KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

HappySkin

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2016. november 16.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

BIO hammamelis víz alapú tonikunk kiváló a pattanásos, zsíros, vegyes arcbőr ápolására. Természetes betaint és teafa illóolajat tartalmaz, melyek fertőtlenítő és gyulladáscsökkentő hatásal is bírnak. Az arcbőrt üdévé és simává varázsolhatja, hiszen összetevőinek köszönhetően csökkentheti a pattanásokat. Arctisztításra és smink eltávolításra is alkalmazhatod, hiszen a micellás víz rendkívül hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket arcodról.

• BIO hammamelis víz: A hamamelis vagy más néven varázsmogyoróvíz kiválóan megnyugtatja a bőrt és megszünteti a viszkető, égő érzést, megállítja a vérzést, pórusösszehúzó hatású.
  • Teafa illóolaj: A teafaolaj kitűnő antiszeptikum, használata bőrgyulladás, égés és szúrás okozta sérüléseknél is széleskörben használatos.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

hollieme

2017. szeptember 10.

valóban gyorsan fogy, ráadásul nekem sikerült viszonylag könnyen eltörni a kupakjában valamit, és nem tudom szállítani emiatt, mert kifolyik a lé belőle (ezzel arra akarok utalni, hogy a Happyskin-termékek csomagolása még mindig nem az igazi). ezen felül viszont nem tudok rosszat mondani róla, nem okoz irritációt, pattanásokat, a szaga sem zavaró, és teszi a dolgát. eleinte feltűnő volt a használata miatti változás az arcomon, pár hónap eltelte után viszont már nem sok különbséget látok, néha kiváltom ezt a tonikot egy virágvízzel vagy teafaolajjal. lehet, hogy az én bőröm szokta meg, vagy a mostanában kaotikus életmódom teszi ezt, de ha továbbra sem látom azt, amit a használata elején, akkor a leváltásán is elgondolkodom.

hollieme
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Csobanka

2017. augusztus 8.

Reggel-este használható. Nem értem miért az alkoholos tonikjukat ajánlják száraz/érzékeny bőrre, amikor az csíp és szárít. Ez viszont nagyon finoman tisztít, minimálisan csökkenti a pórusok nagyságát, 2 hónapja használom és szebb lett a bőröm. Először a niveás sminklemosómat (ezt nem ajánlom semmire) segítettem meg ezzel a micellás vízzel és ketten sikeresen veszik az akadályokat. Gyorsan fogy nálam, kicsit drága de nagyon jó termék.

Csobanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Kedi81

2017. február 6.

Kis (50ml) próbaverziót használtam el belőle,de beruházok egy teljes kiszerelésre is,nagyon elégedett vagyok vele,pattanást nem okozott,kellemes,gyógynövényes illata van,teljesen leszedte a (nem vízálló-azzal nem próbáltam) sminket,használata után tiszta,puha bőrt eredményezett.Ajánlom kipróbálásra,szerintem az ára és a minősége(Bio) is teljesen megfelelő,örülök,hogy rátaláltam :-)

Kedi81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 6.

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid