Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kvin, Módosítva: 2018. április 13.

Lelőhely:   parfümériák

Kiadás éve: 2001

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: koriander, tea, bergamott, kardamom, citrom

Szívjegyek: bazsarózsa, jázmin, neroli

Alapjegyek: szantálfa, tonkabab, vanília

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szilviakiralyno

2018. április 15.

Jajj, istenem, hát felkerült Ő is! De jó!
Én úgy emlékszem 2000-ben jelent meg, limitált illatként.. Akkor még volt a Kempinsky hotel aljában egy Guerlain szalon, ott láttam meg, haza is hoztam. Még van egy kicsi az üvegem alján. Rég elő se vettem. Csodajó illat, bár nem tipikus Guerlain. Egyszerű, hatásos. Fás tea illat, én az édesebb jegyeknek a nyomát sem éreztem benne, finom earl grey, pici szantál és fűszerpúder :)
Óh, de jó, hogy kvin feltöltötte, és eszembe juttatta. Lehet, hogy a napokban ő lesz a kísérő illatom a munkahelyemre.
Egy felfelé kitolós bordó doboza van, abban pihent a parfüm, aminek üvege minimalista. Nem is a legjobb megoldás a tekergetős kupak, azt utálom/utáltam Guerlain néhány terméken. Nem szép az illat, nem is kecses..olyan természetközeli. Kellene több ilyen.

szilviakiralyno
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 15.

Jajj, istenem, hát felkerült Ő is! De jó!