KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   5 490 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Happyskin.hu-n 5490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2016. június 17.

Ár:   5 490 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Testápolás
Vedd meg online: Happyskin.hu, 5490 Ft

"Répa szín" nélkül, látványos barna bőr már az első használat után. Kimondottan testre kifejlesztve. Minden bőrtípusra alkalmazható.

Ár: 5490 Ft, Eladó: Happyskin.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:posta, PosataPonti átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

farkasreni

2016. október 2.

Extragyorsan látszik a szép barna szín, nem fogja össze a ruhákat, és imádom az illatát! Szuper!!

farkasreni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

Krisztax5

2016. június 24.

Fontos szamomra a szep barna borszin igy varandosan ezt hasznaltam mivel fontos volt szamomra hogy teljesen termeszetes osszetevokbol alljon a baba egeszsegenek megorzese miatt. Mar megszultem a babat de a kremet meg mindig hasznalom. Imadom hogy nem leszek repasarga tole.

Krisztax5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

Please

2016. június 11.

Fantasztikus!!! Nem hittem volna, hogy egy natúr önbarnító erre képes! Nagyon meglepődtem, és pozitívan csalódtam. Amúgy is használok 1-2 HappySkin terméket, de erre nem mertem még rávenni magam. De jól tettem, hogy mégis beadtam a derekam! Az ára nem túl olcsó, de a kapott szín gyönyörű. Krémes az állaga, felvitele egyszerű, foltosságot nem tapasztaltam, a ruhámat nem fogta be. Felvitel után a barnaság elég hamar, már 2-3 óra elteltével látszik és a tartóssága csúcs szuper, nálam kb. 3-4 napig bírja. Utána szépen elkezd halványodni.

Please
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

macika777

2016. május 12.

Nemrég kezdtem el használni, mert az arcra való önbarnító krémje is bejött ennek a márkának, és meg kell mondjam, nagyon elégedett vagyok ezzel is!!! Teljesen egységes színt ad, és nem vagyok egyáltalán sárga, pedig nagyon fehér bőröm van, és eddig mindegyik önbarnítóval csak sárgás eredményt kaptam. Imádom már most, örülök, hogy nem kell szoliba járni és roncsolni a bőrömet többé :D :D

macika777
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

Bogyo96

2016. április 19.

Nekem nagyon nem vált be.Szoláriumozáshoz kerestem krémet és az eladó ajánlotta. Sűrű állagú, kevés, rossz az illata (mint a legtöbb natúr terméknek) és az eddig használt olcsóbb önbarnítókhoz képest alig lesz színem.

Bogyo96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 19.

jolieangelina

2015. november 27.

Gyönyörű színem lesz tőle, imádom :) eddig minden önbarnítótól sárga lettem, de ettől a krémtől szép bronzos barna leszek, arról nem isbeszélve, hogy natúr kozmetikum és természetes öszetevőket kenek a bőrömre :)))

jolieangelina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

deakreka

2015. november 3.

VÉGRE találni olyan önbarnító krémet, ami nem sárgít be, és nincs semmilyen kellemetlen szaga! Gyönyörű barnaságot értem el a bőrömön vele, kb. 4-5 nap alatt hozza ki a színét. (Én minden este fürdés után krémeztem be vele magamat.). Nálam favorit lett! 5 csillag!!

deakreka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

PAncsi79

2015. szeptember 30.

Kipróbálásra kaptam Gigitől belőle, mivel nagyon szeretem nyáron a barnaságot és az önbarnítókat, az arcomra azonban kizárólag az illatmentes termékek jöhetnek szóba.
A bőrömnek jól jön ez az állag, mivel a barnítás mellett hidratál is. A szín, amit ad nagyon szép természetes, nem sárgás, nem narancsos, több réteg kell, hogy látható barna legyen a bőröm. Az összetevői nagyon tetszenek, én bátran kentem az arcomra is és nem okozott semmi problémát.
Biztosan fogok belőle vásárolni jövőre is.

PAncsi79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

Biztosan fogok belőle vásárolni jövőre is.

rekag

2015. augusztus 12.

Nem leszek tőle bronzbarna, de fehér bőrűként nem is vágyom erre. A szín amit kapok abszolút természetes, egyáltalán nem sárgás, nem narancsos. Még kézzel eloszlatva sem lettem foltos tőle, egyedül a bokámnál gyűlik össze egy kis sárgás foltban, de ez vizes törölközővel finoman ledörzsölhető. Hosszabb idő kell neki a végleges szín kialakulásához, ha este felkenem, akkor nagyjából másnap délre kapom meg a "kész" színt. Ez persze építhető, én pl. először 2 naponta kentem 6 napon át, és így lett meg a végleges színem, ezután már csak 4 naponta önbarnítoztam vele, hogy megtartsam a színt. Így nem kopott meg, szóval elég tartós cucc. Ilyen használat mellett nálam egy flakon kb. 3-4 hétre elég. Nagyon gyorsan beszívódik, kb. 5 perc múlva már fel tudtam öltözni. Nem fogta meg a ruhámat, ágyneműt stb, és másnap csak enyhén érezni a tipikus önbarnítós szagot, ami egy gyors, óvatos zuhannyal megszüntethető. Valóban drága, de nekem a színárnyalat és a tartósság miatt jobban megéri mint pl. a baleás.

rekag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

gigi

2015. július 31.

Megérdemli az öt csillagot! Plusz örülök, hogy magyar termék. Illatmentes önbarnítót kerestem, ami nem is olyan könnyű feladat. (Mondjuk az arcra valójában ennek is van illatanyag, ki érti ezt...) Jól hidratál, könnyen kenhető, hamar beszívódik. Hosszabban tart a hatása, mint az olcsóbb Baleásoknak. Szép szín kapok tőle nem leszek narancsszínű sem foltos. Viszont gyorsan fogy, az ára emiatt húzós, de ezt nem mutatom meg pontokban. :)

gigi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.