KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Guerlain

Ár:   19 490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whitemerci, Módosítva: 2018. március 9.

Ár:   19 490 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Guerlain létrehozott egy ideális strobing palettát, amellyel az arcot V alakúvá finomíthatjuk, alakíthatjuk, a koreai smink, illetve kontúr mintájára.

Ez az egyetlen kompakt, három kontrasztos árnyalatot tartalmaz - két pirosítót és egy kiemelőt -, hogy enyhén fényesen formálják az arcszínt, és átrendezzék az arc kontúrját szív alakúra, a sötét rózsaszín árnyalat kiemeli az arccsontot, a halvány, irizáló rózsaszín árnyalat a hajtövek mentén emeli ki a bőrfelületet, a gyöngyházfényű bézs finomítja az orrot és kiemeli az ajkakat.

whitemerci

2018. február 17.

A Guerlain Météorites Glow White Love egyik cukisága ez a strobing kompaktocska :). Megmondom őszintén, amikor megláttam élőben, egy kissé csalódott voltam, mert ezt a dizájnt én egy óriási visszalépésnek látom, az eddigi minőséghez képest, amit mindig is képviselt a Guerlain ház, és amivel ki is tűnt a többiek közül. A tokot sem szépnek, sem annyira masszívnak nem látom, mint az eddigieket, de az tetszik, hogy ha a kinyitáskor a pici kis nyíláshoz érintjük, illetve enyhén megpöcköljük (szinte nulla erőfeszítéssel) a körmünket, akkor gyönyörűen felpattan egy picit a teteje, hogy utána szépen kinyithassuk. A szokásos fekete bársonytok, és a csodálatos ibolya illat természetesen itt sem maradhatott el, az illatot a lezárt kompakton keresztül is lehet kívülről érezni, imádom. A kompakt megálmodott funkciója a "Master Korean-style strobing", khm..... hát hogy is fogalmazzak, talán egyszerűen leírom: ezt úgy ahogy van felejtsük is gyorsan el! A koreai kontúr merőben eltér az amerikai kontúrtól, sőt még csak egy napon sem lehet őket említeni, ezért sokaknak csalódást is okozhat. A cél az lenne, hogy a kompaktban található 3 különböző színnel vékonyabb, keskenyebb, szív alakú arcot varázsoljanak az olyanok, akiknek nem ilyen az arcformájuk, na erre ez egyáltalán nem megfelelő szerintem. Van benne egy mattnak tűnő Barbi baba pink színű pirosító, egy nagyon halvány és eléggé fagyos, jeges rózsaszínesbe hajó selyemfényű, kissé fémes hatású kiemelő, élénkítő, és egy nagyon enyhén rózsaszínesbe hajló bézs, ami szintén highlighter. A fedél belső tükrén van egy instrukciós rajz, a megfelelő használatról, hogy melyik színt hova kell használni a fordított cseppalakú, keskenyítő hatás érdekében. Kipróbáltam, felejtős, de komolyan! Előszőr azt gondoltam, hogy annyira kis leheletfinom a végeredmény, hogy látszani sem fog, de csalóka. A pale pink highlighter, annyira hideg tónusú, hogy rettentő gyorsan túl lehet adagolni, én a Zoeva 114 Luxe Face Focus ecsetével dolgoztam, mert a kompakt méretéhez tökéletesen passzolt, meg a megosztott színek méretéhez is. Ez a szín először ijesztően hat, rettentően fehérít, én is azt mondtam, hogy ez az én bőrtónusomhoz egyáltalán nem jó, csak hófehér bőrhöz passzol, de nem! Kell neki egy kis idő, amíg igazodik a környezetéhez, a bőrhöz, eggyé válik vele, és csodálatos, ragyogó, üde, spotlámpa fényénél is szolidan és szépen ragyogó tekintetet varázsol. Egyik szín sem szóródott a másikba, kicsit sem porosodott, mert elég kemény felületű mindegyik szín, éppen ezért adagoltam első alkalommal én is túl. Azt hisszük semmit nem vesz fel az ecset, közben meg már túl is adagoltuk. Sokféleképpen kipróbáltam már, ami nekem legeslegjobban tetszett, az nagyon picit hasonlít az eredeti elképzeléshez, de mégis nagyon más, mert ez a kis kompakt majdnem teljesen ugyanazt az eredményt nyújtja, mint a Météorites gyöngyöcskék, vagy azt is mondhatnám hogy majdnem a Météorites Bee Birthday Candle Pearl kompakt változata is lehetne, talán attól kicsit látványosabb a végeredmény. Gyönyörűséges finisht, bőrképet lehet vele kreálni. A fagyos soft pink highlighter-t vékony rétegben a szem alá, és enyhén a külső szemcsücsköt környező területre viszem fel, a Barbi pink pirosítót kicsit építgetve az arccsont, enyhén az almácskák területére, majd a pinkes bézst nagyon enyhén az orrnyeregre, a Cupido-ívre + pindurit az állra, majd egy szép pufi púderecsettel mindhárom színt összedogozva felviszem az egész arcfelületre, enyhén egybedolgozom. Természetesen mindezek előtt nekem muszáj mattító púdert is használnom a T-zónámra. Nagyon sok loose, setting púder összekapja a szemem alatti bőrt, akárhogy hidratálom előtte, akármennyire szépnek láttatja az alapozó, ha púder vagy fixáló por kerül rá, katasztrofálisan száraz, ráncos banyaként tekint rám a tükörképem. Az Hourglass lighting porai és a Guerlain Météorites termékei, ezt a kis kompaktot is beleértve, orvosolják ezt a problémát, így nem is tudnék élni nélkülük :). Csalóka, de valóban remek!

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 17.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Emolliensek: Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Hydrogenated Polyisobutene, Dimethicone, Ethylhexyl Palmitate, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Caprylyl Glycol
Szilikonok: Polymethylsilsesquioxane, Dimethicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Linalool, Benzyl Alcohol, Limonene, Amyl Cinnamal, Geraniol
Színezékek: Magnesium Stearate, Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, Iron Oxides, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Red 7 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, CI 45410, Red 30 / CI 73360, Aluminum Powder / CI 77000, Ultramarines, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, Benzyl Alcohol, BHT

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Tartósítószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.