KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hawaiian Tropic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timi83, Módosítva: 2011. július 26.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fényvédők

Extra vízálló naptej, mely biztonságos és hatékony védelmet nyújt a nap káros UVA- és UVB-sugaraival szemben. Különleges összetételének köszönhetően mélyen hidratálja és táplálja a bőrt. Segít megelőzni a korai bőröregedést.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Vicus

2014. július 6.

Nekem 20 faktoros van és imádom! Nagyon finom illata van, csak úgy simán is szoktam szagolgatni. (Engem banánra emlékeztet, de a legtöbben kókuszillatnak mondják:D) Nagyon jó a textúrája is, könnyen beszívódik, nem hagy annyira zsíros érzetet mint a többi naptej. A csomagolását is szeretem, hogy ilyen spray-s, nagyon praktikus, csak ez a ronda narancssárga szín nem tetszik, de ez meg nem nevezhető hibának :D

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 6.

jud678

2014. június 10.

Ha naptej, akkor hawaiian tropic :) kedvencem volt! az egyetlen naptej amit szerettem felkenni. Mondjuk nekem kupakos verzióban volt meg, nem pumpás kiszerelésben, több flakonnal is elfogyasztottam már belőle. Nem túl könnyen kenhető, az igaz, (gondolom a kupakos verzió állagra is 'nehezebb'), de az illata szuper.
Aztán a könnyebb kenhetőség miatt kipróbáltam ezt-azt, de szerintem idén nyáron is a hawaiian tropic egyike mellett fogok kikötni (feltéve, ha találok olyat ami igen magas védelemmel rendelkezik, pumpás és lehetőleg nem kémiai védelmet ad).

jud678
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 10.

absinth

2013. február 26.

Jó az illata, tetszett a spray-s megoldás. Kevés is elég volt belőle, nem ragadt nagyon. Viszont attól függetlenül, hogy vízálló, elég gyakran újra kellett magam kenni és drága is. Ugyanennyit a Fabulon is tud.

absinth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

csillam9

2012. szeptember 16.

Én még kiskoromról emlékszem, hogy anyukám ilyennel kent be és nagyon szerettem az illatát, úgyhogy idén ilyen pumpás verziót vettem (végül nem a Bioderma Bronze 40-et mert 3szor ennyibe került). Mint mondtam, nagyon jó az illata, könnyed érzet a bőrön, és a legjobb, hogy nem égtünk le egyszer sem, pedig elég sokat sütkéreztünk. Csak ajánlani tudom, ínyenceknek főleg :)

csillam9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

Cu2tka-baba

2012. július 11.

Hófehérke hozzám képest szolicica. Soha nem szoktam lebarnulni, csak leégek vagy egyáltalán nem változik a színem. Ezzel a naptejjel sikerült eddig csak lebarnulnom anélkül, hogy rákformám lett volna. Az illata is kellemes és könnyen kenhető. Plusz pozitívum, hogy nem szárad ki tőle a bőröm és nem is irritál.

Cu2tka-baba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.

Micoka

2012. július 11.

Korábban sokszor használtam, nagyon szerettem. Isteni az illata, jó az állaga, könnyen kenhető és jól beszívódik. Hófehér a bőröm, de sosem égtem le mellette. Kiadós, sokáig tudtam használni, összefoglalva nagyon megérte!

Micoka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 11.

bogibooo

2012. június 20.

nagyon jó,szépen barnul vele az ember lánya, nem égek le, pedig ebben az extrém melegben is délben fekszek ki napozni egy két órára (káros szokás, bőrgyógyász legyen a talpán aki erről engem leszoktatna) ez teljes körű védelmet nyújt.:)

bogibooo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

csoki

2012. június 9.

Nekem nagyon bevált! Könnyen kenhető, hamar felszívódik, nincs utána tapadós zsíros érzés a bőrön, ugyanakkor mégis hatékony. Néha újra kell kenni, de tartósabb, mint az átlag naptejek.

Egy negatívuma van számomra. Az arcomat nem tudom ezzel kenni, mert ha bekenem, akkor egész nap könnyezek tőle. Az összetevőket elnézve, nem csodálom.

csoki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 9.

csillag

2012. március 20.

Favorit.... Legjobb napvédő krém, ezt használom 3.éve, nem csalódtam benne...És gondolom olvastátok a hátulján, hogy nemzetközi bőrrák alapítvány ajánlásával...

csillag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 20.

anita

2012. január 27.

Nagyon jó fényvédő, valóban tartósan vízálló ami hatalmas pozitívum. Az illatát imádom, pont annyira édes amennyire a bogarak még nem támadnak meg :) A kopása egyenletes, nem zsíros, nem ragad, nem izzadom le fehér csíkokban. A csomagolása ahogy látom ez már szórófejes, nekem még a sima kupakos volt, annak sajnos könnyen le lehetett törni használat közben a fejét. Ami miatt nem használom gyakran: találtam nagyon jó hasonló árkategóriában fizikai fényvédőt, spray kiszerelésben. Ennek az egyetlen negatívuma, hogy kémiai fényvédő, napozás előtt 20 perccel fel kell kenni, hogy maximális legyen napozáskor a védelem. Főleg kiránduláskor vagy csak simán városban mászkáláskor használom, mert akkor nagyon jó szolgálatot tesz, mert kémiai lévén sokkal tartósabb. Helyzetfüggő mikor melyik a legjobb, ezért ennek is maximum pontot adok.

anita
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Passiflora Incarnata (Maypops) Fruit Extract
Hidratálók: PEG-8, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate

Más néven Ethylhexyl Methoxycinnamate. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől.) Az octocylene viszonylag könnyen beszívódik a bőrbe, és felmerült a gyanú, hogy ott elősegíti a káros szabad gyökök keletkezését. Egy 2010-es kutatás szerint egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A májusialma vagy észak-amerikai golgotavirág  a golgotavirág nemzetség egyik faja. Gyógynövény és egyben enyhe drog is.  Külsőleg égési sérülésekre, bőrgyulladás csökkentésére és a fájdalom csillapítására használják. A növény föld feletti része flavonoidot tartalmaz, ezért a nyugtató hatás. (forrás: Wikipédia)

A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrvédő és bőrkondícionáló összetevő.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology