KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Guerlain

Ár:   22 300 Ft és 31 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2017. július 7.

Ár:   22 300 Ft és 31 490 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   parfümériák

2017 tavaszán megjelenő orientális-virágos illat nőknek, amely a Guerlain sötét burgundi vörös és fekete színekre épülő Black Perfecto kollekciójának parfüm verziója. A La Petite Robe Noire Black Perfecto-t az anyaillat sötétebb és határozottabb verziójaként álmodta meg a parfümőr, Thierry Wasser. A parfümöt a fekete motoros bőrdzseki és az elegáns "kis fekete ruha" stílusa közötti kontraszt inspirálta.

Fejjegyek: meggy, mandula

Szívjegyek: rózsa, édesgyökér

Alapjegyek: bőr

Ár: 11000 Ft , Eladó: a12smuk
Állapot: Használt, Helyszín: Vas megye, fizetés: személyes,utalás után postázom,postán maradó ajánlott-vagy Foxpost, a vevőt terheli
Guerlain La Petite Robe Noire Black Perfecto EDP Légère leáraztam!!
Ár: 13900 , Eladó: Gina73
Állapot: 100/50ml, Helyszín: Szeged, fizetés: Utalás, személyesen

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

whitemerci

2017. december 10.

Sajnos csak picike parfümmintám van belőle, amit Guerlain sminktermékek megvásárlásakor kaptam ajándékba. Már a parfüm "ruhája" is tetszik, egyedi, és abszolút telitalálat Thierry által megálmodott, " fekete motoros bőrdzseki és az elegáns -kis fekete ruha- stílusa közötti kontraszt", határozottan átjött, határozottan egyedi illat. A parfüm kifújásakor erősen érezni a bőrömön a bőrdzseki illatát, aztán jön a meggy, a mandula egy kis negros aláfestéssel, de tökéletes, izgalmas elegyet megtartva, majd leszáradáskor, virágos, gyümölcsös, bőrös, határozottan kellemes, számomra vonzó illatá alakul át. Óriási hiba, hogy eddig nem ismertem még az alapanyaillatot sem, ezt sürgősen pótolnom kell, számomra izgalmas, egyedi, és határozottan kellemes élményt nyújt ez a parfüm, szerelem :).

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 10.

LathatatlanOzike

2017. november 1.

LPRN EDP füstösebb, bőrösebb verziója, a már meglévő meggy mellett. Nagyon szeretem – no, nem jobban, mint a simát – igazán kacér darab.
Az üvege mesés, az illata csodás, mi kell még? Egy kis tartósság, hiszen rólam sajnos túl hamar elillan.
Nem gondoltam volna, hogy legtöbbször vele fogom álomba ringatni magam, de mégis… valamit tud a kis hamis.

LathatatlanOzike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

necra

2017. október 12.

Rajtam füst es negro. 1-2 óra múlva pedig semmi. De jo, hogy nem rendeltem meg vakon :( csalodas

necra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Regi84

2017. szeptember 19.

Szerintem ez lesz a téli szerzeményem. Nem tudom mi tetszik benne, mindig mást érzek ki belőle magamon, sokat változik, de rendkívül tartós. Reggel befújtam magam és az esti soinning után még nyomokban rajtam volt. Papíron nem jó, elsőre nem jó, de kb 10 perc és szerelem lesz belőle. Egyáltalán nem tucat illat, szerintem nem is állna mindenkinek jól.

Regi84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

bernikrém

2017. szeptember 12.

Valóban igazatok van hogy hasonlít az alap EDP-re, de ez sokkal rózsásabb, és mivel ugyan az a vonal szerintem természetes hogy az alapjegyek egyezhetnek. az én bőrömön füstösebb az illata, de kijön a rózsa kellemes lágy illata is. a sima edp nekem megyesebb kicsit. Tetszik az üveg, és az is hogy végre lehet venni Mini kiszerelést is.

bernikrém
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

hulcsi

2017. szeptember 2.

Alapanyaillat. Tök ugyanaz. TÖKUGYANAZ. Egymás mellett tesztelve is. Az illatot szeretem, a koncepciót nem értem 😢

hulcsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

dandy

2017. augusztus 28.

A LPRN vonal szinte minden változatát kipróbáltam már, 1-2 nem jött be, de az anyaillat nagy szerelem lett, mindig van itthon belőle. :) Mikor megláttam a fekete üveget már az megvett kilóra, sejtettem, hogy ez nekem bejövős lesz :) Először egy 10 ml fújóst vettem itt egy kedves KM-stől, alig vártam, hogy megérkezzen, postáról kijövet téptem a borítékot mint őrölt, hogy végre fújhassam magamra. :D Az anyaillat keveredik a bőrös jeggyel, először nem éreztem sok különbséget, de ahogy egyre többször ehhez nyúltam, érezhetővé vált a mássága, hiányzik belőle az ánizsos vonal, a bőrtől kevésbé karcos mint az anyaillat. Finom meggyes, bőrös, mandulás illat. Szerintem nem az az egy kaptafára készült édes illat, olyan semmivel nem összetéveszthető. Nagyon tartós (mint az anyaillat) rajtam még másnap is simán érezhető. Olyannyira megtetszett, hogy már üvegében is megvan. :) Millió csillag :)

dandy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Burya

2017. augusztus 25.

Meggyes, édes. Ennyi. Nem is tudok róla többet írni, már ezzel a két szóval is túl sok időt vesztegettem rá...

Burya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

leila0803

2017. augusztus 6.

Nekem kimondottan tetszik. Meggyes izgalmas illat egy boros jatekkal elegyitve. Az edesgyoker mindvégig ott bújik a hatterben. Jar neki 4 csillag. Azert nem 5, mert nem teljesen harmonikus, szamomra kisse eklektikus az osszhatas.

leila0803
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Blackbird

2017. augusztus 6.

Egy újabb elkeserítően szomorú próbálkozás Guerlenéktől. Az üvege hívogató , ötletes, csak hát... Meggylikőr édesgyökérrel ízesítve. Pokolian szintetikus , meghökkentő,hogy egy ekkora múltú parfümház ezt kiadta.Nem az illat egyszerűsége zavar,még csak nem is az,hogy nem tetszik, hanem hogy nem érzem,hogy lenne benne koncepció.Engem zavar- nem csak ennél az illatnál-,ha a külcsín teljesen mást ígér,mint az illat maga. Sugall valami kecses vadságot, könnyed sikket, és kapunk egy idős hölgyek kártyapartiját likőrözéssel megfejelve. Bőrön sem jobb,sajnos

Blackbird
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Antioxidánsok: Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.