KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

H&M

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2017. március 20.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   H&M
Kategória:   Hajformázók

Hajegyenesítő balzsam a sima, egészséges hajért. Göndör vagy hullámos hajra, ha rendezetté, egyenessé szeretnéd tenni. B5 vitamin és kócolódás elleni összetevők segítenek a tökéletes hatás elérésében.

Nemesene

2017. augusztus 5.

Részemről ez egy nagy csalódás! Borzasztóan elnehezíti a hajamat, nagyon zsírosítja, pedig csak a a hajvégeimre használtam és kb mogyorónyi mennyiséget.

Nemesene
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

algoritmus

2017. június 7.

Szeretem. Száraz hajra is szoktam kenni, mert a festéstől elég száraz és szálkás, de szépen kezeli a szitut. Zsírosítja, ha ennyit használom, de sztem ez teljesen ok. Az illata kellemes, a mennyisége megfelelő. Nem tudom, hogy újraveszem-e, de most szépen elvagyunk.

algoritmus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 7.