KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

H&M

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2017. március 21.

Kiszerelés:
Lelőhely:   H&M
Kategória:   Szépítő eszközök

Praktikus spatula az arcmaszkok kenődésmentes és higiénikus felviteléhez. A szilikon él leöblítése után a spatula újra használható.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bendi13

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 11.

Megéri megvenni! Ennek a spatulának a segítségével nagyon könnyen el tudtam oszlatni a szintén H&M-es arcmaszkot. Használatával akár egy kis tégelyből, akár 4 használat is kijöhet, ami nagyon jó. Picit lehet, hogy drágának tűnik, de nagyon ügyesen lehet így vele "takarékoskodni". Nagyon könnyű leöblíteni, még az agyagmaszk sem ragadt rá. Minőségi, masszív darab.

bendi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 11.