Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ildiko9, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2018

Fejjegyek: mandarin, levendula, bergamott

Szívjegyek: arab jázmin, narancsvirág, ylang-ylang

Alapjegyek: tahiti vanília, benzoin, orris, ibolya, karamell

Ár: 3550 ft ajánlott postán maradóként , Eladó: HuAnita
Állapot: 10 ml, Helyszín: Kistarcsa, fizetés: Előre utalás után küldöm ajánlott postán maradóként.
Guerlain Mon Guerlain EDT fújós
Ár: 1800 Ft + pktg , Eladó: Kodi
Állapot: frissen átfújva saját parfümömből, Helyszín: --, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra
Parfuwoman

2019. február 21.

A kedvenc eladómtól kaptam egy gyári mintát belőle és meg kell,hogy mondjam,nagyon megtetszett. Érezhetően levendulás,púderes ,amolyan “minden jóból egy kicsi” illat. Édes is,púderes is,friss,pici virágos felhang is talán és mindehhez duruzsol a háttérben a levendula. Amiért mégis inkább az edp -t fogom tesztelgetni ,az,hogy nagyon bőrközeli ,kb 5 centis szillázsa van felfújás esetén ,pedig tartós rendesen. Kár érte ,majd probalgatom az edp-t,s ha az is hasonló ,akkor lehet,hogy gazdagítja majd a gyűjteményemet .

Parfuwoman
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 21.

Erina

2019. február 13.

Kevésbé levendulás mint az EDP. Lágyabb. Virágokat, karamellt nem érzek, csak mintha az edp lenne rajtam "vizezett" formában. Tartóssága rendben van, melegebb időben teszek még vele egy próbát, mert a hideg idő nem az övé. Inkább tavaszi esetleg nyári, kora őszi illat. Az edp-t imádom, főleg télen, hidegebb időben, az edt szerintem jó választás lesz a többi évszakra. Akinek sok az EDP, bátran próbálja ki! Csak azért négy csillag, mert nem hoz annyira lázba, ez olyan hirtelen kreált illat számomra, nincs benne semmi újdonság. Azért persze a rózsás változatára is kíváncsi vagyok, de szerintem ezt a vonalat nem érdemes erőltetni. Most már lassan csak flanker flankert követ, picit hozzáadnak, elvesznek az anya illattól, kiadják, de ennyi. Jó lenne egy teljesen új illat. Bele se merek gondolni hogy a LVEB-nek mennyi kistesója van már......

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Lilu003

2019. február 9.

A levendula jelleg itt is szépen érződik, de nekem nem tetszik benne a mandarin. Míg az első változat letisztult érzéki illat, addig ez kicsit citrusos. A karamell miatt voltam rá kíváncsi, de azt nem éreztem benne. Nem rossz, de maradok az EDP-nél,az nekem tökéletes!

Lilu003
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

senskin

2019. február 5.

Kicsit csalódott vagyok, mert elsőre letisztult a bőrömön és tetszett is. Egy fél óra múlva pedig le kellett mossam, mert már szinte émelyegtem tőle. Erős vanília vagy levendula, túl sok volt már vmi... :(

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

laracroft

2018. december 9.

Elsőre ugyan nagyon tetszett az EDP, de többszöri próbálgatás után túl soknak, émelyítően édesnek, erősnek, és molyirtó szagúnak bizonyult (aki gyakran használ molyirtót az nehezen tud elvonatkoztatni). Kíváncsi voltam, hogy az EDT mennyire lesz más.
Nos, az anyaillat molyirtó+édesség vonalát szépen hozza,de az én bőrömön nem olyan domináns a levendula, a citrusos jegyekkel valahogy jobban beleolvad az illatba, ami így egy nehezen illatjegyeire bontható, friss-édes-vaníliás keveredés lesz. Semmi kiemelkedő, semmi egyedi, csak szimpla gourmand édesség, igaz, az nagyon finoman, puhán tálalva, mindenféle zavaró mellékzönge nélkül. Tartóssága és hatósugara is közepes/gyenge rajtam, bár ez most inkább plusz pont, mert ha töményebb lenne, akkor bizony könnyen ráaggatnám a fojtogató jelzőt.
Rengeteg parfüm van most a piacon, amely ezt a jelenleg divatos cukorszirupos édességet lovagolja meg, de általában nem sikerülnek ilyen jól. Nyilván aki nem bírja ezt a típust, az a Mon Guerlain EDT-t se fogja szeretni, de én megadom neki az 5 csillagot, mert amit ez a parfüm adni tud, azt legalább nagyon jó minőségben teszi.

laracroft
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

googles

2018. december 7.

5 hatalmas csillag.
Nagyon hasonlit az EDP-re, csak kevesbe sulyos.
Isteni, aki nem edes illat rajongo, az is megszeretheti.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 7.

5 hatalmas csillag.
Nagyon hasonlit az EDP-re, csak kevesbe sulyos.
Isteni, aki nem edes illat rajongo, az is megszeretheti.

HuAnita

2018. október 29.

Egy puha vaníliával és kellemes citrusos nyitással induló, édes, de nem gejl, inkább frissitő levendulás finomság. Bármikor viselhető, tartóssága kiváló, legalábbis az én bőrömön.
Nekem jobban tetszik,mint az edp.

HuAnita
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 29.

Nekem jobban tetszik,mint az edp.

Evee88

2018. október 14.

Nem hittem volna, hogy ennyire lepontozom a tesói imádata mellett, de sajnos Ő csupán egy 3csillagos parfüm a szememben :(
Friss..Maszkulinos, és karcos a bőrömön. Nem tudok rájönni melyik összetevője ront ennyit ezen az illaton, de lehet valakinek a szemében pont ez emeli fel..
Meglepődtem... :D

Evee88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Meglepődtem... :D

CRD

2018. október 12.

A Mon Guerlain nagy kedvencem, a Florale nekem nem mutatott újat, így egy kicsit szkeptikusan álltam a legújabb flankerhez.
De ez jól sikerült! Narancsosabb, és szúrósabb rajtam mint az anyaillat, tartóssága viszont ugyanolyan szuper,abszolút edp tartósságú..
Kicsit kevésbé levendulás, vagy inkább úgy mondanám, kevésbé érzem ki belőle a levendulát,így akit ez a domináns összetevő zavart a MGben,annak ezt a frankért külön tudom ajánlani.
Ami hosszabb használat után nagyon észrevehető különbség az anyaillathoz képest, az az, hogy az edt sokkal frissebb, kevésbé édes. Élénkebb illat, a sima MonG nyomott púderessége ebből garantáltan kimaradt. Nekem ez nappalibb mint az edp. Mind a kettő kétségkívül színvonalas illat😄

CRD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 12.

Mufurcka

2018. október 10.

Mindenképp bőrön teszteljétek.
A mandarin az elejét feldobja, de aztán visszasüllyed az edp és floral szintjére, nehéz donnás illat, blahhh. Nagy sajnálatomra!

Kíváncsi voltam rá, mert az anyaillat nagyon nem jön be, a floral flanker sem, hááááátha majd ez! :D
Nem nyert. De Ha már levendula, akkor csak Burberry Brit Rhythm !

Mufurcka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 10.

Mindenképp bőrön teszteljétek.

Nem nyert. De Ha már levendula, akkor csak Burberry Brit Rhythm !