KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

GyógyVarázs

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GyogyVarazs, Módosítva: 2018. június 27.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A GyógyVarázs 100% Makadámdió Olaj magas magas K-vitamin és E-vitamin tartalma mellett kiváló forrása az omega 3 és 6 zsírsavaknak. A hidegen sajtolt növényi olajat praktikusan záródó flakonba töltik, így egy cseppjét sem fogod elpazarolni. Semmilyen egyéb hozzáadott adalékanyagot, tartósítószert stb. nem tartalmaz a termék.

A makadám fa diójából kinyert értékes olaj magas K-vitamin, E-vitamin, kálcium, kálium, foszfor, vas, riboflavin, omega 3 és omega 6 tartalommal rendelkezik. Telített zsírsav tartalma egészen minimális. Az avokádó olajhoz hasonlóan kifejezetten jó hatással van a szív- és érrendszerre. Fogyasztása csökkenti a káros koleszterin (LDL) és a triglicerid szintet. Természetesen ez az olaj is bővelkedik az antioxidánsokban, elsősorban a tokotrienolban (az E-vitamin izomerek csoportjába tartozó szerves, biológiailag aktív vegyületében). Az olaj egyéb antioxidáns vegyületei jótékonyan hatnak a szem egészségére, csökkentik ugyanis a makula degenerációt és a különféle hályogok kialakulásának, fejlődésének kockázatát.

Torpillla

2018. július 25.

Tele van vitaminnal, nagyon jól hidratálja a bőröm! Sok vitamin, semmi adalékanyag és tartósítószer! A vízhiányos bőröm legjobb barátjává vált a Makadámdió olaj.

Torpillla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Emolliensek: Macadamia Integrifolia (Macadamia) Nut Oil