KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Guess

Ár:   4740 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: guapa, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2012. június 23.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád virágos-gyümölcsös - gourmand

Összetétel bergamot, fekete ribizli, körte, jázmin, afrikai narancsvirág, nőszirom gyökér, vanília, olibanum (gyanta), kasmír fa

Ár: 2000 , Eladó: dinnyus
Állapot: 30 ml felig van, Helyszín: Diosd, fizetés: Szemelyes atvetel vagy posta
Ár: 2000 , Eladó: Krisz003
Állapot: 3 fújás hiányzik, Helyszín: Perbál, Budapest, fizetés: Utalás után postázom ill. személyes átvétel is megoldható.

itislikeacoma2

2018. október 12.

Nagyon szeretem, tényleg csábító ahogy a neve is mondja :) Önbizalmat, magabiztosságot ad, hihetetlen nőies illat, kizárólag a tartóssága nem az igazi.

itislikeacoma2
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.

Jelizz

2018. szeptember 30.

Az enyemen nincs ilyeen logo ize :( pedig drogeriaban vettem. Tetszik az illata viragos friss enyhe edes beutessel, hetkoznapi egyszeru illat, nem az en illatam de elhasznalom.Nem tul tartos sajnos maximum 1-2 oraig erzem magamon utana semmi. Nem veszem ujra...

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

VickyV

2018. szeptember 27.

Kategóriájában nem rossz. Hétköznapokon jól kihasználható, finom csajillat, de nekem ennyi. Akkor használom, amikor az összes többihez valamiért nincs annyira kedvem, ez pedig ritka alkalom. Vagy hogyha olyan helyre utazom, ahova csak szeretnék bedobni egy parfümöt, de nem félek, ha véletlenül baja esik/elkallódik. Nem mondom, hogy nem jó, mert tényleg fincsi kis összetevői vannak és egész tartós is, de semmi extra.

VickyV
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

AzAKismacska

2018. szeptember 24.

Most, hogy megérkezett az utánpótlás, értékelem is végre.:)
Rajtam az illat nagyon- nagyon(-naaagyon) emlékeztet CH Good Girl- jére, abban tubarózsa, ebben jázmin és bergamott a legjellemzőbb elem, de viselkedésben, leszáradásban nagyon hasonlóak.
Nagyon éles, édes virágos ( kicsit alkoholos) illattal nyit, elég harsány, épp egy hajszál hiányzik a "bazári" hatáshoz, de szerencsére a jó oldalon maradunk.
Lassan melegebb, kasmíros- pézsmás parfümmé alakul. De nem lesz kifejezetten " meleg, kedves" illat, a citrusos keserűség egész idő alatt kiérződik.

A tartósságával nincs különösebb baj- DE, azt vettem észre, hogy nagyon könnyen hozzászokik az ember orra ( levetett ruhákon 2 nappal később is elég erőteljesen érezhető- nyilván, amikor viseltük, is így volt).

Kellemes, őszi illat.
Egy pontot levonok, mert nagyon könnyű túladagolni és megcsömörleni.

AzAKismacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Most, hogy megérkezett az utánpótlás, értékelem is végre.:)

Kellemes, őszi illat.
Egy pontot levonok, mert nagyon könnyű túladagolni és megcsömörleni.

dorottya5881

2018. szeptember 19.

Sajnos nekem negatív véleményem lett ezzel a parfümmel kapcsolatban. Abszolút nem tartós, 2-3óránként fújkálni kell, akkor pedig erős, fejfájós illata van.

dorottya5881
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

AliciaS

2018. augusztus 19.

Az illata jó, igazából nem tudnám nagyon mihez hasonlítani, olyan elegáns.Viszont nem érzem magamon egész nap, max 4-5 óráig.Féláron vettem így azt mondom megérte, sőt nem bántam meg.De ha ez elfogy kipróbálok mást.
Update: még mindig ezt használom, és rájöttem hogy attól hogy én nem érzem magamon, más még igen.De lényeg a lényeg hogy maradtam ennél, nagyon megfogott!

AliciaS
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

spari193

2018. augusztus 7.

Kivontál évekkel ezelőtt a kedvenc parfümömet, azóta voltam nagy keresésekben..
Elmentem Müllerbe körbe szagizni, és véletlenül megtaláltam ezt. Szerintem nagyon kifinomult illata van, az én ízlésemnek pont megfelelő.
Különböző oldalakról sokkal olcsóbban meg lehet rendelni, mint ha boltba vennénk, ezért ár-érték aránya is megfelelő, kicsit lehetne tartósabb, de ezért nem vonok le csillagot :)

spari193
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Kivontál évekkel ezelőtt a kedvenc parfümömet, azóta voltam nagy keresésekben..

Kinguci123

2018. július 12.

Néhány napja rendeltem, mert ezekben a picit hűvösebb nyári napokban valami édeskés illatra vágytam, nem pont azokra a citrusos jegyekre. Nagyon finom, igazi csajos illat, ami akár egy hűvüsebb, esős nyári napra is tökéletes, nem csak ősszel, mert általában az ilyen illatokat akkor használom.
Kellemes és jóleső, édes fuvallat. Nem émelyítő, nem tolakodó, éppen meg-meg csillanó, sejtelmes csajos illat. Csak pozitívat tudok róla írni.
Tartóssága: 4-5 óra a maximum, ami után már sajnos nem érzem, de egy EDT-től szerintem ez tökéletes teljesítmény.
Favorite!

Kinguci123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Favorite!

Norcuss

2018. június 4.

Még csak két napja van a birtokomban de már most imádom! Rengeteg parfümmel kísérleteztem már de egyiken se éreztem azt,hogy ez tényleg én lennék, egészen mostanáig! Nagyon könnyed illat, vidám, csajos, az én bőrömön nagyon tartós, még órákkal később is érzem magamon ami nálam nagy szó :) Már csak azt sajnálom, hogy nem találtunk hamarabb egymásra ;)

Norcuss
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Fanni04

2018. május 30.

Szeretem,szeretem , szeretem !! Az illata isteni, még órák eltelte után is érzem magamon. Most betáraztam egy időre, mindenkitől ezt kaptam születésnapra. Ha elfogy, tuti újraveszem.

Fanni04
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 30.

Antioxidánsok: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.