KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

HappySkin

Ár:   2 290 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lillacstoth, Módosítva: 2016. június 14.

Ár:   2 290 Ft
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A válogatott alapanyagokból összeállított kézkrém kiváló a legkisebbek bőrének  ápolására.

A benne lévő bio sheavaj, bio avokádóolaj és bio kókuszolaj rendkívül jól táplálják a bőrt. Áfonya gyümölcsport is tartalmaz, melytől enyhén rózsaszín tónusú a krém. De igazán a magas A-, és C-vitamin tartalma miatt raktuk bele.
A kézkrém egy mókás bevonatú üvegben került forgalomba, így gyermeked számára már a csomagolás is élményt nyújthat.

A termék mesterséges színezéktől, illatanyagtól, parabénektől mentes. 3 éves kor felett ajánljuk.

3 éves kor felett ajánlott

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

nekoSX

2018. április 16.

Kíváncsiságból vettem meg a szép összetevők miatt és mert a Heléné annyira jó kézkrém. Ennek az állaga folyékonyabb-hígabb, de ez is kitűnően visszazsíroz, kevés is elég belőle, de csak éjszakára használható, hiszen az olajok miatt bizony zsíros réteget hagy maga után, nem szívódik be tökéletesen. Bár nem lesz ragadós, akkor sem tudom elképzelni hogy gyerekek napközben ezt használják és utána ne tapadna minden a kis praclikhoz.
Újravenni nem fogom, jobb a Helene nekem, de ez semmit nem von le az értékéből.

nekoSX
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 16.

Újravenni nem fogom, jobb a Helene nekem, de ez semmit nem von le az értékéből.

deakreka

2016. november 12.

A hideg idővel jár, hogy sajnos nagyon könnyen kiszárad a gyerekek keze, főleg a suliban található szappantól :( Vettem mindkét lányomnak egy-egy kézkrémet, hogy legyen a táskájukban, és nagyon szépen rendbe hozza a kezüket :) Nem száraz és meg tudjuk előzni vele az ekcémás tüneteket is.

deakreka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

fennecfox

2016. augusztus 22.

Mostanában sajnos megint kijött az ekcéma a gyermekemnél, emiatt néztem utána, hogy mit lehetne használni. És mivel mi már sokféle Happyskin terméket használunk és eddig nem volt csalódás, ezt ajánlották, és megrendeltem köztük ezt a kézkrémet is, amivel minden éjszakára bekenem a fiam kezét, és látványosan javult az ekcémája. A gyerek is szereti, bár az illatokat hiányolja. De hálás vagyok, mert úgy fest, nem kell többé szteroidot használnunk!

fennecfox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

macika777

2016. június 26.

Nagyon jó kis krém, és nem csak a gyerekek bőrére, hanem az enyémre is :) Ezt ritkábban használjuk, mint a testápolót, mert picit lassabban szívódik be, így 2-3 naponta elég használni, viszont nem is igényelné a gyerekek bőre, mert nem szárad ki egyáltalán nekik, amióta használjuk ezeket a termékeket :)

macika777
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

jolieangelina

2016. június 18.

A kislányomnak vettük meg, mert az óvodás szappan nagyon szárította a kezét, kicsit sebes és ekcémás is lett... és ezt a krémet nagyon szeretjük :)) Minden reggel és este bekenem a kezét, és azóta nem száraz és nem sebes a bőre !

jolieangelina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 18.

markusgina

2016. május 19.

A testápoloval es testvajjal együtt vettem meg az öcsémnek, es azóta egyáltalán nem száraz a bőre és az ekcémas tünetek is elmúltak neki! :))

markusgina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 19.

lillacstoth

2013. augusztus 2.

Gyermekem kezei nagyon gyorsan kiszáradnak, de ez a krém eddig a legtartósabb eredményt hozta.

lillacstoth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!