KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ildiko9, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2018

Fejjegyek: mandarin, levendula, bergamott

Szívjegyek: arab jázmin, narancsvirág, ylang-ylang

Alapjegyek: tahiti vanília, benzoin, orris, ibolya, karamell

Ár: 3450 ft ajánlott postán maradóként , Eladó: HuAnita
Állapot: 10 ml, Helyszín: Kistarcsa, fizetés: Előre utalás után küldöm ajánlott postán maradóként.
Guerlain Mon Guerlain EDT fújós
Ár: 1500 Ft + pktg , Eladó: Kodi
Állapot: frissen átfújva saját parfümömből, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra

laracroft

2018. december 9.

Elsőre ugyan nagyon tetszett az EDP, de többszöri próbálgatás után túl soknak, émelyítően édesnek, erősnek, és molyirtó szagúnak bizonyult (aki gyakran használ molyirtót az nehezen tud elvonatkoztatni). Kíváncsi voltam, hogy az EDT mennyire lesz más.
Nos, az anyaillat molyirtó+édesség vonalát szépen hozza,de az én bőrömön nem olyan domináns a levendula, a citrusos jegyekkel valahogy jobban beleolvad az illatba, ami így egy nehezen illatjegyeire bontható, friss-édes-vaníliás keveredés lesz. Semmi kiemelkedő, semmi egyedi, csak szimpla gourmand édesség, igaz, az nagyon finoman, puhán tálalva, mindenféle zavaró mellékzönge nélkül. Tartóssága és hatósugara is közepes/gyenge rajtam, bár ez most inkább plusz pont, mert ha töményebb lenne, akkor bizony könnyen ráaggatnám a fojtogató jelzőt.
Rengeteg parfüm van most a piacon, amely ezt a jelenleg divatos cukorszirupos édességet lovagolja meg, de általában nem sikerülnek ilyen jól. Nyilván aki nem bírja ezt a típust, az a Mon Guerlain EDT-t se fogja szeretni, de én megadom neki az 5 csillagot, mert amit ez a parfüm adni tud, azt legalább nagyon jó minőségben teszi.

laracroft
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

googles

2018. december 7.

5 hatalmas csillag.
Nagyon hasonlit az EDP-re, csak kevesbe sulyos.
Isteni, aki nem edes illat rajongo, az is megszeretheti.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 7.

5 hatalmas csillag.
Nagyon hasonlit az EDP-re, csak kevesbe sulyos.
Isteni, aki nem edes illat rajongo, az is megszeretheti.

Lilu003

2018. november 24.

A levendula jelleg itt is szépen érződik, de nekem nem tetszik benne a mandarin. Míg az első változat letisztult érzéki illat, addig ez kicsit citrusos. A karamell miatt voltam rá kíváncsi, de azt nem éreztem benne. Nem rossz, de maradok az EDP-nél,az nekem tökéletes!

Lilu003
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

HuAnita

2018. október 29.

Egy puha vaníliával és kellemes citrusos nyitással induló, édes, de nem gejl, inkább frissitő levendulás finomság. Bármikor viselhető, tartóssága kiváló, legalábbis az én bőrömön.
Nekem jobban tetszik,mint az edp.

HuAnita
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 29.

Nekem jobban tetszik,mint az edp.

Evee88

2018. október 14.

Nem hittem volna, hogy ennyire lepontozom a tesói imádata mellett, de sajnos Ő csupán egy 3csillagos parfüm a szememben :(
Friss..Maszkulinos, és karcos a bőrömön. Nem tudok rájönni melyik összetevője ront ennyit ezen az illaton, de lehet valakinek a szemében pont ez emeli fel..
Meglepődtem... :D

Evee88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Meglepődtem... :D

CRD

2018. október 12.

