KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

H&M

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: googles, Módosítva: 2018. október 11.

Lelőhely:   H&M

A 2018-as Reveries kollekció darabja.

Illatjegyek: neroli, koriander, zöld levelek, füge nektár, cédrus

Dormir

2018. november 28.

Erőteljesen fügés. Harsogóan zöld illat, amin a gyümölcs édessége csavar egyet. Nem tinilányos, az biztos, bár az üde energikussága sokaknak bejöhet.
Szerintem, kifejezetten jó alkotás, többet tud, mint az átlag mainstream parfümök.

Dormir
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 28.

googles

2018. október 17.

Nagyon fügés. Én a füge illatjegyet rühellem. Ettől függetlenül (🤣🤣🤣) ez az illat szerintem is egész jó. Fügéseknek ajánlott, szinte ajándék.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 17.