KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hairburst

Ár:   10 590 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Hairburst.hu-n 10 590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: vamgirl19, Módosítva: 2016. június 20.

Ár:   10 590 Ft
Kiszerelés:   60 db
Kategória:   Szépségvitaminok
Vedd meg online: Hairburst.hu, 10 590 Ft

• a haj gyorsabban növekszik és erősebb
  • a haj belülről táplálkozik
  • javítja a haj rugalmasságát
  • megakadályozza a haj töredezését
  • javítja az általános egészségi állapotot

Ár: 10 590 Ft, Eladó: Hairburst.hu
Fizetés: Paypal, utánvétel, Szállítás:futárszolgálat
Szilvia005

2017. január 10.

nekem nagy csalódás volt a termék, kb semmit nem nőtt tőle a hajam

Szilvia005
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

nekem nagy csalódás volt a termék, kb semmit nem nőtt tőle a hajam

relaj

2017. január 9.

Az egyik legnagyobb szépészeti baklövésemet követően (póthaj) kezdtem szedni, mert nagyon kellett uralkodnom magamon, nehogy sírjak, amikor megláttam, hogy a "semmit sem ártó" (jó-jó tudom) fonatos pótlást követően milyen állapotba került a hajam (számítottam rá, hogy nem lesz éppen a legjobb, de amit láttam, az minden képzeletemet alulmúlta). Akkor kezdtem rohamtempóban szedni ezt a terméket, hogy legalább a frissen növő és a még megmaradt hajam valahogy normális állapotú legyen. Nem mondom, hogy csodaszer de a hajam pár hónap alatt egész normálisan kezdett kinézni és a tarkón tapasztalható "kopaszodás" is érezhetően kezdett megszűnni. Szóval ártani nem árt.

relaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

kitti9282

2016. október 7.

Én teljesen elégedett vagyok vele, 1,5 hónapja szedem. Eddig nekem ez az első olyan készítmény ami hatásos a hajamra és nem lesz tele az arcom pattanással... Más készítmények nem hatottak túl jól arcomra.. Szóval nekem eddig 5 pont. 3 hónap után updatelek.

kitti9282
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 7.

kisizé

2016. augusztus 3.

A 2. hónap végénél járok, annyira nem vagyok elájulva. A hajvégeim ugyan úgy töredeznek mint eddig, talán kicsit gyorsabban nő a hajam tőle. Nem sűrűsödött, a fejbőröm állapota sem javult. Viszont talán a hajam könnyebben kezelhető, de ezt lehet, hogy csak beképzelem.
Nagynak tűnik a kapszula elsőre, azonban tényleg nagyon könnyen lenyelhető, sosincs vele gond, pedig nekem ez probémát szokott jelenteni.
Nagy csodát vártam ettől a terméktől, Angliából rendeltem, heteket vártam rá és persze hát ennyi pénzért.... Ár-érték arányban semmiképp sem éri meg szerintem.

kisizé
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

bbarabella19

(!)
2016. július 21.

Az én szőkített rövid hajammal csodát tett. Nemcsak hogy láthatóan nőtt, de szép fényes és sima lett:)
Ajánlani tudom mindenkinek aki szeretne szép hosszú,egészséges hajat. Ha az első havi adag után még nincs nagyon látható eredmény akkor se keseredjetek el mindenkinél változó a "vitaminszint" (vagy hogy is nevezik ezt?!) továbbá a szervezet és a haj állapota is. Én azt mondom ha többet nem is, de 2 próbát (2havi adag) mindenképp megér:)

bbarabella19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 21.

Kicsi77

2016. május 24.

1 hónapja használom a vitamint. Nagyon bíztam benne (borzasztó rossz hajam van+pajzsmirigy alulműködéssel szenvedek, így katasztrófa a dolog... :(), de eddig nem tudok róla ódákat zengeni, sajna. Pedig szerettem volna-ennyi pénzért. 3 havi adagot rendeltem, majd update-elek még, hátha... Ez alatt az egy hónap alatt nem nőtt jobban a hajam, nem érzem dúsabbnak sem és a hajhullás...., hát nem tudom. Lehet jobb. De lehet az is, hogy ez másnak köszönhető. (Több mindent bevetek az ügy érdekében). Nem akarom lehúzni, mert kevés ez az idő, meglátjuk 2 hónap múlva.

Ud: 2 hónap telt el. Most sokat nőtt a hajam. Centiben nem tudom, de látom, hogy sokat. Azt nem tudom, hogy ennek a vitaminnak vagy a koffeines samponnak köszönhető, amit kb. egy hónapja használok. A hajhullás ugyanolyan, az nem lett kevesebb. Szedem tovább, kap még egy *-ot a növekedés miatt.
Ud: 3 havi adag után: nem lettek babahajaim, nem lett szebb a szerkezete sem, hullani is ugyanannyira hullik, mint előtte. Hosszabb lett, de nem tudom, hogy mennyit nőtt volna e nélkül (alapjáraton is nő a hajam viszonylag gyorsan). Sajnos nem csodaszer. Nekem csalódás. Így marad a 3 csillag :( Nem, csak 2. Mert nagyon drága ahhoz, hogy ne csináljon szinte semmit :(((

Kicsi77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 24.

neakardtudnihogyki

2016. március 23.

Még karácsonyra kaptam egy havi adagot próbaképp.. 1 hónap leforgása alatt nem vettem észre semmit, de nemsokkal utána 1-2 hét mulva ..... Rengeteget nőtt a hajam tőle:) Egyenlőre nem ruháztam be uj adagokra mert elég drága a 3 ezres szállítás pedig vicc.....

neakardtudnihogyki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 23.

BonnyBunny

2016. március 10.

Három havi adagot rendeltem, aminek nem rég értem a végére. Nyilván ennyi idő alatt alapból nőtt volna a hajam valamennyit, de sajnos extra növekedésről nem tudok beszámolni, kb. 5 cm-rel lett hosszabb azóta.(Itt most gondolok arra, amikor kirakják, hogy 2 hét vagy 1 hónap alatt nőtt ennyit...)
DE! Egyrészt egyáltalán nem hullik a hajam (a legelső naptól fogva), amióta elkezdtem szedni, pedig előtte egy-egy hajmosás után azért nem kevés hajszál maradt a kezemen. Másrészt RENGETEG babahajam nőtt tőle. Ezek az új hajszálak viszont rekord gyorsasággal nőnek, a legtöbbjének hossza 5-10 cm között van. Tehát mivel nem hullott ki a régi, és nőtt sok új hajszál, sokkal dúsabb a frizurám.

Az ára viszont nagyon magas, illetve azt nem értem, hogy GLS-essel hogyan lehet a szállítás 2500 Ft??? Bármilyen cégnél rendeltem eddig, vagy csak magánszemélyként futárral küldve csomagot se fizettem ennyit, főleg hogy GLS-sel már több alkalommal volt dolgom. Szóval ebben valahogy a lehúzást érzem, maga a termék is nagyon drága, ilyen összegnél illene az ingyenes kiszállítást felajánlani (főleg egy 6 havi adagnál mondjuk...). Az "Express szállítást" se mondanám expressnek, ugyanannyi idő alatt ért ide, mint bármikor máskor.
A másik még, hogy nem tudom ki mennyire olvasta a magyar nyelvű oldalát, de csak nekem tűnt fel mennyire borzalmasan van az egész megfogalmazva? Egy ilyen terméknél, amire az ember tetemes összeget költ, szerintem a minimum lenne, hogy tisztességesen lefordítsák és megfogalmazzák a szövegeket magyarul is. Ezzel szemben, ha jól emlékszem a "nől" szó többször is feltűnik az oldalon, és még sorolhatnám... Lehet csak az én szememet szúrja, de számomra így az egész cég hiteltelenné válik, hogy még erre se fordítanak kellő figyelmet.
Legközelebb egy másik hajvitamint próbálok ki.

BonnyBunny
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 10.

Legközelebb egy másik hajvitamint próbálok ki.

GlamourAndStyle

2016. január 17.

Azt nem tudom, hogy durván roncsolt, töredezett hajjal kezd-e valamit, azt viszont tudom, hogy az én hátközépig érő, dús hajamnál egy hónap alatt nem történt olyan szembetűnő változás, mint amit a Merz kapszula ne tudott volna teljesíteni ennyi idő alatt, harmadáron.
Nem mondom, hogy teljesen hasznavehetetlen, mert nem az, és az is lehet, hogy nem egy hónapig kellett volna szednem ahhoz, hogy látványos változást lássak, na de szépségvitaminra aztán már tényleg nem szeretnék majd' 14 ezer Ft-ot (szállítással együtt) kifizetni egy hónapban...

GlamourAndStyle
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

Vicky91

2015. december 15.

Egy hónap után nem sok változást vettem észre, pedig nagy reményeket fűztem hozzá... Valószínű ha tovább szedtem volna, akkor szembetűnőbb lenne a változás, de sajnos nem engedhetem meg magamnak h minden hónapba rendeljek.

Vicky91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.