KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

H&M

Ár:   990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Any, Módosítva: 2015. november 14.

Lelőhely:   H&M
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

profectuscat

2014. szeptember 6.

Már a 3. H&M lakkomat vettem meg.
Van egy: Mint 2 be, The one, és az újdonság: Moonlight
A Moonlight ilyen: http://www.kepfeltoltes.hu/140906/makr_k_r_m_www.kepfeltoltes.hu_.jpg (saját fotó).
Szemmel nem látható (de fényképezővel igen) mikrócsillámok gazdagítják. Pompás egy körömlakk. Kicsit a körömvégeknél nehezen terül, valahogy úgy visszaugrik, de nem látványos.
Még mindig vannak árnyalatok, amiket befogok szerezni. :) Szerintem tartós lakk, mindegyik bírja rendesen.

Nálam ez a lakk jó minőségűnek számít. Szépen terül, valami hihetetlen milyen gyorsan szárad.. és a színek is egész jók. De! Mi az, hogy tele van a Mint 2 be (aranycsillámos menta zöld) aranycsillámokkal is felkenve még nagyítóval se látni? csak akkor látszik, mikor friss a festék, aztán száradás után SEMMI nincs belőle.. pedig pont emiatt vettem meg :(

profectuscat
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

Már a 3. H&M lakkomat vettem meg.
Van egy: Mint 2 be, The one, és az újdonság: Moonlight

Lills

2014. július 17.

Nekem a Paradies Pink van meg, alapvetően szeretem. Gyorsan szárad, egy rétegben fed (ez egy sötétebb fukszia szín, egy ilyen árnyalatnál szerintem elég jónak számít). Hogy mennyire pattog, géllakkozás miatt nem tudom megállapítani, de az azelőtti időkből is csak jó emlékeim vannak erről a lakkról. Persze egy ilyen márkánál egy szín minősége nem sokat mond a márka többi lakkjának minőségéről, de aki konkrétan ezt a színt venné, hajrá :))

Lills
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 17.

monike

2014. június 6.

Úgy látszik én leszek az egyetlen kivétel akinek nem jött be ez a körömlakk...Lehet, hogy a színnel van a gond (Cleopatra gold), de ilyen rossz körömlakkom még nem volt: nagyon gyorsan lepattogzott a körmeimről! Ilyet sem az Essence, sem a Rimmel körömlakkoknál nem tapasztaltam! Ráadásul a neten 790 forintos áron szerepelt a H&M oldalán, az üzletben már 990-ért adták.:-S

monike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 6.

vador

2014. január 15.

Egy régebbi, kerek üveges, rózsás fényű galambszürke van meg, úgy örököltem.
Nagyon sokáig bírta, nemrég dobtam ki a szinte teljesen üres üvegcsét, szóval nem kell tartani a besűrűsödéstől. Egyéb tulajdonságaiban átlagos, én ennyiért már Flormart, esetleg Catrice-t választanék.

vador
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 15.

Egy régebbi, kerek üveges, rózsás fényű galambszürke van meg, úgy örököltem.

e.m.e.s.e

2014. január 15.

Nagyon ritkán festem a körmeimet, így túlzás, hogy kb. 20 színem van ebből a körömlakkból, de maximálisan elégedett vagyok velük. Tartósak, 2 rétegben kenve általában 5 napig maradnak fenn. Nagyon lassan száradnak be, van olyan, amit 3 évvvel ezelőtt vásároltam, de még mindig híg, jól kenhető.

e.m.e.s.e
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 15.

margareta

2013. augusztus 29.

Nekem is az arany csillámos van meg, nagyon szeretem! Nagyon tartós, akármilyen manikűrt feldobhatok vele, jól kihasználható, nem utolsó sorban az árát is megéri!

margareta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

csernusbrigi

2013. augusztus 2.

Viszonylag drága lakkokról van szó, de amikor megláttam a Prim&Proper nevezetűt, nem bírtam az üzletben hagyni. Díszítő lakként használom a gyűrűs, vagy hüvelyk ujjamra, átlátszó benne rózsaszínes és ezüst kisebb nagyobb csillámokkal. Gyönyörű lakk, és mondani sem kell, nagyon tartós, még lemosni is alig tudom.

csernusbrigi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

reny

2013. április 17.

pozitív csalódas ez a lakk.mindössze 250 ft-ért vettem akciósan mindkettőt,és nagyon jól fed már első rétegben is,és nem pattogzik le hamar. az espresso me sötét barnája már lassan 3 éve megvan,és még nem sűrüsösött be! a másik szín,ami megvan a hunt me down, ez egy khaki zöldes árnyalat, nagyon jók! ennyi pénzért főleg :)

reny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 17.

ashley216

2013. április 8.

Nekem a Bella's Choice árnyalat van meg ami egy gyönyörű türkizes szín.Fedése is tökéletes még egy rétegben is és nekem tartott 5 napig.Nagyon ajánlom.5*

ashley216
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

vlilla0522

2013. március 29.

a stay golden fedőlakk a legújabb szerzeményem, ami nagy kedvenccé vált már rövid idő alatt!! igaz, h mivel glitteres lakkról van szó, nehezebb lemosni, de nagyon megéri azt a kis szenvedést. ez az igazi arany glitteres fedőlakk! :)
lessétek meg a sminkeimet vele.

vlilla0522
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

lessétek meg a sminkeimet vele.