KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ildiko9, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2018

Fejjegyek: mandarin, levendula, bergamott

Szívjegyek: arab jázmin, narancsvirág, ylang-ylang

Alapjegyek: tahiti vanília, benzoin, orris, ibolya, karamell

Ár: 3800ft+posta , Eladó: monika1966
Állapot: 10ml , Helyszín: --, fizetés: Foxpost, posta
Ár: 3450 ft ajánlott postán maradóként , Eladó: HuAnita
Állapot: 10 ml, Helyszín: Kistarcsa, fizetés: Előre utalás után küldöm ajánlott postán maradóként.

Evee88

2018. október 14.

Nem hittem volna, hogy ennyire lepontozom a tesói imádata mellett, de sajnos Ő csupán egy 3csillagos parfüm a szememben :(
Friss..Maszkulinos, és karcos a bőrömön. Nem tudok rájönni melyik összetevője ront ennyit ezen az illaton, de lehet valakinek a szemében pont ez emeli fel..
Meglepődtem... :D

Evee88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Meglepődtem... :D

CRD

2018. október 12.

A Mon Guerlain nagy kedvencem, a Florale nekem nem mutatott újat, így egy kicsit szkeptikusan álltam a legújabb flankerhez.
De ez jól sikerült! Narancsosabb, és szúrósabb rajtam mint az anyaillat, tartóssága viszont ugyanolyan szuper,abszolút edp tartósságú..
Kicsit kevésbé levendulás, vagy inkább úgy mondanám, kevésbé érzem ki belőle a levendulát,így akit ez a domináns összetevő zavart a MGben,annak ezt a frankért külön tudom ajánlani.
Ami hosszabb használat után nagyon észrevehető különbség az anyaillathoz képest, az az, hogy az edt sokkal frissebb, kevésbé édes. Élénkebb illat, a sima MonG nyomott púderessége ebből garantáltan kimaradt. Nekem ez nappalibb mint az edp. Mind a kettő kétségkívül színvonalas illat😄

CRD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 12.

Mufurcka

2018. október 10.

Mindenképp bőrön teszteljétek.
A mandarin az elejét feldobja, de aztán visszasüllyed az edp és floral szintjére, nehéz donnás illat, blahhh. Nagy sajnálatomra!

Kíváncsi voltam rá, mert az anyaillat nagyon nem jön be, a floral flanker sem, hááááátha majd ez! :D
Nem nyert. De Ha már levendula, akkor csak Burberry Brit Rhythm !

Mufurcka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 10.

Mindenképp bőrön teszteljétek.

Nem nyert. De Ha már levendula, akkor csak Burberry Brit Rhythm !

nyarigabi

2018. október 6.

Tökéletes illat! Az edp-ben nekem kicsit sok a vanília, a florale egy fokkal jobb ebből a szempontból, na de ez....mintha az alapillatból elvett vanília mennyiséget egy leheletnyi Chanel Chance-al pótolták volna, így lett egy kis chypre beütése. Imádom, vennem kell egyet.

nyarigabi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

Ildiko9

2018. szeptember 22.

Upd.
Lassan 1.5 hete használom...és bizony legnagyobb meglepetésemre, ahogy már mások is írták, az élettartama bizony hosszabb mint az EDP-é. A levendula jobban érezhető, rajtam még a narancsvirág is (jujj, de imádom!), és az utolsó esküvőn a menyasszony csak ennyit mondott: én nem tudom, Te mit használsz, de a közeledbe olyan nyugalom illat van...:)

Olaszországban már kapható és haza is jött velem a tegnapi nap folyamán. Érdekes, hogy a reptéren még nem volt, de országon belül bizonyos márkaboltokban kapható.(Griffi)
Az illat...nekem a Mon Guerlain nagy kedvencem, igazi melengető csoda, de nem az édes-szirupos fajtából. Mint minden ez is erősen bőrfüggő, érdekes a levendula érvényesül a legjobban a bőrömön, és én imádom azt a nyugtató illatot...úgyhogy nem is mentem, repültem az EDT. felé.
Ha a kis angyalok megcsókolnának, és pihe-puha szárnyukkal megérintetnének akkor érezném talán ugyanezt. Simogató puhaság, levendula csipet vanília, de épp csak annyi, hogy 30 fokban is kellemes legyen. Brutális tartóssággal...reggel befújtam magam, hatalmasat kirándultunk ...sőt inkább túra volt az már kérem szépen, és este a zuhany alatt, még mindig éreztem. A szillázsa akkora, hogy az érezze, akinek éreznie kell. Nem ez lesz az illatunk, ha csíkot akarunk húzni magunk után.
Úgy gondolom, hogy sokaknak kevés lesz, de van olyan pillanat, amikor a kevesebb - bizony több. A ruhákon még tartósabb, most a bőröndből kipakolva is érzem az angyalok csókját Itáliából.

Ildiko9
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Upd.

ami2015

2018. szeptember 21.

Egy próba után írom a véleményem. Az EDP rajtam nem volt tartós, de nagyon tetszett, nekem az a legédesebb. A Florale már tartós volt, nekem jobban is tetszett magamon, kellett is belőle vennem egy nagy kiszerelést, imádom. Az EDT a leglevendulásabb a 3 közül rajtam, és mivel ez az illat tetszett eddig is ezekben a parfümökben, így ő nagyon szimpatikus első próba után. Rajtam marad végig erősen a levendula. Meglátjuk... eddig nekem ötös. :)

ami2015
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 21.