KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

H&M

Ár:   800 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ensisa, Módosítva: 2017. december 11.

Kiszerelés:
Lelőhely:   H&M
Kategória:   Ecsetek

exhocmomento

2018. július 11.

Az első sminkszivacsom, úgyhogy viszonyítási alapom nincs, ugyanakkor problémám, panaszom sem. Az enyém nem úgy néz ki, mint ami itt, a képen látható, hanem fekete és "hagyományos blenderalakú". Nem szakad, könnyű vele dolgozni, szép eredményt lehet vele elérni.

exhocmomento
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

Hecate

2018. június 9.

Én eltérő célra alkalmazom: Fizikoterápiás TENS készülékek tappancsait szoktam vele vizezni a hatékony tapadáshoz és kezeléshez. Befogtam egy szappantartót, amibe kis mennyiségű vizet engedek és a sminkszivacs gömbölyded alját belemártom kicsit, a csúcsos részt fogva pedig könnyedén megnedvesítem a kívánt felületet. A szivacs megszívja magát, de nem csöppög szerte-szét, az alakja se növekszik. Ezért úgy tudom a TENS tapadófelületeket nedvessé tenni, hogy én vagy a készülék, illetve a környezet nem lesz vizes. Régóta állja ezt a használatot, így jó minőségű szivacsnak vélem. Sokkal jobb, mintha az ujjam vagy fültisztító pálcát esetleg papírzsepit használnék erre a célra. Tökéletesen elégedett vagyok vele. Olyan, mintha erre is tervezték volna, hiszen láthatóan egyenletes vízréteget képez. Úgy vélem ez is jelzi, hogy sminkeléshez kiváló.

Hecate
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 9.

RarityRose

2018. január 24.

Nekem az összes sminkszivacs közül ez vállt be a legjobban. Könnyű vele dolgozni, nem 'nyeli' el az alapozót, egységesen eloszlatja! És a tisztítása is nagyon könnyü, eddig minden alapozómat ecsettel vittem fel, de ennek köszönhetően ennek vége :) szuper kis termék!

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

tara95

2017. december 27.

Tényleg szuper! A RT hiába a szívem csücske, úgy szakad mintha kötelező lenne...úgyhogy meg is vettem az unikornisosat. Sokkal puhább mint a rossmann vagy a dm saját márkása és vizesen a duplájára nő. Majdnem olyan mint a RT, de bízom benne, hogy egy fokkal masszívabb lesz.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

izabella73

2017. november 12.

Nagyon szeretem, jó kis szivacs, kellően puha és pont annyira szívja meg magát vízzel amennyire kell, könnyen szépen lehet vele dolgozni. Vannak ennél jóval drágább sminkszivacsaim is de mostanában valahogy mindig ehhez nyúlok.

izabella73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 12.

Lolychan

2017. október 7.

Imádooom! Nekem cicás csomagolású van (már akkor megvett kilóra :D ). Eddig a legjobb szivacsom, puha, jól eldolgozza az alapozót és a bb krémem egyaránt, dagad egy kicsit és viszonylag jól is mosható. :D :) Csillagos 5*.

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 7.

szevin007

2017. június 13.

Az enyémnek türkiz színe van, a kisfiam bohóckodott vele a pénztárnál én meg gondoltam egyet és hozzádobtam a fizetendőkhöz. Leesett az állam, nagyon finom puha, hihetetlen ahogyan felviszi az alapozót. Nagyon szép a végeredmény, nekem tetszik. Volt már hasonló szivacsom, de ennyire klassz még nem, simán felér az eredeti blenderhez.

szevin007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

frostbites

2017. május 11.

Ezt egy nyúlas csomagolásában vettem, a valaha próbált legjobb szivacs, szerintem felér az eredeti beauty blenderhez is, vele teljesen más az alapozás! Még tuti megveszem az unikornisos párját is :D

frostbites
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 11.

agoca

2016. december 1.

250 ft-ra van leárazva, így gondoltam teszek vele egy próbát. Még csak egy hete használom, de a szemem körül a korrektort ennél tökéletesebben még sosem tudtam felvinni. Máshova nem használom, arról nem tudok nyilatkozni. Szem körülre maximálisan bevált.

agoca
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 1.

knikolett629

2016. november 21.

o az elso blenderem... szeretem, mert nagyon puha es suru az anyaga, gyonyoruen el lehet vele oszlatni az alapozot, korrektort. hegyes fej reszevel a szemem alatti karikakba masszirozom bele a korrektort, laposabb reszevel az alapozot oszlatom el. honapokig hasznalhato, en minden nap ki szoktam mosni, es meg semmi baja nincsen :)

knikolett629
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 21.