KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Guhl

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evi_iv, Módosítva: 2013. március 8.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Erősíti a hajat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Trixi

2017. július 17.

Még csak egyszer próbáltam ki, és nagyon jót tett a szőkített, vékonyszálú hajamnak. Puhább, könnyebben kibontható lett tőle a hajam, még dúsító hatást és jobb tartást is tapasztaltam, hajformázó nélkül. A sör jót tesz a hajnak. Tetszik az enyhe illata. Egyelőre nem irritálja a fejbőröm, és nem is zsírosodik tőle jobban. Szerintem az összetevőin változtattak, vagy hibás a lista. A flakonon levő lista szerint nincs benne a formaldehid-kibocsátó, sem az octinoxate kémiai fényvédő (egy másik van benne sajnos, de a lista végefelé), sem a parabenek.

Trixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 17.

RebekaBeka

2014. november 16.

Annyira megtetszett a Müllerbe , és semmi , ennyi pénzért sajnos :( A többi samponjait is megnézegettem és az illatuk nagyon jók , ennek is ennyi a pozitívuma , hogy sokáig benne marad a hajban , de egyéltalán nem erősbb amit ígér :( Max elhasználom az ecsetek mosásához .

RebekaBeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 16.

darkbeforestorm

2014. november 10.

nagy reményekkel kezdtem el használni a sampont, mert már annyi jó dolgot olvastam arról, hogy a sörnek milyen sok jótékony hatása van a hajra. a sampon azt ígéri a vékonyszálú hajat erősíti és dúsítja, ezt úgy vettem észre hogy teljesíti is. de a flakon felénél kénytelen voltam abbahagyni a használatát, mert rettenetesen irritálta a fejbőrömet. már hajmosás után kezdtem érezni a viszketést, és napokig el sem múlt. én még életemben nem vakaróztam ennyit. mindig félretettem egy időre, aztán újra elővettem, de mindig irritációt okozott. még gondolkozom rajta, hogy érdemes-e tartogatni, vagy itt véget is ért a kapcsolatunk. azért bánom, mert a hajammal jót tett, de a fejbőrömet kikészítette.

darkbeforestorm
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 10.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide MEA
Fényvédők: Octinoxate, Benzophenone-4
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Cocamide MEA
Illatanyagok: Benzyl Alcohol, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 61585, CI 16035
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Propylparaben

Sör. A kozmetikumokban hajkondícionáló összetevő, így a sörrel, mint kozmetikai összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Barnás sárga.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.