A Mon Guerlain nagy kedvencem, a Florale nekem nem mutatott újat, így egy kicsit szkeptikusan álltam a legújabb flankerhez.
De ez jól sikerült! Narancsosabb, és szúrósabb rajtam mint az anyaillat, tartóssága viszont ugyanolyan szuper,abszolút edp tartósságú..
Kicsit kevésbé levendulás, vagy inkább úgy mondanám, kevésbé érzem ki belőle a levendulát,így akit ez a domináns összetevő zavart a MGben,annak ezt a frankért külön tudom ajánlani.
Ami hosszabb használat után nagyon észrevehető különbség az anyaillathoz képest, az az, hogy az edt sokkal frissebb, kevésbé édes. Élénkebb illat, a sima MonG nyomott púderessége ebből garantáltan kimaradt. Nekem ez nappalibb mint az edp. Mind a kettő kétségkívül színvonalas illat😄

CRD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 12.

Mufurcka

2018. október 10.

Mindenképp bőrön teszteljétek.
A mandarin az elejét feldobja, de aztán visszasüllyed az edp és floral szintjére, nehéz donnás illat, blahhh. Nagy sajnálatomra!

Kíváncsi voltam rá, mert az anyaillat nagyon nem jön be, a floral flanker sem, hááááátha majd ez! :D
Nem nyert. De Ha már levendula, akkor csak Burberry Brit Rhythm !

Mufurcka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 10.

Mindenképp bőrön teszteljétek.

Nem nyert. De Ha már levendula, akkor csak Burberry Brit Rhythm !

nyarigabi

2018. október 6.

Tökéletes illat! Az edp-ben nekem kicsit sok a vanília, a florale egy fokkal jobb ebből a szempontból, na de ez....mintha az alapillatból elvett vanília mennyiséget egy leheletnyi Chanel Chance-al pótolták volna, így lett egy kis chypre beütése. Imádom, vennem kell egyet.

nyarigabi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

Ildiko9

2018. szeptember 22.

Upd.
Lassan 1.5 hete használom...és bizony legnagyobb meglepetésemre, ahogy már mások is írták, az élettartama bizony hosszabb mint az EDP-é. A levendula jobban érezhető, rajtam még a narancsvirág is (jujj, de imádom!), és az utolsó esküvőn a menyasszony csak ennyit mondott: én nem tudom, Te mit használsz, de a közeledbe olyan nyugalom illat van...:)

Olaszországban már kapható és haza is jött velem a tegnapi nap folyamán. Érdekes, hogy a reptéren még nem volt, de országon belül bizonyos márkaboltokban kapható.(Griffi)
Az illat...nekem a Mon Guerlain nagy kedvencem, igazi melengető csoda, de nem az édes-szirupos fajtából. Mint minden ez is erősen bőrfüggő, érdekes a levendula érvényesül a legjobban a bőrömön, és én imádom azt a nyugtató illatot...úgyhogy nem is mentem, repültem az EDT. felé.
Ha a kis angyalok megcsókolnának, és pihe-puha szárnyukkal megérintetnének akkor érezném talán ugyanezt. Simogató puhaság, levendula csipet vanília, de épp csak annyi, hogy 30 fokban is kellemes legyen. Brutális tartóssággal...reggel befújtam magam, hatalmasat kirándultunk ...sőt inkább túra volt az már kérem szépen, és este a zuhany alatt, még mindig éreztem. A szillázsa akkora, hogy az érezze, akinek éreznie kell. Nem ez lesz az illatunk, ha csíkot akarunk húzni magunk után.
Úgy gondolom, hogy sokaknak kevés lesz, de van olyan pillanat, amikor a kevesebb - bizony több. A ruhákon még tartósabb, most a bőröndből kipakolva is érzem az angyalok csókját Itáliából.

Ildiko9
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Upd.

ami2015

2018. szeptember 21.

Egy próba után írom a véleményem. Az EDP rajtam nem volt tartós, de nagyon tetszett, nekem az a legédesebb. A Florale már tartós volt, nekem jobban is tetszett magamon, kellett is belőle vennem egy nagy kiszerelést, imádom. Az EDT a leglevendulásabb a 3 közül rajtam, és mivel ez az illat tetszett eddig is ezekben a parfümökben, így ő nagyon szimpatikus első próba után. Rajtam marad végig erősen a levendula. Meglátjuk... eddig nekem ötös. :)

ami2015
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 21.