KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

hair culture

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stella06, Módosítva: 2013. május 16.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

mysticnails

2013. július 8.

Ma használtam elösször a hosszú,száraz,töredezett igénybevett hajamon.
Első nekifutásra nekem bevált. A hajam nem száraz hajmosás után, ki tudtam fésülni igaz nem sokkal könnyebben, de nekem az, hogy nem száraz már nagy dolog. Eddig órákat kellett előtte pakolóznom hogy valami normál állapot alakuljon ki és ne egy kóc legyen az egész. Most megvizeztem a hajam, raktam egy picit a száraz részekre a megszokott pakolómból majd megmostam ezzel a samponnal. Jónak bizonyul majd írok ha van valami negatív változás.

mysticnails
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

Ma használtam elösször a hosszú,száraz,töredezett igénybevett hajamon.

Gogo89

2013. június 28.

Borzalmas. Irritál rettentően, volt ,hogy még aznap újra hajat kellett mosnom annyira viszkettem tőle és anyukám is hasonlóan járt vele így nem is egyedi az eset. Fényessé és selymessé tette a hajam ez pozitívum volt de így sajnos akkor is használhatatlan.

Gogo89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 28.

stella06

2013. május 10.

Legújabb samponom, mellyel kapcsolatban a véleményem vegyes. Az utóbbi időben mindentől tört a hajam, ezért az aktuális termékem elfogyasztása után ezt szereztem be. A töredezés ellen sajnos nem sokat hat, de legalább nem tesz rá még egy lapáttal. Elég híg, így nagyon gyorsan fogy, pedig félliteres flakonban árulják (ha jól emlékszem, 300 Ft alatt, úgyhogy egy próbát azért megér:). Az illata nagyon erős, szörpre emlékeztető, de a hajon nem érződik sokáig. Tisztítani tisztít rendesen.

Összességében szerintem nem rossz, de különleges pozitív hatása sincs. Elhasználom, aztán szerintem keresek mást.

Ja, és még egy érdekesség: több hónap után vettem észre, hogy az általam használt samponok szilikonmentesek - ha jól látom, ez is, de már az előző is. A hajamon ez alatt az idő alatt érdekes változásokat tapasztaltam: lassabban zsírosodik, talán a szálak is vastagabbak, viszont törnek. Még eldöntöm, hogy ez megéri-e így...

stella06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 10.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.