KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hawaiiana

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mariann33, Módosítva: 2016. április 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A Tropicocco Bronzer egyesíti az aloe barbadensis kivonatát, a narancsban, citromban található vitaminokat és az ezüstjuhar kivonatát, hogy bőrödnek gazdag, Karib-tengeri ápolást biztosítson- Az értékes hatóanyagokban gazdag shea-vaj különlegesen nagy arányban tartalmaz tirozint, amely bőröd lélegzetelállító hawaii barnasága érdekében fejti ki hatását- Karib-tengeri, gyümölcsös koktél, amely kókuszt, papayát, ananászt és rengeteg áfonya kivonatból készült szépségvitamint, például A-, C- és E-vitamint tartalmaz.

dorika11

2015. október 19.

Finom illata van, könnyen lehet vele barnulni. Ráadásul olcsó is :)

dorika11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 19.

Finom illata van, könnyen lehet vele barnulni. Ráadásul olcsó is :)

Manó93

2013. január 23.

Nem szoktam szolizni járni, de most egy közelgő alkalomra kicsit szeretnék lebarnulni. Ezt a szolikrémet ajánlotta a csaj és nekem nagyon bejött. Bár nem tudom, hogy a krém miatt-e vagy egyszerűen csak gyorsan barnulok, de nagyon szép barna lettem két alkalom után. Az illata tetszett, nem túl erős és nem tolakodó, de hamar elillan és marad a 'szoliszag'. (Bár ezt most nem bánom, olyan nyár hangulatom lett tőle.) Négyest kap, mert nem vagyok biztos benne, hogy ez segített-e rá ennyire a barnulásra vagy alapból is ennyire barnultam volna le.

Manó93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

HBrigi

2012. július 24.

Ez egy szolikrém, szoli előtt kell használni. Ápolja a bőrt, isteni illata van, így nem leszel "szolárszagú". Mindíg használok krémeket, ha szolizok, ezt nagyon szeretem.

HBrigi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 24.

natasha

2012. május 26.

Én anno szolibérlet mellé kaptam ajándékba.Alig vártam hogy elfogyjon.Tulajdonképpen mintha semmit nem kentem volna magamra.Ez szolikrém nem egy testápoló... Illata jó volt és legalább nem száradt ki a bőröm.Még jó hogy ingyen volt mert nem adtam volna ki pénzt érte. A barátnőmnek is ugyanez a tapasztalata.

natasha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 26.

mariann33

2012. május 15.

Nehéz eldönteni,hogy napra menjen-e az ember,vagy szoláriumba,ha jól esne egy kis szín.Mindkettő káros....nos,idő híján,marad a szoli...Bár jó gépek vannak már,azért jobb minél kevesebb időt ott tölteni,ezért jól jön egy kis rásegítés,amitől gyorsabban,és tartósabbra barnul az ember.Erre ez a krém kiváló!Kellemes,könnyű állag,jó illat,azonnal beszívódik,és nem fog.Nagyon jól ápol,szolárium után abszolút nem száraz a bőr.Egyetlen hátrányként említeném,hogy eddig csak webáruházban láttam.(szépségtrend)Igaz szuper áron a többi hasonló krémhez képest.Ez 100ml.-es,és 970-ft.Ajánlom bárkinek,érdemes kipróbálni!

mariann33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 15.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Nem esszenciális aminósav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr-és hajkondicionáló, valamint szagokat semlegesítő hatású összetevő. Az összetevő serkentő hatással van a melanociták melanin termelésére, ezért a leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.