KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Guerlain

Ár:   £22   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4 ml + 1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whitemerci, Módosítva: 2018. október 5.

Ár:   £22
Kiszerelés:   4 ml + 1,5 g
Lelőhely:   parfümériák

A Guerlain La Petite Robe Noire létrehozta az első kétvégű szemöldökspirál és kiemelő szemöldök duót.
Ez az újdonság egy rendkívül praktikus termék, amelyet bárhová el lehet vinni és tökéletes szemöldököt lehet létrehozni minden alkalommal.
Az egyik oldalon a szemöldökspirál segítségével ki lehet emelni a szemöldököt, hangsúlyozni annak természetes szépségét és láthatóan volument és formát adni neki. Biztosítja a hihetetlen könnyed alkalmazhatóságot, a kész szemöldök egy pillanat alatti formázását. A hosszan tartó 8 órás hatású, tartós gélformulája a legigénybevett napokon is jól teljesít. A másik oldalon egy krémes formulával rendelkező highlighter segít nagyobb és szebb szemeket létrehozni.

CRD

2018. október 15.

szuper termék! Akinek alapból olyan fakó a szemöldökét mint pl nekem, azoknak ez valódi csodaszer!

CRD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 15.

whitemerci

2018. október 14.

Nekem kifejezetten bejön ez a kétvégű szemöldökspirál és highlighter duó. Jelenleg a ABH Brow Wiz pencil-jét használom szemöldök megregulázásra, és ezután fésülöm át a szálakat ezzel a színezett spirállal. A kefefej egészen kicsi, könnyen lehet vele dolgozni, de első érintésre kicsit sok anyagot ad le, ezért én már nem a szemöldök elejénél kezdek vele, hanem a legvastagabb részénél, ahol az egyszerre több színanyagot szépen szét tudom fésülni, egységesíteni. A kefe kihúzásakor a szájnál van egy érezhetően szűkített rész, pont azért hogy leszedje a felesleget, de így is több marad rajta, mint amennyi kellene. Én csak egy kis enyhe összefésülést szeretek csinálni, a túl erősen, töményen színezett szemöldököt én nem szeretem. Amúgy sajnos elkezdett hullani a szemöldököm is, közel nem olyan sűrű már, mint régen volt, és csak ott nő vissza, ahol egyáltalán nem kellene. A másik végén található highlighter-t is nagyon szeretem, a szemöldök íve alá eldolgozva kiemelésre, picit az orrnyergen eldolgozva, a külső szemzugba, de kipróbáltam már a mozgó szemhéjra is, és úgy is szerettem, sőt arccsonton is próbálkoztam már vele :). Egyáltalán nem hivalkodó, vagy csillámos, a szemöldök alatt vékonyan eldolgozva igazán szép és rendkívül természetes hatást tudunk elérni. Mind a két fele remekül használható minden alkalomra, és a látszat ellenére nem is olyan kis kiszerelés, én bő másfél-két hónapja minden nap használom, és alig látszik rajta. Egyetlen egy negatívumot tudok eddig megemlíteni, az pedig a spirál összetevőiben található denaturált alkohol :(. Mivel nem mázolom szét a bőrömön az anyagot, csak enyhén átfésülöm vele a szemöldök szálait, ezért talán nem olyan nagy tragédia, nem vettem észre a használatával semmilyen negatív hatást, nem hullik tőle jobban a szemöldököm. Van egy vízálló Givenchy Mister Brow Filler színezett szemöldök gélem is, de még azt sem voltam képes elhasználni, igaz közel sem szeretem annyira, mint ezt, így részemről jár az 5-ös.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 14.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!