GyógyVarázs

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GyogyVarazs, Módosítva: 2018. június 27.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A GyógyVarázs 100% Édesmandula Olaja kiváló forrása az omega 6 és 9 zsírsavaknak. Egyik fő komponense az erős antioxidáns tulajdonságairól ismert E-vitamin, sok egyéb vitamin- és ásványi anyag mellett. Az olajat praktikusan záródó flakonba töltik, hogy egy cseppje se vesszen kárba. Semmilyen egyéb hozzáadott adalékanyagot, tartósítószert stb. nem tartalmaz a termék.

Az édesmandula olaj nagy mennyiségben tartalmaz E-vitamint, K-vitamint, káliumot, magnéziumot, cinket, egyszeresen- és többszörösen telítetlen zsírsavakat, valamint egy sor további vitamint, ásványi anyagot és proteint, melyek által a mandulaolaj kiváló hatással van a szív, a bőr és a haj egészségére.

Az olaj egyötöde olajsav (omega 9), és mintegy kétharmada linolénsav (omega 6). Kiemelkedően jó gyulladáscsökkentő és immunerősítő hatású. Növeli a szervezetben a „jó” koleszterin – azaz a HDL – szintjét, valamint segít csökkenteni a „rossz” – azaz LDL – koleszterin mennyiséget.

Torpillla

2018. július 25.

Ezt az olajat nagyon szereti a bőröm. Valószínűleg a benne lévő Omega 6 és 9 zsírsavak, az antioxidánsok és az E-vitamin miatt. Használom a hajvégeimre is, mert nagyon száraz. Végre találtam egy terméket, ami segített ezen a problémámon. Teljesen elégedett vagyok vele.

Torpillla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil