KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Guerlain

Ár:   10 490 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, az összetevőket feltöltötte: LaNara, Módosítva: 2016. március 30.

Ár:   10 490 Ft
Kiszerelés:   2,8 g
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

"Finoman fényes, tökéletesen ellenállhatatlan...Az új La Petite Robe Noire ajakrúzs tiszta élvezet! 20 fantasztikus árnyalata és egyedülálló illatos textúrája lágy, érzéki csókokat vonz."

Ár: 5500 Ft + pk , Eladó: Sancsa
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Budakalász, fizetés: előre utalás után postázom
Ár: 5500 Ft + pk , Eladó: Sancsa
Állapot: 3x próbált, Helyszín: Budakalász, fizetés: előre utalás után postázom

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

DorothyHK

2018. július 12.

Egy kedves krémmániással (Sancsa) való csereberélés által jutottam hozzá a Red Heels árnyalathoz. Az utóbbi időben én kizárólag tartós folyékony rúzsokat vásároltam, így ez a Guerlain rúzs egy kis üde szellőként érkezett az életembe. Olyannyira kényelmes viselet, hogy legszívesebben itthonra is felvinném. A textúra könnyen siklik az ajkakon és szolíd ragyogást biztosít. Bár én 100%-osan matt párti vagyok, ez a termék teljesen kizökkentett - egyszerűen imádom! Ahogy többen is írták, tényleg isteni parfümös illata van.
Egyébként én úgy tartom, hogy a különböző rúzsokat különböző funkcióik (tartósságuk, hidratáló képességük, színük stb.) miatt vásároljuk meg, s bár ez a termék valóban nem egy tartós darab, úgy gondolom aki megvásárolja azt ennek tudatában teszi (hiszen a leírásában sem állítják, hogy az lenne), így én nem tartom ésszerűnek a lepontozást emiatt.
Én már ki is néztem, melyik árnyalatot fogom beszerezni legközelebb - most már csak egy kisebb akciót várok :)

DorothyHK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

whitemerci

2018. június 2.

A Beige Lingerie 011 -es világos rózsaszínes bézs árnyalattal rendelkezem, ami egy teljesen hétköznapi, sokak számára uncsi szín, de számomra a legeslegtökéletesebben kihasználható, és ráadásul még kifejezetten jól is áll, enyhén teltebbé, ragyogóbbá varázsolja az ajkakat. Kifejezetten fényes kivitel, olyan mint a Givenchy Interdit Vinyl, illetve fordítva a Givenchy olyan, mint a Guerlain. Rendkívül könnyed formula, csak úgy siklik a szájon, igazán vékony, de megfelelő fedést biztosít. Remek állag, remek szín, számomra kellemes, virágos-gyümölcsös parfümillattal, amit sajnos ízben is érezni, ami már nem annyira kellemes, bár a kezdeti sokk után, már nem vészes. A formatervezés, kivitelezés igényes és tetszetős, mindenképp figyelemfelkeltő, én speciel a Givenchy szatén szalagos rúzstartó véget sokkal jobban kedvelem, mert azt simán bele lehet állítani a rúzstartó rekeszbe úgy, hogy a rúzs száma, és neve felfelé fordítva legyen, és ezáltal könnyebben kiválasztható lesz a rúzs a kora reggeli sietségben. Ez a 2 aprónak tűnő részlet elég ahhoz, hogy négy csillaggal jutalmazzam. A tartósságról egy krémes szájfény jellegű rúzs esetében pedig felesleges említést tenni, a Guerlain amúgy is direkt többszöri újra kenegetésre tervezi a rúzsait, ezért nem veszek le több csillagot, a négyet számomra megérdemli.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 2.

NovakneViki

2017. október 2.

Otthoni próbacsomag miatt sikerült kipróbálnom a 002-es Pink Tie árnyalatot, sajnos rajtam nem észrevehető, hiába rétegzem és a 003-as Red Heels árnyalatot, azzal már sokkal jobban megvagyok elégedve, lehet rétegezni, minden rétegnél új arcát mutatja. Tartósságban nem voltak nagy elvárásaim, mert egy előadáson hallottam azt a kulisszatitkot, hogy a Guerlain direkt úgy fejleszti ki a rúzsait, hogy 3 óránként frissíteni kelljen.
Miután a próbacsomagban megtetszettek a rúzsok, így kinéztem magamnak néhány árnyalatot. Guerlaines konzultáció után kiderült, hogy a bőrszínemhez csak bizonyos árnyalatok illenek. Ezekből beszereztem a 069-es Lilac Belt árnyalatot, amiről később kiderült, hogy limitált és a kívánságlistámra felkerült még a 007-es Black Perfecto árnyalat.
A rúzsok kiszerelését tekintve vagyon tetszik, hogy vékonyabb, mint az átlag, így akinek keskenyebb a szája az is könnyedén használhatja, a rúzs vastag átlátszó tokján pedig meglepődtem, netes képek alapján másnak képzeltem.

NovakneViki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

Jillian

2017. augusztus 16.

