KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

HappySkin

Ár:   3 690 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Happyskin.hu-n 3690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lillacstoth, Módosítva: 2016. június 17.

Ár:   3 690 Ft
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Happyskin.hu, 3690 Ft

A Metamorfózis parajdi sós testradírral csodás változás érhető el a bőrön. Rendszeres használata mellett a nyomelemekben és ásványi anyagokban gazdag parajdi só gyengéden radírozza le bőrről az elhalt hámsejteket.
A tápanyagokban gazdag sárgabarack- és szőlőmagolaj biztosítják bőröd újbóli feltöltődését.

A termék mesterséges színezéktől, parabénektől mentes. Nem tartalmaz tartósítószert.

Ár: 3690 Ft, Eladó: Happyskin.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:posta, PosataPonti átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

rayeri

2017. június 13.

Update: a legutóbbi tégely, amit vásároltam valami borzalmas állagú dolgot tartalmazott. Büdös volt, kenéskor nem oszlott el, hanem kupacokban megállt a bőrömöm, ami lemosás után tocsogott az olajban. Ment az egész a kukába. Egyszer a natúrdeóval is így jártam Happyskinéknél, javukra legyen mondva, hogy amikor jeleztem a problémát, azonnal küldtek csere terméket. Csak emiatt nem veszek el tőle csillagot, de ez a mostani eset megadta a végső lökést, hogy kipróbáljak mást is.

Negyedik tégellyel használom. Előtte a barna cukros verziót próbáltam, az nekem olyan neszesemmifogdmegjól kategória volt. Ez viszont tetszik! Pici adagokban viszem fel a nedves bőrre zuhanyzás közben heti egyszer. Én a problémás területeken kezdem: comb + has, utána a többi. Mire végzek, az először felkent területeken már dolgozik ezerrel. Csíp, de számomra nem kellemetlenül. Öblítés után finom puha, HIDRATÁLT bőr marad enyhén olajos réteggel, amit nem törlök le, csak letapogatom róla a vizet és hagyom beszívódni. Krém fölé nem kell! A hatása 3-4 napig simán érezhető. Ami a legnagyobb királyság, hogy gyantázáshoz prímán előkészíti a terepet! Nem egyből utána gyantázok, hanem mondjuk másnap. No beszakadt szőrszál, no feltépkedett bőr, no piros pöttyök! Ha másért nem is, emiatt tutira mindig lesz belőle itthon, bár most az új Mark radírokra nagyon fáj a fogam :)
Egyetlen hátránya, hogy egy tégely kb. 4-5 alkalomra elég ha az egész testemre használom.
A csomagolása egyébként szupercuki, millió célra használható üresedés után.

rayeri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 13.

A csomagolása egyébként szupercuki, millió célra használható üresedés után.

toszapo

2017. április 9.

Szóval, az itteni fullos pontok miatt vettem meg akcióban. Az üveg szuper csatos visszazárható és utána újrahasznosítható, viszont ami érdekes hogy csak félig van megtöltve mert új üvegre váltottak. A bőrradír maga nagyon szuper, kicsit nehezen kenhető fel ugye a sótól, de tökéletes a hatás. Viszonylag sok fogy belőle egy alkalommal. Lehet túl nagy csodát vártam, de a házi készítésű kávézaccos argán-,ligetszépe-, avokádó olajos radírom is megüti ezt a szintet simán, és nem mellesleg olcsóbb és nagyobb mennyiség kihozható belőle. Mindenkinek csak ajánlani tudom mindenképp megér egy misét, vagy többet is kinek milyen vastag a tárcája.

toszapo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

markusgina

2017. január 25.

Nagyon bevált, hetente 1-2x szoktam használni, nagyon szépen rendbe hozta a hámló bőrömet. Testápolót is kenek utána, hogy még puhább legyen :)

markusgina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

szollosiheni

2017. január 17.

Az itteni majdnem fullpontos vélemények hatására rendeltem a webáruházból, viszont ami már elsőre riasztó volt számomra, az a rettenetesen avas szaga - bár bőven lejáraton belül van a termék. Azért adtam neki egy esélyt, valóban meggyőzően radíroz és hidratál is, ámde ezt a szagot utána a törölközőn is érzem és bevallom, nagyon zavar (bár megjegyzem, hogy babát várok és lehet, hogy azért zavarnak jobban a szagok). A párom is megjegyezte, hogy büdös vagyok és már amikor először beleszagolt abba a cuki, csatos tégelybe, akkor is mondta, hogy ezt tartsam tőle nagyon távol...fogalmam sincs, hogyan fogom elhasználni.

szollosiheni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

jirka

2016. október 15.

Másfél hónapja használom. Az első 3 hétben heti kétszer, aztán már csak heti egyszer használom. Nagyon olajos, finom szemcsés testradír. Senki ne lepődjön meg a ragacsos érzeten, amit maga után hagy, ez a felszívódással megszűnik. Mennyiségét tekintve 2 - 2 és fél hónapra elegendő (nálam). Olyannyira feltölti a bőrt, hogy gyakorlatilag használata előtt és után 2-3 nappal kell csak testápolót használnom, így a testápolás jelentősen leegyszerűsödött. Újra vásárlós mindenképp.

jirka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 15.

jolieangelina

2016. augusztus 25.

Húgom vásárolta magának, és nagyon bevált neki, a talpát is radírozta vele, és elmúlt a bőrkeményedése is!! Nagyon szép, sima lett a bőre amióta használja!!!

jolieangelina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

fennecfox

2016. június 8.

Az önbarnító előtti ajánlott radírozás miatt vettem meg, és annyira szépen letisztítja a bőrömet, teljesen sima, selymes lesz utána! Már nem csak önbarnító előtt használom, hanem egyébként is, mert megszerettem a bababőrt amit kapok utána :) Csodaszer!

fennecfox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

krenat

2016. május 21.

A legelső HappySkines rendelésemben érkezett ez a termék, és ez volt az első, amit kipróbáltam. Szerintem jó illata van, egyértelműen a sárgabarackmag-olaj és a szőlőmagolaj érződik ki rajta. Érdekes, hogy használata után a bőrömön viszont egy kis szolid citrusos illat érződik, amit én a tégelyben nem éreztem.
Zuhanyzás előtt már kikészítettem a kedvenc testápolómat, hogy rögtön hidratálni tudjak, de meglepetésemre egyáltalán nem volt szükség rá. A bőröm hidratált és nagyon puha lett. Meg sem törölköztem, hanem hagytam, hogy a levegőn száradjak meg. Az eredmény szó szerint ragyogó bőr, és ez alatt nem olajos csillogást értek!
Kevés is elég belőle és egy élmény használni, bár vigyázni kell, mert a zuhanyzó alja egy kicsit csúszik tőle, de nem vészesen.
Nagyon tetszik a csatos üveg és biztos megtartom valamire, ha kifogyott. Bevallom mikor először kinyitottam, meglepődtem, hogy mekkora gümecsek vannak benne, de kiderült, hogy ez csak esztétikai probléma, mert puhák és könnyen szét lehet nyomkodni őket (meg legalább lehet tudni, hogy nincs benne mindenféle csomósodásgátló lópikula).
Imádom a terméket, de egy csillagot levonok azért, mert a matricája ferdén volt felragasztva, ezenkívül elkezdett teljesen leválni az üvegről meg felhullámosodni, és vadi újan úgy nézett ki, mintha évek óta a fürdőszobám párás sarkában állt volna. Nem nagy gond, de ez egy szuper minőségű termék, és illene, ha ezt a csomagolás is kellően reprezentálná, mert ránézésre totál igénytelennek tűnt és ha élőben látom, meg sem vettem volna. És ez csak egy kis odafigyelésbe kerül.

krenat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

eeniko

2016. április 12.

Finom az illata, nagyon jól radíroz, és az olajok szépen táplálják, puhává teszik a bőrt. :)

eeniko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 12.

macika777

2016. március 5.

baratnőmnek vettem, mert ekcémás szokott lenni a bőre, amióta használja ezt a terméket, azóta a könyök hajlati ekcémája megszünt :)))

macika777
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol

Mandarinhéj olaj. A Dermaxime szerint a mandarin olajnak sejmegújító és antiszeptikus hatása van, segít a bőrt megtisztítani és egyensúlyba hozni. Ugyanakkor más citrusfélék olajához és kivonatához hasonlóan potenciális bőrirritáló.