KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hawaiian Tropic

Ár:   2434 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2014. június 12.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fényvédők

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

thewildone

2017. január 9.

Nyaranta mindig alapdarab. A szolis bőrt még remekül hidratálja is.

thewildone
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Nyaranta mindig alapdarab. A szolis bőrt még remekül hidratálja is.

neakardtudnihogyki

2015. november 25.

Most vettem a dmbe leakciozva.. Mindig is akartam napozó olajat, vagy bronzosító olajat nekem egyre megy a kettő :) Kreol bőröm van így a leégéstől való védeleme megint nem annyira érdekel mert ha kint alszok a tűzőnapon se égek le... Csak ugy nézek ki mint egy csokicsaj de az nem feltétlen hátrány, max "tesók" között ... :D Nagyon nagyon jó illata van azóta is a bőrömet szagolgatom, nagyon tetszik hogy fujos, és hogy nem az a csúszós olaj állagú.. Mondjuk a flakonban elég érdekes a cucc állaga de mindegy szépen fujodik:D
Közel 3000 forintot nem ér meg, de akciosan 1100 forintot kifizettem érte, főleg a márkanév miatt mert vártam tőle minőséget. :) Az nyáron derül ki hogy mennyire lesz tőle szép a bőröm de már az illatáért megérte......

neakardtudnihogyki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 25.

theglamorous

2015. június 27.

3 éve használom minden nyáron, és tökéletesen lebarnulok tőle, az illata egyszerűen mennyei, egyáltalán nem zavaró a bőrön. Idén is újra vásárolom :)

theglamorous
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 27.

Ljudmilla

2014. szeptember 13.

Egesz nyáron őt használtam már a hófehér bőrömre is és az egyhetes tengerparti nyaraláson is. Egyszer sem égtem le, viszont nagyon szépen, egységesen barnultam mellette. Nem zavaró érzés a bőrön, isteni illata van. Jövőre is őt veszem :)

Ljudmilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

viktorianikolett

2014. július 22.

Nekem nagyon bejött a fehér bőrömre, nem égtem le és szépen barnultam a napon :) Az állaga is megfelelő, nem az a tipikus csúszós olaj és az illata is nagyon finom :)

viktorianikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 22.

Heidi

2013. július 29.

Most vettem először a Hawaiian Tropic-tól,mert eddig nagyon sokalltam az árát.Az állaga sűrű olaj és ezért nem csúszik,mászik az ember bőrén és ahhoz képest elég hamar beszívódik.Az illata engem nem zavar,viszont kicsit lehetne intenzívebb.

Heidi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

Lacebow

2012. augusztus 7.

A márka miatt nagy elvárásaim voltak ezzel szemben, de például az illata számomra szörnyű, bár mások azt mondják egy finom ananász illatú. Hamar izzad tőle az ember, de jol barnít. Kicsit sokallom az árát, dehát a márkát megkell fizetni...

Lacebow
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Más néven Ethylhexyl Methoxycinnamate. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől.) Az octocylene viszonylag könnyen beszívódik a bőrbe, és felmerült a gyanú, hogy ott elősegíti a káros szabad gyökök keletkezését. Egy 2010-es kutatás szerint egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology