KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hairburst

Ár:   10 590 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Hairburst.hu-n 10 590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: vamgirl19, Módosítva: 2016. június 20.

Ár:   10 590 Ft
Kiszerelés:   60 db
Kategória:   Szépségvitaminok
Vedd meg online: Hairburst.hu, 10 590 Ft

• a haj gyorsabban növekszik és erősebb
  • a haj belülről táplálkozik
  • javítja a haj rugalmasságát
  • megakadályozza a haj töredezését
  • javítja az általános egészségi állapotot

Ár: 10 590 Ft, Eladó: Hairburst.hu
Fizetés: Paypal, utánvétel, Szállítás:futárszolgálat

Fruzsika941210

2017. december 23.

Lassan másfél éve szedem és a hajam nagyon sokat nőtt bár azóta megint le vagattam mert kiszokitettem és azt akartam hogy egészséges legyen a hajam :) nem hizok tőle egyáltalán egy deka se jött rám azóta :D Nemtudom ,hogy ennek köszönhetően nőtt-e meg vagy mert elhagytam a hajvasalot és a hajszaritot :) de mindenestre vitaminnak jó :) de hosszú hajat nem fog három hónap után csinálni :)

Fruzsika941210
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 23.

mirtillmajoros

2017. december 21.

IMÁDOM! Szerencsére én az étvágygerjesztő hatást nem éreztem :D
18 napja szedem, és máris annyit nőtt a hajam, hogy eszméletlen! Ha valakit érdekel szívesen küldök képet. Pontosan azért kezdtem el fotózgatni, mert nem tudtam mennyire tapasztalom magamon fotók és bizonyíték nélkül hogy nőtt, és ahhoz nagyon drága, hogy a semmiért újra vegyem. De érzem is hogy nőtt, az állapota is rohamosan javul (pedig szőkített, hidrogéntől letört volt) és a fotók is bizonyítják, hogy lassan újra hosszúhajúnak számíthatok! Duvra, mert az első doboz fele még hátra van, nem is merek belegondolni mi lesz. IMÁDOM!

mirtillmajoros
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 21.

IMÁDOM! Szerencsére én az étvágygerjesztő hatást nem éreztem :D

bogusom

2017. november 6.

Nos, a barátomtól kaptam karácsonyi ajándékként (3 havi adagot). Meg kell hogy mondjam, szkeptikus voltam a hajnövesztést illetően...A derékig érő hajamat vállig érőre vágattam, amit azonnal megbántam, így kellett egy csodaszer, ami pár hónapon belül visszavarázsolja a régi hajkoronámat. Nem bántam meg, hogy a Hairburstot választottam, mivel az első doboz beszedését követően hatalmas változást vettem észre. Gyönyörű , erős, hosszú körmök, csodaszép dús, fényes haj...Egyszóval imádtam! 2 dobozzal szedtem be, már majdnem sikerült visszanövesztenem a hajamat , amikor észrevettem, hogy rohamosan hízok a terméktől, ugyanis olyan összetevőket tartalmaz, amik eléggé étvágyfokozóak. Szóval lányok, mérlegeljetek mielőtt megvásároljátok! Az tény, hogy egy csodaszer a hajnövesztés terén, de a plusz kilókat is gyarapítja!

bogusom
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

Debreczeni

2017. október 27.

Nem vettem észre, hogy nőne tőle a hajam. Ennyi pénzért el sem hiszem, hogy megvettem. A dm hajvitamintól ellenben úgy nő mint a gomba, a körmömön is a géllakkot hetente kell tölteni. 0*

Debreczeni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 27.

nature12

2017. szeptember 17.

Semmi extra, a dm saját márkás vitaminja talán jobb is, az ár töredékéért. :) Fényesebb lett a hajam, de extrém gyors növekedést nem tapasztaltam a 2 hónap alatt, ugyanúgy, mint akármelyik hajvitaminnál. A dm saját márkástól rengeteg babahajam nő, visszatérek ahhoz. Szerencsére csak ajándékba kaptam és nem megvettem.
A szédítő ütemű hajnövekedés elmaradt. :\ Túlárazott termék.

nature12
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

A szédítő ütemű hajnövekedés elmaradt. :\ Túlárazott termék.

lucababa07

2017. június 7.

Két hónapig szedtem a terméket, és szerintem fantasztikus.
A hajam már az első hónap alatt (!!) legalább 2-2,5 centit nőtt.
(Az eredményt meg lehet nézni az Instagram oldalamon @lucalevai)

A hajam állagán talán a 2. hónap környékén volt látható a javulás.

Nagyon erősen ajálom, hogy készítsetek előtte-utána képet, mert esküszöm, ha nem csinálok, én sem veszem észre a változást:D

lucababa07
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

Két hónapig szedtem a terméket, és szerintem fantasztikus.
A hajam már az első hónap alatt (!!) legalább 2-2,5 centit nőtt.
(Az eredményt meg lehet nézni az Instagram oldalamon @lucalevai)

A hajam állagán talán a 2. hónap környékén volt látható a javulás.

Ruzska2

2017. április 29.

Le kell elore szogezni, hogy ez vitamin ! Tehat csak akkor segit, ha a haj vitaminhiany miatt hullik. Ha genetikailag olyan a haj amilyen ,azon sajnos semmi se segit. A hajvegelet se hozza rendbe mert nem lehet a kinott hajszalat "belulrol" taplalni , ami mar kinott az nem kap tapanyagot a fejborbol, elettelen ,azt csak kovulrol, olajokkal lehet helyrehozni. A vitamin maga szerintem feleslegesen draga ennyit minden hajvitamin tud,ennek ellenere persze egyaltalan nem rossz.

Ruzska2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

HBrigi

2017. március 29.

Ez eddig az egyetlen hajvitamin, ami tényleg használ! Kúra szerűen szoktam szedni. A fodrász is észrevette, hogy mennyi "babahajam" nőtt és közben sokkal kevesebb hullik ki hajmosásnál, fésülködésnél.
Az eredeti angol oldalról rendelem, mert ott szokott lenni 1+1 akció, ami a magyar oldalon sosem volt még! Érdemes feliratkozni a hírlevélre, így azonnal megtudjuk, ha akció van. A postaköltségről nem is beszélve! 2560 Ft?! Vicc! Nem értem, hogy lehet ennyi, gondolom szerződésük is van a futárcéggel...

HBrigi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 29.

bobosolyom

2017. március 21.

Én ajándékba kaptam egy havi adag rágótablettát egy játék során, és azt kell, hogy mondjam az ég világon semmit nem változtatott a hajam állapotán. Kevés lenne az egy hónap? Ezt már nem fogom megtudni. Szerencse, hogy ingyen volt.. 😃

bobosolyom
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

pem93

2017. január 25.

Három havi adagot rendeltem, megkezdtem az egyiket....de annyira nagyok a kapszulák és mellékíze van hiába próbálom meg gyorsan lenyelni...nem is jutottam még a végére, mert kicsit kínszenvedés. Viszont írtam nekik és szívesen kicserélik nekem rágótablettára ha visszaküldöm a bontatlan termékeket Szlovákiába :D köszi :D A hatásáról nem tudok még írni, de bizakodó vagyok a rágótabletta testvérére.

pem93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.