KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

H&M

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2017. március 20.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   H&M
Kategória:   Hajformázók

Hidratáló és formázó krém göndör hajra. Aktív összetevőivel kiemeli, az olajoknak hála rendezetté és természetesen fényessé teszi a göndör tincseket.

algoritmus

2017. május 9.

Ugyan nedves hajra ajánlják, de az én valaha hullámos-göndör, de most szőkített hajam természetes száradásnál még egész jól hullámosodik, de másnapra kinyúlik és szárazon szétállva szöszösödik, ezért most ezzel kellett valamit kezdenie és szerintem egészen jól sikerült is neki.
Az elég nagy és szép tudusból finom illatú és könnyen elosztható légy krém jön. Meglepően jó tartása lett a hajamnak, tökjól összeálltak a tincsek, hidratáltabb de tapintásra helyenként hajlakkos érzetű lett - lehet, h mert nem nedves hajon oszlattam el egyenletesen, hanem szárazon. Ezzel együtt is tökéletes, mert a merevebb részek sem szárazak, és nagyon szépen mutatnak.
Eddig teljesen elégedett vagyok, de visszajövök egy másnapi update-tel és egy rendeltetésszerű használatot követően is.

Update:
Na, két rendes, nedves hajon való használat után az a bajom van csak vele, hogy száraz tapintású és az ígérettel ellentétben fényes viszont nem lesz a hajam tőle. Az intenzitása számomra tökéletes, illatra nem emlekszem.
Levonok egy csillagot, mert csodaszernek ugyan nem mondanám, de nagyon szépen hozza a tartást.

algoritmus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 9.

Update: