KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Guhl

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lorelaig, Módosítva: 2013. október 17.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Őszülő, fehér vagy szőkített hajra. Haja minden egyes alkalmazása után brilliáns ezüstös fényt, vitalitást és rugalmasságot kap. Ideális a mindennapos használatra.

EszterKiss

2017. július 5.

Nem hamvasító sampon, hanem ezüstös fény ígér. Az én szőke hajamnak pont elég. Szép selymes lesz a hajam. Németországban kb fele áron kapni, mint Magyarországon. Nálam bevált :D

EszterKiss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Rikkyke

2014. október 17.

Én ezt a sampont ugyan ennek a márkának a szőke samponjával használom együtt. Szerintem ez nem hamvasító sampon akar lenni ahhoz nem elég lila (arra a Swiss o par hamvasítóját használom,de most szeretnék majd ha elfogy Shimmer lightot vagy Clynol Silber sampont rendelni) Szerintem csak simán egy ezüstösebb fényt ad a hajnak amit be is tart. Nekem ettől és a szőke hajra való samponjától nagyon puha és fényes a hajam. Plusz nagyon kevés kell belőle és jól habzik. Szóval hiába a kis flakon elég sokáig elég a jó habzása miatt. Én nagyon szeretem. Most vettem megint egy flakonnal :)

Rikkyke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

Lorelaig

2013. november 19.

Nagyon sokat vártam tőle (mert azért elég sokba került egy samponhoz képest), de maximum az első használata után láttam valamilyen változást, utána semmi. Jól tisztít (mint a Schauma), de ennél többet nem segít...már kezdek azt hinni, hogy az én hajammal van baj :(

Lorelaig
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Lila színű.