KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

GyógyVarázs

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GyogyVarazs, Módosítva: 2018. június 27.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A GyógyVarázs 100% Avokádó Olaj magas vitamin- és ásványi anyag tartalmú, különleges antioxidáns összetételű, hidegen sajtolt növényi olaj, melyet praktikusan záródó flakonba töltenek. Semmilyen egyéb hozzáadott adalékanyagot, tartósítószert stb. nem tartalmaz a termék.

Az avokádó Dél- és Közép-Amerikában őshonos. Gazdag E-vitamin, szkvalén, béta-karotin, lutein, béta szitoszterol, linolén (azaz omega 3) és oleinsav (azaz omega 9) forrás. Az avokádóolaj magas egyszeresen telített zsírsav tartalommal (kb. az olaj kétharmada) bír, valamint egyharmad részt egyszeresen és többszörösen telítetlen zsírsavak alkotják. Sokban hasonlít összetétele az olívaolajra, ám mind ízében, mind alkotóelem összetételében felülmúlja azt. Antioxidáns tartalma kiemelkedően magas, valamint az avokádóban található antioxidáns hatóanyagok (A, B1, B2, C, D, E, K vitamin) – egyedül álló módon – képesek bejutni a mitokondriumba.

Több tanulmány bizonyítja, hogy fogyasztása jótékonyan hat a szív- és érrendszerre, csökkenti az öregedés tüneteit, javítja a szem egészségi állapotát, fokozza a fogyókúrák hatékonyságát, csökkenti az LDL és triglicerid szintet (melyeknek még a rákmegelőzésben is szerepe van).