KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Guhl

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fruu., Módosítva: 2012. június 20.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Természetes,festett vagy melírozott hajra.Célzott ápolás az élénk barna színért.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Audi

2013. szeptember 26.

jaaa hát ez a sampon egyvalamit csinált a hajammal .. zsírosította. nem fogy hamar de bárcsak azt tenné semmire sem a jó a végén a lefolyóba öntöttem. semmi extra illat.. nem ajánlom senkinek egyáltalán nem éri meg az árát.nincs olyan tulajdonsága ami miatt megérne 2 * ot.

Audi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

tulipánfa

2013. július 2.

Nagyon szárította a hajamat, hiába használtam balzsamot és olajat is utána. Nem vettem észre, hogy bármit csinált volna a hajam színével vagy fényével, de igazából az eredetivel is elégedett vagyok, így ez nem zavart annyira. Egyébként kevés elég belőle és jól habzik, de szerintem egyáltalán nem éri meg az árát (kuponnal vettem, de az eredeti ára kb. 1200 Ft volt)

tulipánfa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

fruu.

2012. június 24.

Egy ideje már keresek sampont a barna hajamra, mert az az igazi "seszínű" fajtából való, szóval gondoltam ráfér egy kis élénkítés.:) Tény ami tény fényesebb,szebb színű hajat kaptam ,de max. 3 naponta kell mosnom mert többet nem bír ki .sajnos

fruu.
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Lactate, Sodium PCA, Fructose, Urea, Inositol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Niacinamide

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.