KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Halos N Horns

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2012. augusztus 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

Hypoallergén - Nem csípi a szemet. A természetes kondicionálókkal és növényi eredetű tisztító összetevőkkel készült hypoallergén sampon olyan gyengéd, hogy minden nap használható. Ezáltal a haj tiszta és könnyen fésülhetővé válik.

Nem tartalmaz: Nátrium-laurilszulfátot (SLS), Ftalátokat, Metil-izobazolinonz (MIT), Parabént, Triclosánt, Propilénglikolt, Nátrium-lauriléterszulfátot (Sles)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Vintage Lady

2013. április 30.

Ez valami borzalom... Agyonszárította a hajam. Utána tusfürdőnek használtam el, de arra is rossz volt.

Vintage Lady
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

Gredel

2012. november 3.

Szulfátmentes sampont kerestem olcsón, én ezt találtam. Jól habzik, kellemes az illata, és a hajam is finom selymes lesz tőle.

Gredel
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 3.

azursatellite

2012. augusztus 28.

Hát, minden elismerésem a gyártónak is mert jól eladta a termékét nekem, és még örültem is, hogy húúú de jó nem tartalmaz káros összetevőket.. de mivel még nem nyaltam be az összes hozzávalót a krémekről, mi mire jó, így sikerült behúzni a csőbe, ismét hülye voltam, csak úgy megvettem, ez van, most már elhasználom, annyira végülis nem rossz, egy csomó minden nincs benne :P de azért a teljesség kedvéért ezért nem veszem újra még ha jó is:

Cocamide DEA - az EWG alacsony karcinogén kockázatot jelez.
Cocamidopropyl Betaine - Szem- és bőrirritáció, bőrgyulladás, illetve allergia léphet fel. Rákot okozó összetevőket tartalmazhat!
Diazolidinyl Urea - Formaldehidet bocsát ki magából.

Az illata olyan mint egy bogyós gyümölcsös üdítőé, nem édes inkább kicsit savanykás, nem rossz, a színe narancsos piros.
Kipróbáltam sminklemosásra, tudom-tudom, nem arra való, de épp csak a színem nem zöld, ezért nem vagyok kiwi :) A termék maga jó tömör, mégis folyós zselé állagú, mint a ragasztó :P nem húzódik a bőröm használat után és fincsi illatos a pofim de azért egy kicsit csípi a szemem, szóval ne nagyon szemezzünk vele ;)
Rendeltetés szerű használattal már elsőre is dús habot képez, öblítésnél a víz rózsaszín míg az összes sampon ki nem jött a hajból, ez elég praktikus szerintem és aranyos. Az én hajam kezelhetetlen balzsam/pakolás nélkül, de az első próba kedvéért csak tényleg a végére tettem. Fényes lett tőle a hajam és könnyű (mondjuk ilyen szokott lenni máskor is mosás után, úgyhogy nem rontott, ez a lényeg). az illata sem maradt meg a hajamban, sajnos. Összességében tudja amit kell, nem rossz sampon, de nem veszem újra az összetevők miatt.

azursatellite
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

Cocamide DEA - az EWG alacsony karcinogén kockázatot jelez.
Diazolidinyl Urea - Formaldehidet bocsát ki magából.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Sodium Lactate

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.