KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Guinot

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: Klaudia84, Módosítva: 2018. április 4.

Kategória:   Tusfürdők

Ez a koffeintartalmú tusfürdő/testradír az elhalt hámsejtek eltávolításával és a mikrokeringés serkentésével karcsúsít és csökkenti a cellulitot. A mentol frissíti a bőrt, kitisztítja a pórusokat, míg a borostyánkivonat csökkenti a vízvisszatartást. Használatával a bőr simább és feszesebb lesz.

Főbb hatóanyagok:

• Kávébab: az elhalt hámsejtek lehámlasztásával és a vérbőség fokozásával tonizálja és feszesíti a bőrt
  • Mentol: tisztítja és frissíti a bőrt
  • Papaya és citromkivonat: gyorsítja a hámlasztást és egyenletesebbé teszi a bőrfelszínt
  • Borostyánkivonat: redukálja a bőr vízvisszatartó képességét, ezáltal csökkentve a narancsbőrt