KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Guess

Ár:   4740 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: guapa, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2012. június 23.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád virágos-gyümölcsös - gourmand

Összetétel bergamot, fekete ribizli, körte, jázmin, afrikai narancsvirág, nőszirom gyökér, vanília, olibanum (gyanta), kasmír fa

Ár: 2900 , Eladó: Linababa
Állapot: 50ml / a képen látható mennyiség, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm
Ár: 6000 forint postaköltséggel , Eladó: mixerhun
Állapot: 50 ml / 45 ml, Helyszín: Pécs, fizetés: fizetés banki utalással, kizárólag postával küldöm!
Puszedly

2019. január 12.

Páromtól kaptam karácsonyra! Végre ezaz én illatom!! Ezaz az illat amit mindenhova fellehet fújni! Egyszerűen imádom! Rendkívül tartós! Környezetemben is dicsérik, kérdik miez a finom illat! Nem tolakodó, de mégis ott van! Nekem nem volt rajta olyan fityegő, 30mlset kaptam! Ha elfogy újraveszem, renélem nem vonják ki a forgalomból..

Puszedly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

biju94

2018. november 13.

Szerintem az egyik Avonos parfümre hajaz az illata,legalábbis rajtam... egyébként nem rossz, de semmi különleges sincs benne :\

biju94
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 13.

Nymphera

2018. november 13.

Régen nagyon szerettem. Kifinomult, elegáns illat, nagyon tartós (a ruháimon egészen a mosásig érezni). 2018-ban viszont változtattak rajta, már az üvegen sincs rajta például a kis fém fityegő, kinézetre is "olcsóbb" lett, és az illata is gyengébb. Nagyon sajnálom, mert a kedvencem volt. (Értékelés a régi formulára 5, az újra 3).

Nymphera
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

ndorisz1996

2018. november 3.

Régóta szemezgettem vele, végül most vettem meg. Kifinomult illat a mindennapokra. A tartósságával sincs problémám.

ndorisz1996
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 3.

Pajorka

2018. október 23.

Kellemes krémes illat.
A többi drágább parfümhöz képest szerintem jó áron van és a tartósságával sincs gond.

Pajorka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

Kellemes krémes illat.

itislikeacoma2

2018. október 12.

Nagyon szeretem, tényleg csábító ahogy a neve is mondja :) Önbizalmat, magabiztosságot ad, hihetetlen nőies illat, kizárólag a tartóssága nem az igazi.

itislikeacoma2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.

Jelizz

2018. szeptember 30.

Az enyemen nincs ilyeen logo ize :( pedig drogeriaban vettem. Tetszik az illata viragos friss enyhe edes beutessel, hetkoznapi egyszeru illat, nem az en illatam de elhasznalom.Nem tul tartos sajnos maximum 1-2 oraig erzem magamon utana semmi. Nem veszem ujra...

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

VickyV

2018. szeptember 27.

Kategóriájában nem rossz. Hétköznapokon jól kihasználható, finom csajillat, de nekem ennyi. Akkor használom, amikor az összes többihez valamiért nincs annyira kedvem, ez pedig ritka alkalom. Vagy hogyha olyan helyre utazom, ahova csak szeretnék bedobni egy parfümöt, de nem félek, ha véletlenül baja esik/elkallódik. Nem mondom, hogy nem jó, mert tényleg fincsi kis összetevői vannak és egész tartós is, de semmi extra.

VickyV
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

AzAKismacska

2018. szeptember 24.

Most, hogy megérkezett az utánpótlás, értékelem is végre.:)
Rajtam az illat nagyon- nagyon(-naaagyon) emlékeztet CH Good Girl- jére, abban tubarózsa, ebben jázmin és bergamott a legjellemzőbb elem, de viselkedésben, leszáradásban nagyon hasonlóak.
Nagyon éles, édes virágos ( kicsit alkoholos) illattal nyit, elég harsány, épp egy hajszál hiányzik a "bazári" hatáshoz, de szerencsére a jó oldalon maradunk.
Lassan melegebb, kasmíros- pézsmás parfümmé alakul. De nem lesz kifejezetten " meleg, kedves" illat, a citrusos keserűség egész idő alatt kiérződik.

A tartósságával nincs különösebb baj- DE, azt vettem észre, hogy nagyon könnyen hozzászokik az ember orra ( levetett ruhákon 2 nappal később is elég erőteljesen érezhető- nyilván, amikor viseltük, is így volt).

Kellemes, őszi illat.
Egy pontot levonok, mert nagyon könnyű túladagolni és megcsömörleni.

AzAKismacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Most, hogy megérkezett az utánpótlás, értékelem is végre.:)

Kellemes, őszi illat.
Egy pontot levonok, mert nagyon könnyű túladagolni és megcsömörleni.

dorottya5881

2018. szeptember 19.

Sajnos nekem negatív véleményem lett ezzel a parfümmel kapcsolatban. Abszolút nem tartós, 2-3óránként fújkálni kell, akkor pedig erős, fejfájós illata van.

dorottya5881
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Antioxidánsok: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.