszerettem, igazán erős illat. Meg is venném, ha épp nem keresném az igazit. :)

M. Noémi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 19.

dorydory

2011. október 23.

Nagyon szeretem,egyik kedvenc parfümöm és rajtam tartós.

dorydory
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 23.

Nagyon szeretem,egyik kedvenc parfümöm és rajtam tartós.

szueszti

2011. október 4.

Az egyik kedvencem. Nagyon különleges mély, határozott illat. Érettebb nőknek áll jól és inkább az őszi-téli időszakban érvényesül jobban.

szueszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 4.

2011. augusztus 8.

Bújós, finom illat. Picit karcos az eleje, de éppen csak annyira, hogy érdekes legyen. Tartósságban elmarad az EDP-től, de hordhatóbb. 30 alatt nem ajánlom.

momo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 8.

Antioxidánsok: BHT

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.