KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Guess

Ár:   4740 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: guapa, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2012. június 23.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád virágos-gyümölcsös - gourmand

Összetétel bergamot, fekete ribizli, körte, jázmin, afrikai narancsvirág, nőszirom gyökér, vanília, olibanum (gyanta), kasmír fa

Ár: 4000 , Eladó: biju94
Állapot: 2-3 fújás hiányzik, Helyszín: debrecen, fizetés: postai vagy személyes átvétel
Guess Seductive - Csere is!
Ár: 2500-3000 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Új, bontatlan., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétellel, postázva, ill. csomagautomatába is küldöm.

Judee

2018. április 16.

Nagyon finom, igazi tavaszias illat. Tesztelésnél a kabátom ujjára fújtam belőle és még három nap múlva is éreztem rajta! Ez főleg akkor bizonyult hasznosnak, amikor a full teli nyitott kukák mellett kellett elmennem...

Judee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 16.

Vudubaba

2018. április 3.

Mikor tavasziasra fordul az idő, és egy kicsit könnyedebb parfümre vágyom, kedvencemről, a D&G The One parfümjéről átváltok erre. Nagyon kellemes nőies illat, elég tartós és nem is drága, szívesen használom.

Vudubaba
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

stunde67

2018. március 27.

Nagyon kellemes "dögös" illata van, amit pár óra múlva is érezni lehet. Biztos hogy újra fogom venni.

stunde67
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 27.

Gica81

2018. március 26.

Kedvezményes kuponnal vásároltam és már a második kis üvegcsémet használom, amit lassacskán újból pótolnom kell. Nagyon tetszik az illata. Nekem 10*

Gica81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 26.

dalma_stark

2018. március 8.

A leglegleglegkedvencebb parfümöm. Igazából az egyetlen, amit el tudtam eddig fogyasztani... de ebből már 3 üvegcsét is. :)

dalma_stark
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 8.

Pocok96

2018. március 3.

Imádom! Most egyi kicsi kiszerelésű van meg, így könnyen magammal tudom vinni a táskámban.

Pocok96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

szanett2

2018. február 23.

Imádom az illatát, mindig visszatérek hozzá. Jár az 5 csillag, annak ellenére, hogy nem túl tartós parfüm.

szanett2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Orsikaa

2018. február 11.

Igazi nőies, kifinomult illat. Imádom, újra fogom venni.

Orsikaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Igazi nőies, kifinomult illat. Imádom, újra fogom venni.

adelevagyok

2018. február 10.

Imádom ezt a parfümöt.
Még nyáron rendeltem a Notinoról, 75 ml volt 4500 Forint és nem, nem hamisítvány volt.
Nagyon sok jó emlék fűz hozzá, biztos vagyok, hogy ez nekem A PARFÜM. Csupa nagybetűvel.
Illetve a La vie est belle. Eddig úgy érzem, hogy ezekkel a parfümökkel semmi nem veheti fel a versenyt.

adelevagyok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

Imádom ezt a parfümöt.

Mona0625

Korcsoport: < 18
2018. február 4.

Rajtam általában egy parfüm sem túl tartós de ezt szinte egész nap érezni és mégsem túl hivalkodó, az illata rajtam szerintem leginkább édeskés és kicsit vaníliás.

Mona0625
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Benzophenone-3, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Coumarin, Citral
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.