KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

HappySkin

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kuncogo, Módosítva: 2016. július 6.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

"Hód fluorid mentes gyerek fogkrémünket mindennapos használatra javasoljuk. Fluorid mentes, természetes erdei gyümölcs ízű. Kiválóan tisztít, nyugtatja a fogínyt. Az első fogak megjelenésétől használható, egészen a maradandó fogak megjelenéséig. Naponta kétszer javasoljuk használatát. Xylilitol tartalmánál fogva a fogszuvasodás kialakulásának esélye csökken bizonyítottan."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kuncogo

2016. június 28.

Kipróbáltuk, megszerettük! A tudat, hogy teljes mértékben egészséges, amivel a gyerek fogát mossuk naponta 2-3 alkalommal bőven elég ahhoz, hogy a következő tubust is megrendeljük majd. Natúr: ezért nem olyan intenzív az íze, de tudom, hogy minden alkotóeleme csak ápol és egészséges. Nekünk ez számít! Az egészség a legfontosabb! A fiam szereti az ízét, imád bohóckodni a tükör előtt fogmosás közben. Kipróbáltam én is! Nincs száraz érzete fogmosás után, hanem üde, hidratált érzés. A gyerek megszerette a fogmosást!!- egy gonddal kevesebb:)))!!!!

Kuncogo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 28.

Hidratálók: Xylitol, Glycerin