KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Guess

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, az összetevőket feltöltötte: storm28.oe, Módosítva: 2014. április 28.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Kiadás éve: 2007

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: grapefruit, kardamom, curacao

Szívjegyek: babarózsa, jázmin

Alapjegyek: pézsma, vanília, fás jegyek

AAndi115

2017. november 14.

Itteni vélemények alapján rendeltem meg, nyáron.
Első fújás után anyukámnak adtam, mondtam, hogy fújkodja el, mert nem tudom elviselni. Nem fújta. Most megleltem nála, kíváncsiságból próbáltam ismét, és lám, tévedtem!
Nekem ugyan túl sok extrát nem nyújt, édes, kissé fűszeres, eleinte kicsit erőszakos illat. Könnyű, nyári fuvallatnak hiba volna megvenni. Nyárestékre talán, de még ezt sem tudom teljes szívvel mondani. Nálam most, novemberben, nyújt valamit. Határozottan nem rossz, de nem lesz számomra az igazi soha. Valami mellékillata van, ami annyira nem jön be, ha közelről szagolom, messzebbről összeolvad a többivel, úgy nem bánt annyira. Fiatalosnak sem érzem.
Talán még várnunk kell egymásra, így most csak egy halovány négyest adok neki.

AAndi115
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

Itteni vélemények alapján rendeltem meg, nyáron.
Talán még várnunk kell egymásra, így most csak egy halovány négyest adok neki.

angelina69

2017. január 21.

Most biztosan szerzek néhány nem kívánatos hümmögést és beszólást, de a véleményemet tartom. Örülök, hogy sokaknak ez az illat maga a csoda, azonban számomra nem az. Biztosan a bőrkémia lehet az oka. Esetleg az is, hogy már nem tartozom a kifejezett célközönségbe. Akkor olvassátok, mi is történt, mikor többszöri próbálkozást követően, még a WC-ből is száműztem, mert családom tagjai közölték, hogy ez még ott is elviselhetetlen. A kezdettel nem volt probléma. Egy fűszeres-édes indítás, egész szép, és elég markáns is. Ezt követően jött a meglepetés. Valami olyan hihetetlenül maró, gyomorforgató, cefreszagra váltott, hogy kb. fél óra után le kellett mosnom, és/vagy ruhát is cserélni. A leszáradásáról nem tudok mit mondani, mert odáig soha nem jutottam el. Szerencsére csak egy 5 ml minta volt a birtokomban.

angelina69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 21.

pacsirta17

2016. december 15.

Mivel a sok jó vélemény (és persze a DM-es tesztelés) alapján a Guess Seductive-ból beszereztem egy üveggel (nekem is megtetszett),nézegettem a Guess többi illatát,és az összetevőket meg a pozitív véleményeket olvasva kíváncsivá tett ez is. Így hát az enyém lett ebből is egy üveggel...:) (pirul)..Finom illat...friss,ugyanakkor mégis fűszeresen édes,buja,markáns,de nem tolakodó. Számomra ez is olyan igazi önbizalmat adó,dögös illat,pedig nem egy drága parfümről beszélünk. Érzem,ahogy körülleng,finoman meg-megcsapja az orrom,így melegítve fel fagyos lelkemet ebben a zord időben. :) Tartóssága számomra megfelelő,szerintem abszolút négy évszakos parfüm.

pacsirta17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

krémparádé

2016. november 22.

Fekete csipkeruhához illő illat, csábítani vágyó, merész nőknek való, akik azért ismerik a határokat, de szeretik néha áthágni őket, majd hoznak ők új szabályokat. Olyan ez, mint a parázs, nem lángol, csak perzsel, jó a melegéhez közel bújni, de lehet még belőle szenvedély...Édes, poros, mondhatni porcukros illat egy cseppnyi fűszerességgel, ezt sem szabad túltolni, mert akkor közönségessé válhat (!).

krémparádé
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

specyal

2016. október 15.

Nőies illat.Kissé markáns.Édes,de nem gejl. Nagyon érdekes az illata.Vaníliás-karamellás-narancsos... Én legfőképp ezeket érzem ki belőle.Engem megfogott.

specyal
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

axandra06

2016. július 9.

Sok parfümöt kipróbáltam már, de egyik sem tudta felülmúlni ennek a parfümnek az imádatát.
Elegáns, határozott, nőies és finom. Az üvege, amúgy tökéletesen tükrözi ezt az érzést.
Egyetlen hátránya, hogy nem annyira tartós, amennyire én szeretném. Reggel fújva, kora délelőtt már alig érezni.
Örök szerelem.

axandra06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

Örök szerelem.

balogh.andrea

2015. január 13.

Számomra a "parfüm-szubjektivitás" újabb ékes példája.. Kedves barátnőm egyik kedvenc darabja; ha ő viseli, egy igazi vibráló, izgalmas, nyári élet-illat. Rajtam szintén - kezdetben... Aztán ahogy lecsengenek az első akkordok, egy már-már szégyellnivalóan unalmas és a közönségesség határát súroló semmiséggé csúnyul.. Persze lehet, hogy csak az időzítéssel van a baj és a nyár az igazi élettere - teszek még egy próbát késő tavasszal, hátha..

balogh.andrea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 13.

vanillacaramella.sweet

2014. szeptember 24.

Édes-fűszeres illat, nagyon kellemes. Tényleg a naplemente jut róla eszembe, amikor a nap narancsos fényű, a forró homok a talpunk alatt.. Érdekes illat számomra! Az édessége a vaníliától: kivehető, de a fejjegyek és a fásság dominánsabb. Tartós és tömény eleinte, majd szépen puhul.

vanillacaramella.sweet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

Timpi

2014. július 14.

Bátorkodtam megvenni ismerkedés nélkül. Az illata nyári naplemente. Amikor vége a forró napnak,egy tusi,ez a fincsi illat,és mehet az esti program,parti séta,csajos városozás,bármi,amitöl nyár a nyár :)

Timpi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 14.

niccole.ee

2014. július 1.

Átlagos, szaladgálós illat, mely a hétköznapokra tökéletes lehet. Ár-érték arányát tekintve megéri az árát, hiszen elég tartós és kellemes illatról van szó. Webáruházról rendeltem meg, mert olyan jó árban volt. Nem okozott csalódást.

niccole.ee
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Lyral, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Coumarin, Geraniol, Linalool, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Citral
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, BHT