002 Pink Tie tulajdonosa vagyok:
Pozitívumok: nagyon gyönyörű nyári árnyalat, vidám szín, csodálatos csomagolás és LPRN illat. A rúzs egyes árnyatai egymással jól variálhatóak, keverhetőek, ami a mostani ombre trend során nagyon hasznos lehet. Emellett a sminkes polcom és az Insta fotók csodaszép kelléke
Negatívum: nulla tartósság. A hasonló highend márkák hasonló termékei ennél ezerszer jobb minőségűek, így az ár-érték aránnyal van számomra gond.
Nagyon szeretem a Guerlaint, de nem szeretném félrevezetni a többi Krémmániást, ezért kap a termék csak 3 csillagot.

Jillian
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

002 Pink Tie tulajdonosa vagyok:

Jellybean

2017. augusztus 1.

Leather blazer árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Valóban "bőrszín", kicsit talán barnába hajó, apró csillámokkal. Életemben nem találkoztam még ilyen színnel.
Maga a csomagolás gyönyörű, üvegcipellő jut róla eszembe. Nagyon szeretem használni, mert tartós, nem ül meg az ajkak ráncaiban, nem szárít, sőt, kimondottan ápol. Minden hasznàlattal csak egyre jobban szeretem.

Jellybean
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

mate

2017. február 20.

Nagyon szeretem es miatta kezdtem magam ruzsozni 40 eves koromra!! Sancsa,kedves Kremmanias ismertette meg velem es azota mar 3 szin is a birtokomban van.
Csak ismetelni tudom az elottem szolot: gyonyoru, luxus kivitelu es egyedi csomagolas. Nekem nagyon tartos,orak mulva es eves utan is latom meg a szamom. Es a szinei! Csodalatosak! Elettel telik! Abszolut ajanlom!!!

mate
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 20.

emeseee6

2017. február 20.

Gyönyörű "csomagolás" ,csodás illat,szép szín. Kellemes,viselhető ,nem ragad ,nem csomósodik(és ezt úgy mondom,hogy kifejezetten kényes vagyok arra,hogy mit kenek az ajkaimra),egyetlen baja,hogy nagyon gyorsan kopik,ezért csak 4*. Ha valakit nem zavar ,hogy nézegetni,ellenőrizgetni,újrafesteni kell,annak tökéletes lesz:)

emeseee6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Sofia1

2017. február 20.

Fantasztikus érzés volt megvenni ezt a csodaszép rúzst. Gyönyörűszép a csomagolása, mint egy kis ékszer. Én nagy Guerlain rajongó vagyok, emiatt is remegve vártam a pillanatot hogy birtokoljam ezt a rúzst. Allee Douglas-ban vásároltam és egy nagyon kedves hostess hölgytől egy rakás termékmintát kaptam. Még mini szájfényt is. Ilyen is ritkán fordul velem elő Magyarországon, mert itt a termékmintákat nem akarják adni, pedig osztogatásra való.
Szóval a rúzs. Pontosan ugyanaz a kis édeskék illat mint a körömlakkomnak. Engem zavar hogy ilyen pici a rúzs, nem tudok vele annyira szépen dolgozni mint egy klasszikus rúzzsal. Elég hamar lekopik a számról napközben egy egy aprót szárítja is a számat, pedig elvileg a hostess azt mondta hogy nagyon hidratál :) Én 4 pontot adok csak azért, mert ezt a rúzst magasan übereli az YSL rouge pur couture terméke na az full 5 pontos luxustermék :-)

Sofia1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 20.

Regi84

2017. január 13.

Egy szín tetszett a kollekcióból, egy feletés-lilás-csillámos árnyalat. Na ez total nem én vagyok. De gondoltam hátha jó lesz. Jó lett volna, ha a csillámokon kívül bármi átjön belőle a számra. Tudom, hogy ez valószínű csak ennél a színnél áll fenn, de akkor is... Szomorú...
Up: nem hagyott nyugodni a dolog, ha ecsettel több rétegben viszem fel, akkor valami mesés és nagyon egyedi, szóta örök szerelem van!

Regi84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

kneva

2016. december 21.

Itt olvastam róla, h nem túl tartós, ennek ellenére Marionnaudban -30%-al megvettem. A 069 Lilac belt van meg, beleszerettem ebbe a színbe, volt egy nagyon hasonló EL rúzsom régen (Pure Color X-pose Rose), amit már sajnos nem gyártanak. Úgy használom, h sokszor áthúzom az ajkaimon, h minél intenzívebb legyen a szín és Smashbox kontúrceruzával körberajozom, így tartósabb. Sajnos pár órán belül evés-ivás nélkül is elszublimál az ajkakról. Az intenzív fényesség egyszerűen felszívódik, maguk a pigmentek valamennyire ott maradnak, de csak a smashbox kontúrnak köszönhetően, anélkül sajnos nagyon halványan marad meg a szín emléke.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 21.

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, BHT, Propyl Gallate, Tocopherol
Vitaminok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopherol

Lanolinból származó, szintetikusan előállított, zsírhoz hasonlatos kötőanyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és emulgeáló hatású összetevő, de Paula Begon szerint emollient funkciója is van, vagyis bőrpuhító hatással is rendelkezik. A leggyakrabban ajakrúzsokban, szájfényben találhatjuk meg.