KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hawaiian Tropic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag, az összetevőket feltöltötte: skincare, Módosítva: 2012. július 12.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fényvédők

Vízálló, Olaj-,illatanyag-, és színezőanyag mentes.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

makka

2015. január 13.

Nagyon jól kenhető naptej, jól védi a bőrt!

makka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 13.

Nagyon jól kenhető naptej, jól védi a bőrt!

drszoszi95

2014. május 21.

Tavaly nyáron vettem először ilyen krémet. Nagyon érzékeny az arcom,minden napvédő krémtől kipattogott,de erről a krémről jókat olvastam,így megvettem. Nem bántam meg,ez az eddigi legjobb napvédő arcra! Nem zsíros,nem ragad tőle az arcom,és ami a legfontosabb,nem okozott semmilyen bőrproblémát. Idén újraveszem,már meg is rendeltem.
Darkbeforestorm ,én az internetpatika oldaláról szereztem be a krémet.

drszoszi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 21.

Darkbeforestorm ,én az internetpatika oldaláról szereztem be a krémet.

amyesther

2012. július 19.

Jajj, nagyon tuti cucc ez! Dög. :)))
Júniusba vettem, azóta használom. Azt hiszem valahogy megerősödött a bőröm, mert egyszer sem égtem le. 30-asnál nagyobbat pedig nem is használtam!! :o
Végigpróbáltam a Hawaiian Tropic termékeket, kétségtelenül a legjobbak közé sorolhatók nálam.
Kókuszos illatú szerintem, de nem erős. Sminkelni nem szoktam nyáron, annyira legalábbis nem. De ha rámegyek korrektorral nincs semmi bajom. :))
Meg jól hidratál, minden igaz, amit a csomagolás hátulján ígérgetnek.
Csodaszer.

amyesther
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 19.

Jajj, nagyon tuti cucc ez! Dög. :)))
Meg jól hidratál, minden igaz, amit a csomagolás hátulján ígérgetnek.
Csodaszer.

skincare

2012. július 10.

1 hónapja vettem ez a napvédőt! Kifejezetten arcra kerestem, olyat ami nem tartalmaz dent. alcoh. és ha lehet ne legyek még fényesebb.
Teljesen megvagyok elégedve vele!! Gyorsan és könnyen felszívódik, nem kell belőle sok. Nem hagy fényes, ragacsos hatást maga után. Nekem kis hidratáló kell alá, de zsírosabb bőr esetében talán még a sem.
Remek smink alap, sima és puha, "matt" arcbőrt ad! Nem irritált eddig!
Olyan 2200-2500 Ft körül vettem, de 120 ml kapunk érte! Nagyon megéri!

skincare
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 10.

Remek smink alap, sima és puha, "matt" arcbőrt ad! Nem irritált eddig!
Olyan 2200-2500 Ft körül vettem, de 120 ml kapunk érte! Nagyon megéri!

CherryBlossom

2012. július 5.

Én tegnap vettem, mindenféle előzetes utánaolvasás nélkül (a Krémmánia óta mindenről előzetesen tájékozódom, mielőtt beruháznék rá:P) úgyhogy nagyon izgultam, milyen lesz. Elfogyott a Bioderma fényvédőm, és habár meg voltam vele elégedve, sokalltam az 5000Ft-ot azért a 30ml-ért. Úgyhogy pár napja már agonizáltam azon, hogy újravegyem-e vagy sem. Aztán tegnap megláttam a boltban a polcon, és gondoltam, egye fene kipróbálom.
Eddig meg vagyok vele elégedve. Könnyű felvinni, jól terül. Először csillog rendesen, de szerencsére pár perc múlva elfogadható mértékben felszívódik. Utána én sminkeltem is rá, és azzal sem volt gond. Egyelőre nem fénylik át, és irritációt sem tapasztaltam.
Én 2800Ft-ért vettem (lehet, hogy olcsóbban is ki lehet fogni...) de ezért 120ml-t kapunk, ami szerintem korrekt, mert így nagyon sokáig elég lesz.
Remélem maradéktalanul beválik, és akkor lehorgonyozhatok mellette:)

CherryBlossom
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

Remélem maradéktalanul beválik, és akkor lehorgonyozhatok mellette:)

ur.isten.ne.mar

2012. június 27.

Tescoban is lehet ám kapni! :) Én is pont vettem egyet, mert utaztam, és nem akartam egy nagy flakont magammal cipelni.
Szerintem tökéletesen véd, nekem egy nagyon vékony réteg is elég volt belőle 2-3 órára, úgy, hogy vízbe mentem, és utána sem kellett újra kennem magam.
Tetszik az illata, szépen hidratálta is a bőrömet, szóval szerintem megéri az árát. Nem tudnék belekötni :)

ur.isten.ne.mar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 27.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: PEG-8, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Más néven Ethylhexyl Methoxycinnamate. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől.) Az octocylene viszonylag könnyen beszívódik a bőrbe, és felmerült a gyanú, hogy ott elősegíti a káros szabad gyökök keletkezését. Egy 2010-es kutatás szerint egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology