KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hawaiian Tropic

Hawaiian Tropic Protective Sun Lotion - Naptej SPF 30

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2013. április 20.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fényvédők

Izabellaa

2015. július 8.

Még csak próbálgatom de eddig egész jónak tűnik. Az illatát szeretem és hamar beszívódik. Vízben még nem próbáltam úgyhogy arról nem tudok mit mondani bár nem hiszem hogy fent maradna mert eddig egyik naptej sem maradt amelyiket eddig használtam.

Izabellaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 8.

Effi

2015. július 6.

Nagyon durva, de ez az első naptej, amivel maradéktalanul elégedett vagyok. Kellemes az illata(kicsit mű, de ez engem nem zavar), nem ragad(!), hamar beszívódik, és kiválóan véd a leégés ellen. Kevés kell belőle, és valahogy folyósabb az állaga, mint más naptejeknek, ez is tetszik benne. Nem olcsó, de megéri az árát (nekem pont szerencsém volt, kifogtam a Rossmann-ban leárazva :) ). Sosem szoktam az arcomra kenni, arra külön arcra valót használok, de egyszer öntudatlanul megvakartam a szemem naptejes kézzel, és nagyon csípte nekem is. Erre megpróbálok odafigyelni, és akkor továbbra is jó barátok leszünk :)

Effi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

pixybaba

2015. július 2.

Védeni jól véd, de nagyon erős az illata, amit egyre inkább zavaró. Olvasva a véleményeket láttam, egyeseknek szemgyulladást okozott. Nekem is eléggé eres lett a szemem az elmúlt 2 hétben. Nem tudom, hogy a naptej okozta-e, ugyanis be szoktam vele kenni a szemkörnyékem is...

pixybaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

Kinga95

2014. augusztus 30.

Rengeteg fényvédőt próbáltam már, mert extra fehér a bőröm és nagyon könnyen leégek. Ezzel a naptejjel viszont szépen egyenletesen barnultam le és égés nélkül megúsztam a nyaralást.
Abszolút kedvenc.

Kinga95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

Abszolút kedvenc.

G.Zsú

2014. július 14.

Minden évben ezzel megyünk nyaralni. Nagyon szeretem, mert a tengerben úszkálva sem érzem úgy, hogy krémcsíkot húzok a víztükrön magam mögött. Használatával még nem égtünk meg, pedig a párom fehér bőrű. Az illata különösebben nem finom, de megszoktuk és ha megérzem mindig tengerparti emlékek törnek rám :-)Idén én kipróbálom a SPF15- ös dry oil spray változatát is. Az aloe gel-t meg egyenesen imádjuk.

G.Zsú
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 14.

drica

2013. október 26.

Napallergiás bőrömre ez a termékcsalád jelentette a megoldást! 35-ös faktort használva is csokibarnára sülök, pöttyök nélkül, noha szőke, kék szemű, fehér bőrű vagyok. Köszönöm.

drica
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 26.

andikaaa

2013. augusztus 1.

Nagyon szeretem. Kellemes az illata, jó az állaga és gyorsan beszívódik. Érzékeny a bőröm, de nekem nem okoz kiütéseket, nem is viszketek tőle. Az ára is jó, részemről jár az 5*

andikaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

macaron_kitty

2013. július 8.

Nekem bevált, már többször újra vettem. Ha a szemembe megy véletlenül nekem is csípi és nagyon könnyezek tőle, de sztem azért, mert igazából ezt a szemkörnyékére nem is nagyon lenne szabad használni, de én is úgy vagyok vele, mint sztem sokan mások, hogy azért nem fogok venni még 3-4ezerért egy napvédőt ami csak arcra van, úgyh ha arcra is használjátok akkor a szemeknél mindenképp figyeljetek.

macaron_kitty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

k.dorika

2012. július 18.

Szia Szandra ( szandra.saros) Olvasva a véleményed elgondolkoztató...volt ilyen naptejem és pont a nyári strandolásos időszakban gyullad be a szemem...valamitől. Pollenre gondoltam. Voltam allergia teszten (vérvétel+szurkálós), de semmi. az egész arcomat beleértve a szemhéjamat is, be szoktam kenni vele. 1x a strandon jött rám a szemgyulladás durván. Aztán vége lett a strandzezonnak és elmúlt a szemgyulladásom. Idén mást használok, és semmi bajom...eddig.
Érdekes, nem? Hát ezek után, főleg h neked is csípte a szemedet, többet soha nem fogok venni!!!!

k.dorika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 18.

szandra.sarosi

2012. július 9.

Tegnap vettem ezt a terméket. Azonnal eladnám 2000 forintért (2699-ért vettem DM-ben). Egyszer próbáltam használni, de soha többet nem veszek semmit ebből a termékcsaládból. Azonkívül, hogy a szemeimet kimarta, és a mellkasomon hasonló kiütések keletkeztek, mint az Aspirin miatt, és viszketést érzek még így másnap is ahol bekentem magam, semmi pozitív értékelhetőt nem találtam benne. Igaz, a bőröm valóban érzékeny, de elnézést kérek: a Bőrrák Alapítvány mégis mit ajánl?! És miért is "kimondottan ajánlott" ez érzékeny bőrre? Kizárólag emiatt vettem meg, de bár ne tettem volna! Szívesen eladom akinek bevált, vagy megy a kukába. Ha valakit érdekel, ma este felteszem a vaterára.

szandra.sarosi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: PEG-8, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate

Más néven Ethylhexyl Methoxycinnamate. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől.) Az octocylene viszonylag könnyen beszívódik a bőrbe, és felmerült a gyanú, hogy ott elősegíti a káros szabad gyökök keletkezését. Egy 2010-es kutatás szerint egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology