Guerlain

Ár:   22 300 Ft és 31 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2017. július 7.

Ár:   22 300 Ft és 31 490 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   parfümériák

2017 tavaszán megjelenő orientális-virágos illat nőknek, amely a Guerlain sötét burgundi vörös és fekete színekre épülő Black Perfecto kollekciójának parfüm verziója. A La Petite Robe Noire Black Perfecto-t az anyaillat sötétebb és határozottabb verziójaként álmodta meg a parfümőr, Thierry Wasser. A parfümöt a fekete motoros bőrdzseki és az elegáns "kis fekete ruha" stílusa közötti kontraszt inspirálta.

Fejjegyek: meggy, mandula

Szívjegyek: rózsa, édesgyökér

Alapjegyek: bőr

KERESEM!!! Guerlain La Petite Robe Noire Black Perfecto EDP Légère
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Szanszi
Állapot: Új, keveset használt, Helyszín: Opcionális , fizetés: Posta, Foxpost
Fùjòs! Guerlain La Petite Robe Noire Black Perfecto EDP Légère
Ár: 3000 , Eladó: Timi8
Állapot: 10ml fùjòs, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Utalást követő posta/foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Szanszi

2018. augusztus 30.

Na jó, itt mentem tönkre anyagilag a Krémmánia oldalán 😂 Viccet félretéve, sok jót olvastam erről a parfúmről és az eladó a D.-ban rögtön ezt ajánlotta a hölgy egy fekete motoros bőrkabáthoz... Tudtam én, hogy telitalálat lesz.
Ennyire dögös, különleges illatot nagyon régen nem éreztem már! Rajtam az ilyen erős és fűszeres illatok sokszor bántóak a számomra és a visszajelzések alapján a környezetem számára is 😁 DE! Ez a kicsike tud valamit! Csak két hölgy(sajnos nem pasi 😄)állított meg az utcán hazafele menet, hogy mi ez a csodás parfüm amit éreznek!?
Meggyes, mandulás, érzéki illat ez :) Csak különleges estékre tudom elképzelni!
10 csillag **********

Szanszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Meggyes, mandulás, érzéki illat ez :) Csak különleges estékre tudom elképzelni!
10 csillag **********

Elkofen

2018. augusztus 13.

Az anyaillatot sem fogott meg soha. Pedig többször próbáltam magamon, de rajtam az leginkább csak meggylikőrös süti illat. Ennek megtetszett az üvege, mert valami titokzatosságot gyanítottam benne.
Felfújás után valamiféle furcsa, erősen szintetikus, édeskés aromává válik a bőrömön. A kisfiam szerint cherry coke illata van. Szerinte ne akarjak én cseresznyés kóla szagú lenni. Vicces, de igaza lehet.
Talán másokon szebben muzsikál...
Könnyedén kihagyható ennyi pénzért ez a darab is. Neves márka ide, vagy oda.

Elkofen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Talán másokon szebben muzsikál...
Könnyedén kihagyható ennyi pénzért ez a darab is. Neves márka ide, vagy oda.

CRD

2018. július 24.

Nagyon tetszik👍! Kicsit féltem tőle, mert az anyaillat évekkel ezelőtt nagy kedvencem volt, mára viszont elviselhetetlenül édesnek találom, és a flankerek nem mutattak óriási különbséget- nyilván.
Ez más! Nem az az iszonyatosan cukros édesség, van benne fanyarság bőven. Sokkal nőiesebb mint az anyaillat-ami szerintem szörnyen kislányos.
Nappalra illik hozzám, nyáron szívesen használom, tartóssága jó, de nem rendkívüli.

CRD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 24.

nyuszo

2018. július 14.

Az első olyan bőrös illat, ami tetszik és szívesen viselném is!!! Kifújáskor határozott meggy és mandula, aztán fokozatosan puhul, míg szépen belesimul a bőrbe a bőr (!) és a tonka…. dögös az üvege... fiatalos / szexy…állandóan körülötte forognak a gondolataim....találkozunk mi még!!!

