KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Halos N Horns

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eva.zsuffa, Módosítva: 2011. július 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hypoallergén, nem csípi a szemet. A természetes kondicionálókkal és növényi eredetű tisztiító összetevőkkel készült hidratáló (nem szárító hatású) formula olyan gyengéd, hogy az egész testen és a fejbőrőn minden nap használható.

SexyBeauty

2014. március 6.

Nagyon tetszett a tubusa emiatt vettem meg,de én magamnak vettem mindennapos használatra.Az illata nem volt rossz,az állaga is tetszett,de hajmosásra tényleg alkalmatlan volt.A hajam össze vissza ragadt tőle,többször is át kellet mosnom,hogy kijöjjön.Mikor pedig megszáradt a hajam össze vissza állt és teljesen száraz volt.Én is tusfürdönek használtam el végül.

SexyBeauty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 6.

szeliger

2013. március 24.

A gyerekek nem szerették, az illatát a fiúk lányosnak találták, a lányka meg fiúsnak. Kuponakcióval vettem én is, de alig vártuk, hogy elfogyjon, a végén már én használtam tusfürdőnek. Hajra teljesen használhatatlan.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 24.

lil

2012. december 17.

Kétéves kislányomnak kerestem új sampont. Sajnos ettol koszmója lett, amugy állagát meg illatát szerettuk. Gyerekhajra jó, arra fejlesztették. Bár azt hozzá kell tennem, hogy manó haja mosás után eléggé durva tapintású volt. Most inkább én használom el tusfurdoként, kismanónak meg vettem Burt's Bees Baby Bee sampont ami tokéletes az o érzékeny borére és finom méz illatú.

lil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 17.

Jazz-meen

2012. július 20.

Meglep, hogy ilyen rossz az értékelése, főleg, hogy más, ismertebb tusfürdőkhöz képest elég jók az összetevői... Én csak egyszer vettem, de tetszett az illata, megfelelően habzott, jó az állaga, hajmosásra is jó volt (rövid gyerekhajra...). Viszont gyorsan fogy és ahhoz képest elég drága, ezért a mínusz pont. Én is kuponnal vettem, ha újra esz rá kupon, fogok még venni, de teljes áron nem.

Jazz-meen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 20.

boglarka88849

2012. június 30.

Én legutóbb kézmosásra használtam, az illata nekem sem tetszett, olyan, mint a köptetőszirupoknak van.

boglarka88849
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 30.

barack.edi

2011. augusztus 25.

Én is ragadósnak találtam. Az illata elmegy, de nem az igazi. Hajra jobb nem használni, max. tusfürdőnek. Én is kuponnal vettem - először és utoljára, de legalább nagyjából tisztának mondható.

barack.edi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 25.

trisztan

2011. július 31.

Nagy csalódás... az állaga ragacsos, nem habzik és alig lehet lemosni. Hajmosásra egyszer próbáltam, de az eredmény ugyanaz, egy normál samponnal még egyszer meg kellett mosnom a hajam.
Az illata meg nekem "állott karamell" szagú, nem üde narancsos.

És mindehhez az ára is húzós, még jó, hogy kuponos volt...

Módosítom az 1 csillagot kettőre, mert közben rájöttem, hogy borotválásra tökéletes :-)

trisztan
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 31.

Az illata meg nekem "állott karamell" szagú, nem üde narancsos.

És mindehhez az ára is húzós, még jó, hogy kuponos volt...