KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2018. február 14.

Lelőhely:   parfümériák

Színkiegyenlítő toll három színben: zöld a pirosság ellen, barack szín a szem alatti karikák ellen, pink a bőr élénkítésére.

Hidratáló és ránctalanító összetevőkkel.

szeliger

2018. január 29.

Abban a szerencsében volt részem, hogy csak a pinket tekergette már ki előttem valaki, az üzletben a másik kettő még érintetlen volt, így aztán felavattam őket. Igazából engem a barackos szín érdekelt, eltüntetni való piros foltjaim nincsenek és highlighterrel is otthon már Dunát lehet rekeszteni. A tollak kiszerelése hagyományos, sokszor láttunk már ilyet, igen-igen sokáig kell tekergetni őket a toll végén lévő tekerentyűvel, hogy az első csepp az ecsetes végen megjelenjen. Valami csodával határos módon a tollak nem kaptak illatosítást (mondjuk én ennek nem örülök), legalábbis bárhogy szagolgattam a parfümériában, nem éreztem ki semmit.
Ment is a barack a szem alatti karikákra. Nagyon sárgás a tónusa, először teljesen megijedtem, hogy most mi lesz, innen hogyan megyek így haza. Aztán sikerült egész jól beütögetni a szem alatt finom bőrbe, de azért még jó, hogy szemüveges napom volt. Mínuszos szemüveg mögött nagyon jól mutat. Ugye az öregszeműségem miatt a távollátó szemüvegemmel én sem látok már olyan jól közelre, meg még a szemüveg is kicsinyít, így tényleg nem látszódtak ráncok, karikák, mit ne mondjak, messziről egészen elégedett voltam. Közelről megnézve már nem olyan jó az ítélet, ez bizony sárga még így is és ugyan a ráncaimba nem ül bele, de nagyon matt, kicsit vakolatos az eredmény. Fiatalabb bőrön lehet, hogy jobban használható, én azonban már ebből kinőttem, a vakolat hiába fed, inkább öregít.
Így aztán tapasztalatokkal gazdagabban, próba után több szempontból is nagyon okos döntést hozhattam: nem kell ez nekem. Azért a másik kettőt is megvizslattam, ha nem is ilyen alaposan. Nem nagyon tudok róluk érdemben írni, biztos az érdeklődés hiánya, olyan kis elmegyek mellettük termékek.
Szerintem az YSL Touche Éclat praktikusabb a hátsó nyomógombjával (mert abból egykezesen is tudok anyagot elővarázsolni ) és nekem valahogy a színválasztéka, textúrája is jobban bejön. Tudom, hogy az fénytoll és almát a körtével minek hasonlítgatok, azonban mégis azért ezek együtt repülnek. A színkorrekcióra meg ott van a Guerlainnek a hagyományos mozaikos vagy gyöngyös Météorites, azt úgysem tudják felülmúlni, kár itt erőlködni.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 29.