KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Chemistry Brand

Ár:   6400 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml, 100 ml és 240 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: varvara, Módosítva: 2017. június 10.

Kiszerelés:   30 ml, 100 ml és 240 ml
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Kézkrémek

Koncentrált multifunkcionális kézkrém, ami az öregedés 8 jelét egyszerre célozza meg. Az egyedülálló 19,5% aktív komplex koncentráció javít a bőr feszességén, rugalmasságán, sűrűségén, egyenletességét, színén, textúráján, puhaságán és hidratáltságán.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

epid

2018. április 9.

240 ml-es kiszerelésben (több hónapot vártam rá, mire kaphatóvá vált a Deciemnél) birtoklom kb. 1 hónapja. A kezeimen kívül a dekoltázsomra, sőt előfordul, hogy az arcomra is kenekek belőle.
Egyelőre kimagasló eredményt nem látok. Gyorsan beszívódik, a felkenéskor még kellemes az illata, de pár óra múltán fura illatúvá válik... Azért nem adom fel, remélt hatása miatt elnézem neki.

epid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 9.

Virvatuli

2018. március 17.

Tényleg szebb lett tőle a kezem bőre, kisimult, egyenletes, nem foltos, nem eres. Ugyanakkor egyetértek az előttem szólóval, hogy a hidratáló hatása kevés (ezért csak 4 csillag, 4 és felet adnék, ha lehetne), viszont hiába kenek többet belőle, az sem segít. Ezért csak reggel-este kenek egy keveset a kezemre, napközben meg kenceficélek mást, így elég sokáig kitart. Ennek ellenére újra fogom venni, mert láthatóan hatásos, újabban elkezdtem a dekoltázsomra is kenegetni.

Virvatuli
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 17.

Fincsodrett

2018. március 9.

Első Deciemes rendelésemhez csaptam hozzá, hogy meg legyen az ingyen posta.
A Deciem oldaláról való rendelést jó szívvel ajánlom, mert nagyon korrektül ment minden, csütörtökön rendeltem, következő héten kedden itt volt a csomag.
Ez a kézkrém nekem nagy csalódás...
Az első nap kb 10x kentem be vele a kezem, de mindig az volt az érzésem, hogy nem elég, kenj még. Az ujjam közötti berepedt bőr még napok múlva sem tűnt el.
Mivel nekem nem volt elég a napi 2x-i kenés, öt nap alatt el is fogyott. Az illata erős, műgyümölcsös, de engem nem zavart.
Nem veszem újra, ezt a szintet megugorja egy olcsóbb termék is.
Pedig nagyon vártam, hogy ez csodaszer lesz. Sajnos nem lett az.

Fincsodrett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

Első Deciemes rendelésemhez csaptam hozzá, hogy meg legyen az ingyen posta.
Ez a kézkrém nekem nagy csalódás...
Nem veszem újra, ezt a szintet megugorja egy olcsóbb termék is.
Pedig nagyon vártam, hogy ez csodaszer lesz. Sajnos nem lett az.

misspeterpan

2018. február 9.

A legjobb illatú, és leghatásosabb kézkrém. Nekem még ugyan nincs öregedő kézfejem, se foltok rajta, de már tudom, ha eljön az idő, ő lesz a megoldás!

misspeterpan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

realet

2018. január 5.

Fura, hogy ezt a szívem csücskét még nem véleményeztem. A Deciem egyik legikonikusabb terméke, ezzel rukkolt elő Brandon elsőként, mivel az előző munkahelyén kikötötték, hogy ha saját kozmetikai céget csinál, nem készíthet arckrémet 3 évig. Semmi gond, Brandonék megalkották a világ legjobb kézkrémét. És most nem túlzok, hiszen "ugyan már, vannak nagyon klassz kézkrémek, mi a francban tudhat ez többet/jobbat?!" volt a hozzáállásom, amit végül a 30 ml-es kiszerelés kipróbálása döngölt földbe. Nem egyszerűen csak jól hidratál és szépen, gyorsan beszívódik, hanem konkrétan SZEBB és FIATALABB lesz tőle a kéz bőre. Sokkal. A télen megszokott száraz, piros, húzódó részek eltűnnek, a májfolt-kezdemények megszűnnek, a dagadó erek elsimulnak, a ráncoknak nyoma sincs. És elég reggel/este használni, nem szárad ki nap közben a kacsó.
Nem kellett hozzá sok, hogy egy idő után az arcomra és a nyakamra, dekoltázsamra is kenjem, pláne a téli hideg időben. Úgyhogy azóta 100 ml-es verziókban fogy és a szerelem nem enyhül, sőőőőt!

realet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 5.

Sofi

2017. december 20.

