KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

H&M

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,9 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsooofizsooofi, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Kiszerelés:   8,9 g
Lelőhely:   H&M

Szív alakú pír, két rózsaszín és egy barackos sávval

Ár: 750 Ft , Eladó: clara12
Állapot: párszor használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel vagy posta+előre utalás
Krémmánia Kedvencek a -től
zsooofizsooofi

2014. december 17.

Engem a szép csomagolással lehet igazán levenni a lábamról, ezért amikor először találkoztam a Too Faced Sweethearts pirosítóival, az ájulás kerülgetett, mert úgy éreztem, hogy ez nekem aztán KELL. Sajnos amikor az árával szembesültem, rájöttem, hogy ez bizony nem lesz egyhamar az enyém. Aztán találtam egy dupe-ot a pinkpandán, el is terveztem, hogy megrendelem, de aztán pár nappal később találkoztam a H&M-ben ezzel a kis cukisággal, amit szinte azonnal meg is vettem.
Na, a hosszú bevezető után jöjjön a lényeg: a csomagolás lehetne jobb is; pár óra után egyértelműen kopik (bár az én arcomról pár óra után szinte minden lejön), a színe viszont csodaszép, nem túl erőteljes, nem fényesebb a kelleténél, mindennapi használatra szerintem kiváló. Ár-érték arányban abszolút tökéletes, én elég boldog vagyok vele jelenleg. :)

Update: rájöttem, hogy bennem van a hiba, és ha megfelelő alapra teszem, akkor bizony egész nap tart. A színeit összekeverve használom, nagyon szép, természetes színt ad, legszívesebben vennék belőle még minimum hármat! :)

zsooofizsooofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 17.

cosmona

2014. november 13.

Első látásra szerelem volt, mivel nagyon hasonlít az I Heart Makeup Hearts Blush pirosítóra, ami közel 2000 Ft, ami még így is egy olcsóbb másolata a Too Faced Sweetheart pirosítójának, ami ugyan Magyarországon nem kapható, de külföldön H&m-es árának többszörösét kérik el érte.

A termékről: sokat vártam tőle, mert gyönyörűnek tűnt a dobozban, azonban itthon szomorúan tapasztaltam, hogy a bal felső rózsaszín szín "nem fog". Nagyon elkeseredtem, de reméltem, hogy csak azért történt, mert már régebbi a termék (én még most vettem, úgy értem a boltban áll már régebb óta.) Egy kicsit lekapargattam a felső rétegét, és csodák-csodája előbukkant a gyönyörű rózsaszín árnyalat is, tökéletes pigmentáltsággal. :)
Így a három színt egyben imádom, enyhe fényt ad az arcnak, csodálatosan emeli ki az arccsontot. Csak a kis problémám miatt adok 4 csillagot, ha nem árulnának régi terméket a h&m-ben, simán megadnám az 5-öt. :)

cosmona
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 13.

meaviolet

2014. november 9.

Nekem a rózsaszín kicsit nehezebben adja magát mint szeretném, de összekeverve nagyon friss, üde színük van a píreknek, ráadásul pigmentáltak is.

meaviolet
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 9.