KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galagonyanya, az összetevőket feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2018. december 26.

Lelőhely:   parfümériák

Thierry Wasser nevével fémjelzett, 2018-as megjelenésű orientális-virágos illat.

Fejjegy: calabriai bergamott

Szívjegyek: olasz jázmin, ylang-ylang

Alapjegyek: fehér pézsma, vanília, benzoin

Kinga79

2019. január 14.

Az üvege szép.
Szerintem büdös. Papírcsíkon és a bőrömön egyaránt-

Kinga79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 14.

Az üvege szép.
Szerintem büdös. Papírcsíkon és a bőrömön egyaránt-

nygigi

2018. november 29.

Csodálatos illat az eredeti Shalimar füstössége nélkül gyönyörű üvegben. Elegáns és tartós! Rajtam enyhe maszkulin hatás érezhető, amit én nagyon szeretek a parfümökben!
Számomra ez a nappali illat a Shalimar pedig az alkalmi, éjszakai.

nygigi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 29.

Számomra ez a nappali illat a Shalimar pedig az alkalmi, éjszakai.

szeliger

2018. november 23.

Az üveg gyönyörű, mint minden Shalimar üvege, élőben sokkal szebb, mint a képen. Az illat kifújáskor engem megtréfált, rajtam napközis konyha, a citrusok viaskodnak a vaníliával, a virágok nem tudják, hogy kinek az oldalára álljanak. Úgy tíz perc múlva előnyhöz jut a citrusos oldal, aztán a csata visszájára fordul, végül győzedelmeskedik a vaníliás pézsma. Az ütközet időtartama nem több fél óránál, lenyugszanak a kedélyek, a végeredmény egy órákon át illatozó limonádés Shalimar Souffle,.
Nekem az eredeti Shalimar Souffle sokkal jobban tetszik, ez a könnyedebbnek gondolt verzió olyan kis semmilyen lett. A listámról kihúzva.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 23.

nyuszo

2018. szeptember 26.

Nagyon hasonlít a Souffle-ra! Első gondolatom az volt, hogy akinek már megvan a Soufflé, annak teljesen felesleges megvennie a Lumiére-t...
Ami alapvető különbség szerintem, és segít dönteni, az az, hogy a narancsvirágot kicserélték ylang-ylangra! De ez a változás szinte észrevehetetlen kifújáskor, inkább a leszáradásnál lesz hangsúlyos...az illat maga nagyon tartós, a délelőtti fújást még este is elég intenzíven lehetett érezni, és akkor jöttem rá, hogy valami zavar ebben az illatban, annak ellenére, hogy délelőtt még a világ egyik leggyönyörűségesebb illatának véltem....
Mint kiderült, az ylang-ylang volt a ludas....
Valamiért nem működünk együtt....ez már a múlt héten is beigazolódott a Penhaligon's Anthology Night Scented Stock-nál.
Úgyhogy, akik nem bírják az ylangot, válasszák az eredeti Souffle-t, akik pedig a narancsvirágot nem szeretik, próbálkozhatnak a Lumiére változattal.....
Amúgy gyönyörű illat mindkettő, érdemes kísérletezni velük!

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Mint kiderült, az ylang-ylang volt a ludas....
Amúgy gyönyörű illat mindkettő, érdemes kísérletezni velük!

Asianlover

2018. július 29.

2018-ban megszületett a Shalimar Souffle és az Aromatics Elixir szerelem gyereke... neve Shalimar Souffle De Lumière, súlya 50 g, ára 95 € :D
Nagyon szeretem a Shalimar Souffle illatot, számomra ünnepi, téli, elegáns, érett illat kb. 15 órás (!) tartóssággal.
Ezért tűkön ülve vártam, hogy megszerezzem ennek a nyári, citrusos verzióját!
Sajnos nem azokat a könnyed citrusokat találtam, aminek örültem volna, hanem az Aromatics Elixirre jellemző penetráns fanyarságot. Hála Istennek előbbi illat anyukám egyik nagy kedvence, így legalább neki örömet okozhatok majd vele. Nálam a hate list előkelő helyén áll sajnos :(
Nem tudom, talán 50 pluszos kategória vagy aki például a Gucci Bloomot kedveli, annak is tetszhet talán... (azt is nagyon utálom) Elegáns illat, és az is igaz, hogy megtalálja benne az ember a Côte D'Azure napfényes eleganciáját.
De ez a citrusos különbözőség bőrön kb. 1 órán át él. Utána egy kicsivel gyengébb Shalimar Souffle-ot kapunk. A tartóssága így se rossz, rajtam ez is bír vagy 8 órát, csak a szilázsa kisebb. Nyári melegre sokkal alkalmasabb, ez jó pont.
Mindent összevetve nálam ez egy hármas.

Asianlover
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Ezért tűkön ülve vártam, hogy megszerezzem ennek a nyári, citrusos verzióját!
Mindent összevetve nálam ez egy hármas.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.