KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Guhl

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magusszi, Módosítva: 2013. február 13.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Igénybevett,töredezett és sérült hajra. A hajszálakat belülről javítja,a töredezett részeket feltölti-a láthatóan regenerált hajért. A monoi olaj Óceánia megőrzött szépség titka,amelyet nagyon hatásosnak tartanak és a bőr illetve a haj intenzív ápolására használnak. Különösen gazdag értékes proteinekben és alapvető lipidekben. Belülről javít. Azonnal érezhetően egészségesebb hajat kölcsönöz. A töredezett részeket feltölti. A hajat lipidekkel látja el és óvja a további töredezéstől.

eperturmix

2017. május 5.

Én a kis tubus pakolását használtam,egy használatos,de nem találom így ideírok.
Hát nem vagyok elájulva.Az illata csalódás,nem mondom,hogy rossz,csak nem erre számítottam,és azt ne is mondjam,hogy nemhogy másnap,de már szárításkor nem érződik belőle semmi.Hatása szintén nulla,nem produkált semmi olyat,amiről azt mondtam volna húha,mintha hajatmostam volna szimplán,bármi ápoló nélkül,2 nap múlva meg viszketősen zsíros a fejem.Had tapsoljam meg magam,hogy erre kiadtam 2 eurót,ami akárhogy is 600 valahány forint...

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

Én a kis tubus pakolását használtam,egy használatos,de nem találom így ideírok.

blondie95

2016. május 22.

Nekem ebbol a tegelyes pakolas van meg, de tervezem, hogy beszerzem az egesz csaladot!!:) nagyon szuper apolta tette a hajam, nem szaritott, nem zsirositotta, 3nap utan is nagyon puha ! Az ara picit dragabb, de minosegileg sokkal szuperebb mint pl egy Gliss Kur vagy Elseve..nagyon megeri, csodatt tett a szokotett, szaraz hajammal :) az illata es az allaga nekem egy az egyben a puncs pudingra emlekeztet, eloszor azthittem azt vettem :D

blondie95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 22.

Panni21

2016. február 21.

Ez az első termékem a márkától. Eredetileg a mandulaolajasat szerettem volna, de azt nem találtam, így ezt hoztam el. Nagyon finom, pillecukorra hajazó illata van. Valóban koncentráltabb, mint más samponok, apránként adagolva is dús habot képez. Már lemosáskor észrevehető volt, hogy nem kócolja, és nem szárítja ki a hajat. Egy másik márka pakolásával használtam, öblítéskor kézzel ki tudtam fésülni a hajam, szárítás után pedig tökéletesen puha és sima volt. Majd még updatelek, mennyi ideig bírta ki vele, illetve változik-e valami hosszabb távú használat során.

Panni21
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 21.

magusszi

2013. február 13.

Szeretem!

magusszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 13.

Szeretem!

Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

Színezék. Barnás sárga.