HairClinic

Ár:   6999 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Blane, Módosítva: 2018. július 11.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

Étrend-kiegészítő kapszula a szép és egészséges hajért, férfiaknak. Zsidró Tamás mesterfodrász ajánlásával.

Hatóanyagok:

• Biotin: A biotin a természetes hajnövekedési folyamat egyik fő komponense. Hozzájárul a haj normál állapotának fenntartásához, és számos létfontosságú anyagcsere-folyamatban is részt vesz.
  • B5-vitamin: A B5-vitamin (más néven pantoténsav) részt vesz a többek között a hajképzésben is szerepet játszó sejtek normál energiatermelő anyagcsere-folyamataiban.
  • Cink: A cink a természetes hajnövekedési folyamat egyik fő komponense. Hozzájárul a haj normál állapotának fenntartásához.
  • Réz: A réz hozzájárul a haj normál pigmentációjához.
  • Szabalpálma: Támogatja a hajnövekedést, segít fenntartani az egészséges hajszerkezetet.
  • Szelén: Hozzájárul a haj normál állapotának fenntartásához.
  • Koffein és hialuronsav

Adagolás: naponta 2x1 kapszula