GyógyVarázs

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GyogyVarazs, Módosítva: 2018. június 27.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A GyógyVarázs 100% Szőlőmag Olaj többek között magas E-vitamin tartalma és speciális antioxidáns vegyületei miatt kiemelkedő hatású, hidegen sajtolt növényi olaj, melyet praktikusan záródó flakonba töltenek. Semmilyen egyéb hozzáadott adalékanyagot, tartósítószert stb. nem tartalmaz a termék.

A szőlőmag olaj kinyerése általában valamilyen borszőlő faj magjából történik. Kutatások szerint a szőlőmag a gyümölcs talán legértékesebb része élettani szempontból. Tele van erős antioxidánsokkal és az oligomer proanthocyanidin komplex (OPC) nevű növényi vegyülettel. Átfogó tanulmányok szerint az OPC kiemelkedő antioxidáns hatással rendelkezik, hatékonyan véd a káros szabad gyökök ellen, valamint gyulladáscsökkentő, rákmegelőző, illetve vírusellenes tulajdonságokkal bír.

Az olaj antioxidáns vegyületei – mint a flavonoidok, a fenol procyanidin és a nagy mennyiségű linolénsav – védik az érrendszer rugalmasságát, óvják azt a károsodásokkal szemben, amely jótékonyan hat a magasvérnyomás betegségre.

A szőlőmag olaj magas – az olívaolajhoz képest például kétszeres – E-vitamin tartalommal rendelkezik. Mindössze egy kanálnyi olajban kb. 4mg E-vitamin található, ami a felnőttek számára ajánlott napi vitaminbevitel egyharmada. Ez a vitamin erős antioxidáns, melynek fokozott hatása van az immunrendszer megfelelő működésére, véd a fertőzések, baktériumok ellen, valamint a rákos sejtek elpusztításában is szerepe van.

Torpillla

2018. július 25.

Strandoláskor leégtem, néhány hét múlva elkezdett hámlani a bőröm. Elég száraz emiatt, így használom rá mindennap a Szőlőmag olajat és azóta nem feszül a bőröm. A hámlás is csökkent. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Torpillla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.