KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   4 490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Happyskin.hu-n 4490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2016. június 9.

Ár:   4 490 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Happyskin.hu, 4490 Ft

A krém összeállításánál elsődleges szempont a gondosan válogatott alapanyagok voltak és hogy a bőr üdeségét  az érett bőrű nők is újra megtapasztalhassák. A különböző bio olajok táplálják az extra száraz és érzékeny bőrt.  Ez a termék nem tartalmaz vizet, csak és kizárólag bio minősítésű hársfa- és citromfű vizet. Ezek nyugtatják, ápolják és táplálják az irritált bőrt.

A termék mesterséges színezéktől, illatanyagtól,  parabénektől mentes.

Ár: 4490 Ft, Eladó: Happyskin.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:posta, PosataPonti átvétel

jirka

2016. október 28.

A 30 ml körülbelül 2 hónapra elegendő, napi egyszeri használattal. Állaga sűrű, nehéz, kicsit olajos krém, ennek következtében gyakorlatilag arcra kenni önmagában lehetetlen. Vagyis csakis nedves arcon lehet eloszlatni, esetleg valamit hozzá cseppenteni (szérum, olaj), mert úgy már rendben van az állaga, kenhetővé válik. Első használatkor majdnem letéptem vele az arcomat, aztán rájöttem a használatára. A légmentes csomagolása felhasználóbarát, és egy erőteljesebb pumpálás elegendő belőle egész arcra. Illata visszafogott, irritációt nem okozott, de változást sem tapasztaltam használatakor, sem után. Nem veszem újra, de összetevőit tekintve és a fent leírt tapasztalataim alapján nehezen adnék neki hármast, ezért négyes alá.

jirka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 28.

jolie

2016. május 27.

Nagymamámnak vettem ajándékba, mert extrán száraz a bőre. Több mint 2 hónapja használja már, és nagyon szereti, mert azóta sokkal jobb állapotban van a bőre és a májfoltjai is halványodtak! :)) Nálunk ez a nyerő krém számára!

jolie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

pluca

2016. április 4.

Az első happyskin termékem, és nem az utolsó. Nehezebb krém, téli időszakban használtam, jól hidratál, és feltölti a bőrt. Elég kiadós, kevés kell belőle.

pluca
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 4.

rozsaanita

2015. december 10.

Este szoktam használni, mert jó zsíros krém, úgy érzem hogy táplálja a bőröm. Nekem így ősszel, télen nagyon bevált. Lehet, hogy nyáron már sok lenne!

rozsaanita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

szambi

2015. január 29.

Nem akarom most fölöslegesen szaporítani a szót, a lényeg, hogy ez a krém szuper!
Reginának teljesen igaza van!
Eléggé zsíros, így smink alá nem ajánlom, de nagyon jól hidratál, pirosságot leviszi és egyáltalán nem okozott pattanásokat. Estére ajánlott a használata.
Minden szempontból kiváló.

szambi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 29.

Reginának teljesen igaza van!
Minden szempontból kiváló.

Regina59

Korcsoport: >54
2015. január 4.

Egy kissé keményebb állagú krém, de nagyon jól kenhető, könnyen beszívódik. A virágvizek nagyon jól kiegészítik a gazdag hatóanyag tartalmat és finom, kellemes illatot kölcsönöznek a krémnek. Kicsit zsírosabb krém, de szárazabb, érzékeny bőrre nagyon jó. Kitűnően hidratál, gazdagon táplálja az ilyen bőrtípust.

Regina59
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. január 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lanolin, Glycerin

Squalane eo 1 0

Az erdei mályva kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient, pórusösszehúzó, bőrtápláló, bőrkisimító, bőrnyugtató hatással rendelkezik. Paula Begon szerint gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is van, viszont azt a feltételezést, hogy ez az összetevő hat a narancsbőr ellen, nem támasztotta még alá egy kutatás sem.