KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Halo Beauty

Ár:   $39.95   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rainbowgirl14, Módosítva: 2018. március 28.

Ár:   $39.95
Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szépségvitaminok

• Elősegíti a vastag és fényes haj növekedését
  • Minimalizálja a finom vonalakat és ráncokat
  • Támogatja a kollagén és keratin termelést
  • Hozzájárul az erős és egészséges körmök növekedéséhez
  • Őszülés ellen harcoló enzimekkel
  • Tartósítószerek, parabének, glutén, szója és cukor nélkül
  • Állatkísérlet-mentes és vegán