KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galagonyanya, Módosítva: 2018. május 14.

Lelőhely:   parfümériák

Thierry Wasser nevével fémjelzett, 2018-as megjelenésű orientális-virágos illat.

Fejjegy: calabriai bergamott

Szívjegyek: olasz jázmin, ylang-ylang

Alapjegyek: fehér pézsma, vanília, benzoin

Asianlover

2018. július 29.

2018-ban megszületett a Shalimar Souffle és az Aromatics Elixir szerelem gyereke... neve Shalimar Souffle De Lumière, súlya 50 g, ára 95 € :D
Nagyon szeretem a Shalimar Souffle illatot, számomra ünnepi, téli, elegáns, érett illat kb. 15 órás (!) tartóssággal.
Ezért tűkön ülve vártam, hogy megszerezzem ennek a nyári, citrusos verzióját!
Sajnos nem azokat a könnyed citrusokat találtam, aminek örültem volna, hanem az Aromatics Elixirre jellemző penetráns fanyarságot. Hála Istennek előbbi illat anyukám egyik nagy kedvence, így legalább neki örömet okozhatok majd vele. Nálam a hate list előkelő helyén áll sajnos :(
Nem tudom, talán 50 pluszos kategória vagy aki például a Gucci Bloomot kedveli, annak is tetszhet talán... (azt is nagyon utálom) Elegáns illat, és az is igaz, hogy megtalálja benne az ember a Côte D'Azure napfényes eleganciáját.
De ez a citrusos különbözőség bőrön kb. 1 órán át él. Utána egy kicsivel gyengébb Shalimar Souffle-ot kapunk. A tartóssága így se rossz, rajtam ez is bír vagy 8 órát, csak a szilázsa kisebb. Nyári melegre sokkal alkalmasabb, ez jó pont.
Mindent összevetve nálam ez egy hármas.

Asianlover
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Ezért tűkön ülve vártam, hogy megszerezzem ennek a nyári, citrusos verzióját!
Mindent összevetve nálam ez egy hármas.