KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Guess

Ár:   4740 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: guapa, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2012. június 23.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád virágos-gyümölcsös - gourmand

Összetétel bergamot, fekete ribizli, körte, jázmin, afrikai narancsvirág, nőszirom gyökér, vanília, olibanum (gyanta), kasmír fa

Ár: 2000 , Eladó: dinnyus
Állapot: 30 ml felig van, Helyszín: Diosd, fizetés: Szemelyes atvetel vagy posta
Ár: 2500 ft , Eladó: balazskrisztii
Állapot: kb 3/4-ig, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, előre utalás esetén postázok

spari193

2018. augusztus 7.

Kivontál évekkel ezelőtt a kedvenc parfümömet, azóta voltam nagy keresésekben..
Elmentem Müllerbe körbe szagizni, és véletlenül megtaláltam ezt. Szerintem nagyon kifinomult illata van, az én ízlésemnek pont megfelelő.
Különböző oldalakról sokkal olcsóbban meg lehet rendelni, mint ha boltba vennénk, ezért ár-érték aránya is megfelelő, kicsit lehetne tartósabb, de ezért nem vonok le csillagot :)

spari193
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Kivontál évekkel ezelőtt a kedvenc parfümömet, azóta voltam nagy keresésekben..

Kinguci123

2018. július 12.

Néhány napja rendeltem, mert ezekben a picit hűvösebb nyári napokban valami édeskés illatra vágytam, nem pont azokra a citrusos jegyekre. Nagyon finom, igazi csajos illat, ami akár egy hűvüsebb, esős nyári napra is tökéletes, nem csak ősszel, mert általában az ilyen illatokat akkor használom.
Kellemes és jóleső, édes fuvallat. Nem émelyítő, nem tolakodó, éppen meg-meg csillanó, sejtelmes csajos illat. Csak pozitívat tudok róla írni.
Tartóssága: 4-5 óra a maximum, ami után már sajnos nem érzem, de egy EDT-től szerintem ez tökéletes teljesítmény.
Favorite!

Kinguci123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Favorite!

Norcuss

2018. június 4.

Még csak két napja van a birtokomban de már most imádom! Rengeteg parfümmel kísérleteztem már de egyiken se éreztem azt,hogy ez tényleg én lennék, egészen mostanáig! Nagyon könnyed illat, vidám, csajos, az én bőrömön nagyon tartós, még órákkal később is érzem magamon ami nálam nagy szó :) Már csak azt sajnálom, hogy nem találtunk hamarabb egymásra ;)

Norcuss
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Fanni04

2018. május 30.

Szeretem,szeretem , szeretem !! Az illata isteni, még órák eltelte után is érzem magamon. Most betáraztam egy időre, mindenkitől ezt kaptam születésnapra. Ha elfogy, tuti újraveszem.

Fanni04
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 30.

KataMayaNagy

2018. május 22.

Nagyon csajos, finom illat, elég tartós is, a villamoson is mindig megérzem, ha valaki ezzel van befújva :D

KataMayaNagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

ilonikaa

2018. április 28.

Az összes parfümöm közül ez a kedvencem!! :) Az illata nagyon tartós és isteni! A páromnak is ez a kedvence rajtam! Mások is dícsérték! :)

ilonikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

Judee

2018. április 16.

Nagyon finom, igazi tavaszias illat. Tesztelésnél a kabátom ujjára fújtam belőle és még három nap múlva is éreztem rajta! Ez főleg akkor bizonyult hasznosnak, amikor a full teli nyitott kukák mellett kellett elmennem...

Judee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 16.

Vudubaba

2018. április 3.

Mikor tavasziasra fordul az idő, és egy kicsit könnyedebb parfümre vágyom, kedvencemről, a D&G The One parfümjéről átváltok erre. Nagyon kellemes nőies illat, elég tartós és nem is drága, szívesen használom.

Vudubaba
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

stunde67

2018. március 27.

Nagyon kellemes "dögös" illata van, amit pár óra múlva is érezni lehet. Biztos hogy újra fogom venni.

stunde67
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 27.

Gica81

2018. március 26.

Kedvezményes kuponnal vásároltam és már a második kis üvegcsémet használom, amit lassacskán újból pótolnom kell. Nagyon tetszik az illata. Nekem 10*

Gica81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 26.

Antioxidánsok: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.