GyógyVarázs

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GyogyVarazs, Módosítva: 2018. június 29.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A GyógyVarázs 100% Gránátalma Olaj magas CLA koncentrációja és egyedülálló vitamin, valamint ásványi anyag tartalma miatt kiemelkedő hatású, hidegen sajtolt növényi olaj, melyet praktikusan záródó flakonba töltenek. Semmilyen egyéb hozzáadott adalékanyagot, tartósítószert stb. nem tartalmaz a termék.

A gránátalma olaj a növény ehető magjaiból kerül kinyerésre. Erős flavonoidok, egyedülálló punicic sav, magas K-vitamin, C-vitamin, B6-vitami, B9-vitamin (folsav), kálium és foszfor koncentráció jellemzi. Már sok kutatás igazolja, hogy belsőleg és külsőleg alkalmazva is rengeteg egyedülálló hatással rendelkezik.

Az olaj hatékony ellenszere bármely krónikus gyulladásnak, ami rengeteg betegség – gyakran nehezen diagnosztizálható – okozója. Ilyen klasszikus betegségek például a szív és érrendszert érintő elváltozások, a kettes típusú cukorbetegség, és sok rákos betegség. A gránátalma olaj 80%-ban punicic savból – a hosszú szénláncú, többszörösen telítetlen omega-5 zsírsavból – áll, amely egy igen erős és egyedülálló gyulladáscsökkentő és bizonyos kutatások szerint a prosztata- és mellrák egyik hatásos ellenszere. Az arthritisz, az ízületi gyulladás ellenszere is lehet a gránátalma olaj, valamint a koleszterinszint és a testzsíregyensúly (BMI) optimalizálásában is hatásos lehet.

Bőrszerkezet megfiatalítását és a sebgyógyítást segíti. Bőrnyugtató, hidratáló, gyulladáscsökkentő, napfényvédő, bőrrák megelőző tulajdonsággal bír. Fokozza a kollagéntermelést a bőrszövetekben, ezáltal rugalmassá, feszessé téve azt. Revitalizálja, fokozza a vérkeringést a fejbőrben, korpásodás eltüntetését elősegíti, stimulálja a szőrtüszőket, csökkenti a haj zsírosodását.

Torpillla

2018. július 25.

Maga a gránátalma is olyan egészséges, így ebből következően az ebből készült olaj is. A bőröm nagyon száraz, így zuhanyzás után bekenem ezzel az olajjal és reggelre hidratált és puha lesz. Nem hagy olajos érzést a bőrön.

Torpillla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

szaboevelinalexandra

2018. június 29.

Mikor hazajöttünk a tengerparti nyaralásból úgy ki volt száradva a bőröm, fakó-eltöredezett volt a hajam( főleg a vége), hogy már egyetlen testápoló és hajápoló sem segített, gondoltam ide valami töményebb koncentrációjú dolog kell, és igazam volt a GyógyVarázs Gránátalma olaja ár érték arányban magasan a legjobb, Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek, nekem bevált, SEGÍTETT! Azóta a bőröm és a hajam is újra a régi formájában pompázik.

szaboevelinalexandra
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 29.

Gránátalma olaj. Elősegíti a bőr természetes megújulását, és elvileg segít megelőzni a bőr idő előtti öregedését. Részletesebben lásd gránátalma mag olaj.