KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hairburst

Ár:   10 590 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Hairburst.hu-n 10 590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: vamgirl19, Módosítva: 2016. június 20.

Ár:   10 590 Ft
Kiszerelés:   60 db
Kategória:   Szépségvitaminok
Vedd meg online: Hairburst.hu, 10 590 Ft

• a haj gyorsabban növekszik és erősebb
  • a haj belülről táplálkozik
  • javítja a haj rugalmasságát
  • megakadályozza a haj töredezését
  • javítja az általános egészségi állapotot

Ár: 10 590 Ft, Eladó: Hairburst.hu
Fizetés: Paypal, utánvétel, Szállítás:futárszolgálat
Krémmánia Kedvencek a -től
HBrigi

2017. március 29.

Ez eddig az egyetlen hajvitamin, ami tényleg használ! Kúra szerűen szoktam szedni. A fodrász is észrevette, hogy mennyi "babahajam" nőtt és közben sokkal kevesebb hullik ki hajmosásnál, fésülködésnél.
Az eredeti angol oldalról rendelem, mert ott szokott lenni 1+1 akció, ami a magyar oldalon sosem volt még! Érdemes feliratkozni a hírlevélre, így azonnal megtudjuk, ha akció van. A postaköltségről nem is beszélve! 2560 Ft?! Vicc! Nem értem, hogy lehet ennyi, gondolom szerződésük is van a futárcéggel...

HBrigi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 29.

bobosolyom

2017. március 21.

Én ajándékba kaptam egy havi adag rágótablettát egy játék során, és azt kell, hogy mondjam az ég világon semmit nem változtatott a hajam állapotán. Kevés lenne az egy hónap? Ezt már nem fogom megtudni. Szerencse, hogy ingyen volt.. 😃

bobosolyom
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

pem93

2017. január 25.

Három havi adagot rendeltem, megkezdtem az egyiket....de annyira nagyok a kapszulák és mellékíze van hiába próbálom meg gyorsan lenyelni...nem is jutottam még a végére, mert kicsit kínszenvedés. Viszont írtam nekik és szívesen kicserélik nekem rágótablettára ha visszaküldöm a bontatlan termékeket Szlovákiába :D köszi :D A hatásáról nem tudok még írni, de bizakodó vagyok a rágótabletta testvérére.

pem93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

Szilvia005

2017. január 10.

nekem nagy csalódás volt a termék, kb semmit nem nőtt tőle a hajam

Szilvia005
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

nekem nagy csalódás volt a termék, kb semmit nem nőtt tőle a hajam

relaj

2017. január 9.

Az egyik legnagyobb szépészeti baklövésemet követően (póthaj) kezdtem szedni, mert nagyon kellett uralkodnom magamon, nehogy sírjak, amikor megláttam, hogy a "semmit sem ártó" (jó-jó tudom) fonatos pótlást követően milyen állapotba került a hajam (számítottam rá, hogy nem lesz éppen a legjobb, de amit láttam, az minden képzeletemet alulmúlta). Akkor kezdtem rohamtempóban szedni ezt a terméket, hogy legalább a frissen növő és a még megmaradt hajam valahogy normális állapotú legyen. Nem mondom, hogy csodaszer de a hajam pár hónap alatt egész normálisan kezdett kinézni és a tarkón tapasztalható "kopaszodás" is érezhetően kezdett megszűnni. Szóval ártani nem árt.

relaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

kitti9282

2016. október 7.

Én teljesen elégedett vagyok vele, 1,5 hónapja szedem. Eddig nekem ez az első olyan készítmény ami hatásos a hajamra és nem lesz tele az arcom pattanással... Más készítmények nem hatottak túl jól arcomra.. Szóval nekem eddig 5 pont. 3 hónap után updatelek.

kitti9282
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 7.

kisizé

2016. augusztus 3.

A 2. hónap végénél járok, annyira nem vagyok elájulva. A hajvégeim ugyan úgy töredeznek mint eddig, talán kicsit gyorsabban nő a hajam tőle. Nem sűrűsödött, a fejbőröm állapota sem javult. Viszont talán a hajam könnyebben kezelhető, de ezt lehet, hogy csak beképzelem.
Nagynak tűnik a kapszula elsőre, azonban tényleg nagyon könnyen lenyelhető, sosincs vele gond, pedig nekem ez probémát szokott jelenteni.
Nagy csodát vártam ettől a terméktől, Angliából rendeltem, heteket vártam rá és persze hát ennyi pénzért.... Ár-érték arányban semmiképp sem éri meg szerintem.

kisizé
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

bbarabella19

(!)
2016. július 21.

Az én szőkített rövid hajammal csodát tett. Nemcsak hogy láthatóan nőtt, de szép fényes és sima lett:)
Ajánlani tudom mindenkinek aki szeretne szép hosszú,egészséges hajat. Ha az első havi adag után még nincs nagyon látható eredmény akkor se keseredjetek el mindenkinél változó a "vitaminszint" (vagy hogy is nevezik ezt?!) továbbá a szervezet és a haj állapota is. Én azt mondom ha többet nem is, de 2 próbát (2havi adag) mindenképp megér:)

bbarabella19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 21.

Kicsi77

2016. május 24.

1 hónapja használom a vitamint. Nagyon bíztam benne (borzasztó rossz hajam van+pajzsmirigy alulműködéssel szenvedek, így katasztrófa a dolog... :(), de eddig nem tudok róla ódákat zengeni, sajna. Pedig szerettem volna-ennyi pénzért. 3 havi adagot rendeltem, majd update-elek még, hátha... Ez alatt az egy hónap alatt nem nőtt jobban a hajam, nem érzem dúsabbnak sem és a hajhullás...., hát nem tudom. Lehet jobb. De lehet az is, hogy ez másnak köszönhető. (Több mindent bevetek az ügy érdekében). Nem akarom lehúzni, mert kevés ez az idő, meglátjuk 2 hónap múlva.

Ud: 2 hónap telt el. Most sokat nőtt a hajam. Centiben nem tudom, de látom, hogy sokat. Azt nem tudom, hogy ennek a vitaminnak vagy a koffeines samponnak köszönhető, amit kb. egy hónapja használok. A hajhullás ugyanolyan, az nem lett kevesebb. Szedem tovább, kap még egy *-ot a növekedés miatt.
Ud: 3 havi adag után: nem lettek babahajaim, nem lett szebb a szerkezete sem, hullani is ugyanannyira hullik, mint előtte. Hosszabb lett, de nem tudom, hogy mennyit nőtt volna e nélkül (alapjáraton is nő a hajam viszonylag gyorsan). Sajnos nem csodaszer. Nekem csalódás. Így marad a 3 csillag :( Nem, csak 2. Mert nagyon drága ahhoz, hogy ne csináljon szinte semmit :(((

Kicsi77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 24.

neakardtudnihogyki

2016. március 23.

Még karácsonyra kaptam egy havi adagot próbaképp.. 1 hónap leforgása alatt nem vettem észre semmit, de nemsokkal utána 1-2 hét mulva ..... Rengeteget nőtt a hajam tőle:) Egyenlőre nem ruháztam be uj adagokra mert elég drága a 3 ezres szállítás pedig vicc.....

neakardtudnihogyki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 23.