KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Guerlain

Ár:   13 490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 11.

Ár:   13 490 Ft
Kiszerelés:   1,5 g
Lelőhely:   parfümériák

Színkiegyenlítő toll három színben: zöld a pirosság ellen, barack szín a szem alatti karikák ellen, pink a bőr élénkítésére.

Hidratáló és ránctalanító összetevőkkel.

Ár: 8000 , Eladó: szaknoncsi
Állapot: Új, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes posta Foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

CRD

2018. május 31.

Nagyon szeretem, nagyon jó trmék, bár én amúgy is szeretem a Guerlaint, és a Meteorites család abszolút favoritom. A pink és a barack van meg, s höldre nincs szükségem.
A barack szépen eltünteti a szem alatti karikáimat, ha fáradt vagyok. Szépen, blenderrel eldolgozva tökéletes a hatása:)! Nem sárgás...
A pinket is imádom,rögtön feldobja az arcom, ha fáradt vagyok.
Nincsenek ráncaim, bőrhibáim. Ez a kettő highlighter toll maximálisan hozza amit ígér, szerintem abszolút megéri mindkettő az árát!💥👍

CRD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 31.

A pinket is imádom,rögtön feldobja az arcom, ha fáradt vagyok.

szeliger

2018. január 29.

Abban a szerencsében volt részem, hogy csak a pinket tekergette már ki előttem valaki, az üzletben a másik kettő még érintetlen volt, így aztán felavattam őket. Igazából engem a barackos szín érdekelt, eltüntetni való piros foltjaim nincsenek és highlighterrel is otthon már Dunát lehet rekeszteni. A tollak kiszerelése hagyományos, sokszor láttunk már ilyet, igen-igen sokáig kell tekergetni őket a toll végén lévő tekerentyűvel, hogy az első csepp az ecsetes végen megjelenjen. Valami csodával határos módon a tollak nem kaptak illatosítást (mondjuk én ennek nem örülök), legalábbis bárhogy szagolgattam a parfümériában, nem éreztem ki semmit.
Ment is a barack a szem alatti karikákra. Nagyon sárgás a tónusa, először teljesen megijedtem, hogy most mi lesz, innen hogyan megyek így haza. Aztán sikerült egész jól beütögetni a szem alatt finom bőrbe, de azért még jó, hogy szemüveges napom volt. Mínuszos szemüveg mögött nagyon jól mutat. Ugye az öregszeműségem miatt a távollátó szemüvegemmel én sem látok már olyan jól közelre, meg még a szemüveg is kicsinyít, így tényleg nem látszódtak ráncok, karikák, mit ne mondjak, messziről egészen elégedett voltam. Közelről megnézve már nem olyan jó az ítélet, ez bizony sárga még így is és ugyan a ráncaimba nem ül bele, de nagyon matt, kicsit vakolatos az eredmény. Fiatalabb bőrön lehet, hogy jobban használható, én azonban már ebből kinőttem, a vakolat hiába fed, inkább öregít.
Így aztán tapasztalatokkal gazdagabban, próba után több szempontból is nagyon okos döntést hozhattam: nem kell ez nekem. Azért a másik kettőt is megvizslattam, ha nem is ilyen alaposan. Nem nagyon tudok róluk érdemben írni, biztos az érdeklődés hiánya, olyan kis elmegyek mellettük termékek.
Szerintem az YSL Touche Éclat praktikusabb a hátsó nyomógombjával (mert abból egykezesen is tudok anyagot elővarázsolni ) és nekem valahogy a színválasztéka, textúrája is jobban bejön. Tudom, hogy az fénytoll és almát a körtével minek hasonlítgatok, azonban mégis azért ezek együtt repülnek. A színkorrekcióra meg ott van a Guerlainnek a hagyományos mozaikos vagy gyöngyös Météorites, azt úgysem tudják felülmúlni, kár itt erőlködni.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 29.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Peptidek: Palmitoyl Hexapeptide-12

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ázsiai gázló levelének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális anyag, ezért pattanásos bőrre igen jó hatással lehet.

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.