KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Guhl

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: francais, Módosítva: 2018. január 12.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Száraz, sprőd és igénybevett hajra. Tucuma olajjal és hialuron-komplexszel. A haj száraz részeit azonnal hidratáló alkotóelemekkel tölti fel, optimális mértékben ápol, hogy a haj ragyogóan szép, sima és könnyed legyen. Hosszú időre egyensúlyba hozza a hajat. A könnyű formula azonnal a haj mélyébe hatol és nedvességgel látja el, anélkül, hogy elnehezítené.