Ez egy elképesztően jó termék. Igaz, elég borsos az ára, emiatt szkeptikus is voltam vele kapcsolatosan, de pár nap használat után azt tudom mondani, hogy nagyon nagyon megéri az árát. Ilyen kézkrémmel még soha nem találkoztam: nagyon kevés elég belőle és pillanatok alatt úgy beszívódik, hogy egyáltalán nem lehet érezni, hogy most kentem be a kezem, de természetesen pihe-puha lesz utána. Pár nap használat után már jelentős változást tapasztaltam, nem száradt ki óránként a kezem ebben a hidegben, elég volt reggel és este 1-szer használnom. Összehasonlításképp, a téli időszakban a Hélia-D kézkrémemet naponta kb. ötször kellett használnom. Az illata pedig szintén egy csoda:) A 30 ml-es változat kb. 3300 forint, én nagyon ajánlom kipróbálásra mindenkinek. Soha többet nem akarok más kézkrémet használni:)

Sofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

jirka

2017. szeptember 19.

A Hand Chemsitry a Deciem első termékei közé tartozik (2013), talán a legnépszerűbb darabja, mármint ha az eladásokat és véleményeket nézem, így hát nem maradhatatott ki nekem sem, hiszen kézápolót mindig használok. Természetesen nem csalódtam.
A 30 ml-es kiszerelés/napi kétszeri használattal = 4 hét
5. hete használom, már a 100 ml-es kiszerelést, mert újra vettem, és mert egyértelműen a nagyobb kiszerelés éri meg jobban. A 100 ml (létezik belőle 240 ml/pumpás) esetében a fenti becslés értelmében ki lehet számítani, hogy a 100 ml kb. 3 havi adagot tartalmazz. Egyébként egy jobb mínőségű kézkrém 50 ml esetében ár/érték arányban körülbelül hasonló árban van.
Csomagolása:
30 ml - Egyszerű műanyag flakon, részemről "küzdős", vagyis olyan, mint a TO HA krémjének csomagolása. Miután már nem tudtam kinyomni belőle a krémet, természetesen szétvágtam a tubust, több, mint egy heti adagot tartalmazott még.
100 ml - A tubus ugyanolyan, mint a Heel Chemistry kiszerelése (nem olyan, mint a fotón), átlátszó tégely, mely vákumot képez használatkor, így használat után érdemes visszaengedni bele a levegőt, és talpára állítani, így a krémet könnyebben kitudjuk belőle nyerni.
Állaga:
Közepesen tömör krém, nem folyós és nem is tömény, az illatáról nekem a friss málna jut eszembe (nyilván ezt a parfüm teszi), nagyon szeretem, sokáig érzehető a kézfejen. Reggel-este használom, az öt hét használat mellett sosem kentem napközben újra, nem volt rá szükségem, a kézmosások ellenére sem. Borsónyi mennyiség elegendő belőle, egy-egy kézfejre, hiper gyorsan felszívódik, nem hagy semmilyen ragacsos réteget sem, nincs szilikonos utánérzet, annak ellenére hogy tartalmaz szilikont. Az a 8 "jel", amire mrgoldást kínál (lásd Deciem weboldal), nekem a papírforma szerint hat a kezemre. 40 felett a kézbőröm bizonyos helyeken megvastagodott - körömágy és ahol behajlítom az ujjaimat - és besötétült (nem a nap miatt), ezeket a durva részeket eltüntette, és most egységes, kisimult a bőröm. Mindig szeretem nézegetni a kezeket, kortól függetlenül, mindegyikben látok szépséget, egy dologot tartok igénytelenek, és azok nem a ráncok, hanem a lekopott körömlakkok.
Egyszer a Deciemtől vásároltam, egyszer a Tinamu-tól. Nézzetek rájuk, mert gyakorlatilag a The Chemistry esetében hasonlóak az árak a Deciem és Tinamu között. Viszont a Tinamunál kitudjátok próbálni az állagát, illatát, ha nem tudtok egyértelműen dönteni a vásárlásról. Itt volt szerencsém kipróbálni a kék társát, aminek "selyemkesztyű" hatása van, nyilván a szilikon hatása is, de annak a krémnek különleges hatása van felkenve, hosszú távú hatásáról nem tudok nyilatkozni.

jirka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

A 30 ml-es kiszerelés/napi kétszeri használattal = 4 hét
Csomagolása:
Állaga:

Antioxidánsok: Alanine, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Tocopherol
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Alanine, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Betaine, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

lándzsás útifű levelének a kivonata. A kozmetikumokban baktériumölő, gyulladáscsökkentő tulajdonsága miatt használják.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Alanine a I h

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, aminek a hatása vetekszik a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő, a hialuronsav hatásával. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)