Update! Ma mintát szereztem belőle.... valami isteni finoman van benne adagolva a bőr, szinte addiktív.... szerintem ő lesz a tökéletes őszi illat!

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 14.

emeseee6

2018. január 24.

Design 10*(egy ilyen fekete mániásnak,mint én ez a kánaán) ,beltartalom is szuper. Egyetlen gondom van,ha felfújom ugyanaz,mint az anyaillat (TALÁN egy árnyalatnyi különbséggel). Az első pár percben nem,akkor karcosabb,vagányabb,de utána azzá alakul. Ami amúgy nem gond,az az egyik örök darabom,csak hát mást várna az ember. Érdekes,hogy üvegből szagolva köze nincs hozzá,de rajtam azok a jegyek elszublimálnak vagy én nem tudom.
Summázva ,szuper illat,de csak 4-et adok, mert hiányzik az egyediség,és akinek megvan a sima,felesleges erre (is) pénzt költenie.
Ami plusz,hogy ez legalább nem valami harmatgyenge LPRN változat ,mint amúgy az összes többi edt-k,zöld,rózsaszínecske meg kitudja mi,amiket ki nem állhatok. Ja és azért jóval kevésbé tartós az eredetinél (kb bír 4-5 órát) ez is indokolja a 4 csillagot.

emeseee6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

Scara

2018. január 5.

Pár napja szereztem be belőle egy 30 ml-es üveggel, és meg kell mondjam, ritka szép és elegáns az üveg. Na de a parfüm a lényeg: édesen krémes meggy és mandula, pici bőr aláfestéssel. Szerencsére én nem érzek benne semmi negróra hajazó édesgyökeret, amivel a világból ki lehet üldözni. :) Nagyon finom, de hideg időt kíván, nem pedig ezt a naptárilag télnek álcázott tavaszt.

Scara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

erika81

2017. december 15.

Nekem az eredeti verzió marad a kedvenc.
Ez is finom darab, de nagyon hasonlít az elsőre, így nem tudok tőle elvonatkoztatni. A tartóssága ennek is kiváló!

erika81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 15.

Nekem az eredeti verzió marad a kedvenc.

whitemerci

2017. december 10.

Sajnos csak picike parfümmintám van belőle, amit Guerlain sminktermékek megvásárlásakor kaptam ajándékba. Már a parfüm "ruhája" is tetszik, egyedi, és abszolút telitalálat Thierry által megálmodott, " fekete motoros bőrdzseki és az elegáns -kis fekete ruha- stílusa közötti kontraszt", határozottan átjött, határozottan egyedi illat. A parfüm kifújásakor erősen érezni a bőrömön a bőrdzseki illatát, aztán jön a meggy, a mandula egy kis negros aláfestéssel, de tökéletes, izgalmas elegyet megtartva, majd leszáradáskor, virágos, gyümölcsös, bőrös, határozottan kellemes, számomra vonzó illatá alakul át. Óriási hiba, hogy eddig nem ismertem még az alapanyaillatot sem, ezt sürgősen pótolnom kell, számomra izgalmas, egyedi, és határozottan kellemes élményt nyújt ez a parfüm, szerelem :).

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 10.

LathatatlanOzike

2017. november 1.

LPRN EDP füstösebb, bőrösebb verziója, a már meglévő meggy mellett. Nagyon szeretem – no, nem jobban, mint a simát – igazán kacér darab.
Az üvege mesés, az illata csodás, mi kell még? Egy kis tartósság, hiszen rólam sajnos túl hamar elillan.
Nem gondoltam volna, hogy legtöbbször vele fogom álomba ringatni magam, de mégis… valamit tud a kis hamis.

LathatatlanOzike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

necra

2017. október 12.

Rajtam füst es negro. 1-2 óra múlva pedig semmi. De jo, hogy nem rendeltem meg vakon :( csalodas

necra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.