Guerlain

Ár:   22 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 11.

Ár:   22 900 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Kiadás éve: 1925

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Fejjegyek: citrusok, mandarin, cédrus, bergamot, citrom
Szívjegyek: írisz, pacsuli, jázmin, vetiver, rózsa
Alapjegyek: bőr, szantálfa, édes mirha, pézsma, cibet, vanília, tömjén, tonkabab

Guerlain Shalimar EDP 90/foto
Ár: 15. 000 , Eladó: Csokri
Állapot: 90ml/foto, Helyszín: Budapest XI.ker , fizetés: Személyesen
Ár: 2500,- , Eladó: bvlgari pour femme
Állapot: 10 ml frissen fújva sajátomból, Helyszín: Egerszalók, fizetés: Utalás beérkezése után 2 napon belül küldöm, vagy személyes átvétel Egerszalók.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

nyuszo

2018. szeptember 11.

Nagyon brutál!!! Nem gyerekeknek való! Kifújáskor tömény bőr és tömjén, akkora hatósugárral, mint egy üstökös csóvája.....
Citrusok kesernyés héjából kinyert gyógynövényes tonik, ami balzsammá változik a bőrrel érintkezve....s az édes mirha úgy tekeredik a csuklóra egyre erősebben, mint egy kígyó, mire észbe kapsz, már nem enged.....hát, ilyen ez az illat.

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

k001

2018. szeptember 10.

Nagy elvárásokkal tekintettem a tesztelésére, de sajnos nem találtunk egymásra. Számomra pont olyan szaga van, mint amikor a gumi kiszárad, kirepedezik a napon, és áraszt egy bizonyos illatot. Tartóssága rajtam nulla.

k001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

erda74

2018. augusztus 19.

A nyitánya brutális, émelyítő nyalóka(?) szag, aztán megszelídül, és finom vanília illattá alakul rajtam. Párom oda van érte, én meg a páromért, úgyhogy egy ideig még próbálkozom vele, de nem passzolunk annyira, hogy egymást erősítenénk. Mármint a parfümmel. :) Igazi illatélmény.

erda74
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Amea

2018. május 26.

Shalimar piros szatén magassarkú cipőben, kacagva gázolt át az összes előítéletemen.
Nem vagyok Guerlain rajongó. Nem bírom elviselni a rózsa jegyes parfümöket. Kerülöm a pacsulit és a bőrt, a kémiám kinullázza az íriszt.
Erre itt van Ő. Nem értem a varázsát, nem is akarom megfejteni. Megtanított rá, hogy az egész nem pusztán az alkotórészek szigorú listája, hanem finom harmónia, kényes egyensúly.
És bizony, a szerelem irányíthatatlan, néha egészen váratlan helyeken bukkan fel.

Amea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 26.

Almendra

2018. május 1.

A non plus ultra. Sejtelmes, mély, súlyos, titokzatos, amiben ott van öröm és bánat egyszerre. Frissen a Kelet illata, varázslatos, csábító, édes. Halvány emlékét megérezni pedig olyan, mint kinyitni egy titkokkal teli szekrényt. Rafinált, kifinomult és nagyon karakteres, azonnal felismerhető. Szeretik vagy nem, mindenkinek van róla véleménye, aki találkozik vele. Már vagy húsz éve használom, és még mindig csodálatosnak találom. Lehet, nem a mai kor illata, mert távol áll tőle a felszínesség, és nem semmitmondó, tucat illat. Ha öregasszonyos, ahogy többen említik, bátran vállalom, hogy az vagyok :-)

"Virágoskertedbõl szakítsd le egy száz év előtti kor eltűnt virágainak illatos emlékeit" - írta Tagore. No, ez az illat pont ilyen.

Almendra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 1.

karolina.szanda

2018. április 28.

Vakon rendeltem ezt a parfümöt. Érdekes, változó illat. A legvégén sajnos rajtam férfias illatúvá válik.Ez nem én vagyok.Feltettem eladni.
Új vélemény: Szeretem. 4-5 év kellett ehhez. Nem érdekel a kora, az sem hogy valaki nyanyásnak találja. Úgy jó, ahogy van.

karolina.szanda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 28.

Tarkamilla

2018. április 11.

Minden nélküle eltöltött nap elhibázott.
Pont.
Minek is keresek-kutatok-vadászok új illatokra, ha egyszer Ő van?
Tulajdonképpen nála-vele, itt és most be is fejezhetném a parfümözést, benne megtaláltam mindent, amit kerestem.
Ő a parfüm definíciója, nem ismerek olyan illatot, melynek mélysége vetekedhetne az Övével.
Szofisztikált, művelt, érzéki és izgalmas nagyon kifinomult módon. Nem gondolom, hogy értékelni tudja az, aki nem vonzódik a századelőhöz, a letűnt korokhoz, a klasszikus női szépséghez és az időhöz, amikor a dolgok kézzel foghatóak voltak, és az emberek leveleket írtak egymásnak - papírra.

Teljesen mindegy, mit fújok magamra - valami hiányzik, valami mindig hibádzik, mert minden mással kompromisszumot kell kötnöm.
A 24 Faubourg túl visszafogott,
a Sensuous Noir túl démoni,
a Chanel 5 (bocsánat) hiányolja a mélységet (és a kraftot)
a Samsara súlyosan komoly,
az Eden túl csitri,
a Classique túl direkt.
Írom ezt úgy, hogy ők a legkedvesebb-kedves illataim sötétben őrizgetett kincseim közül... csak hát ilyenek ők a Shalimarhoz hasonlítva. És pontosan tudom, hogy melyiket hova - hova ne.
Annyira természetes Ő nekem, mint az, hogy reggel felöltözöm, éppen ezért semmilyen helyhez, időhöz, évszakhoz nem kötöm.

Most pedig megválaszolom a magamnak feltett kérdést: azért kutatok, mert imádok felfedezni, játszani és képet alkotni illatokról :) Hogy ebből most ilyen jól ki tudtam vágni magam, helyreállt a világ rendje.
És lesz a Shalimar és lesz a többi parfümöm.

Tarkamilla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Minden nélküle eltöltött nap elhibázott.
Pont.
Minek is keresek-kutatok-vadászok új illatokra, ha egyszer Ő van?

A 24 Faubourg túl visszafogott,
a Sensuous Noir túl démoni,
a Chanel 5 (bocsánat) hiányolja a mélységet (és a kraftot)
a Samsara súlyosan komoly,
az Eden túl csitri,
a Classique túl direkt.

És lesz a Shalimar és lesz a többi parfümöm.

Moony

2018. március 7.

Nekem nagyon erős, nagyon keleties, dzsáfáros, öregasszonyos illat, amihez szerintem még "nőnöm" kell, vagy nem tudom...Nagyon szerettem volna szeretni, de sajnos nem jött be. Igazából nem is tudom, kin tudnám ezt az illatot elképzelni, de 50 év alatti nőn tuti nem :D

Moony
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Kinga79

2018. március 6.

Igaz, én csak kétszer próbáltam ki drogériában, de ez rajtam röviden és tömören: büdös.
Bocsi, amiért nem tudom cizelláltabban megfogalmazni. :)

Kinga79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

Bocsi, amiért nem tudom cizelláltabban megfogalmazni. :)

leila0803

2018. február 21.

Eddig nem írtam le erről az illatról az őszinte véleményemet, mert tudom, hogy sokak kedvence és egy klasszikus.
Igazából nekem ez nagyon nem jön be, egyáltalán nem az én világom. Nehéz viselni, rajtam szinte csak az alapjegyek jönnek ki, és inkább egy füstölőhöz tudnám hasonlítani. Túl orientális és túl fűszeres. Rémesen régimódi illat, nehéz, könnyedség nélkül.
Lehet bőrkémia függő, de én a papíron és a levegőbe fújva sem tudom parfümként értelmezni.
Két csillagot kap, mert tartós és klasszikus, de én nem fújnám magamra és remélem senki a közelemben sem. Lehet persze, hogy van akin szépen működik, és ízlések és pofonok persze.

leila0803
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 21.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.