KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Head & Shoulders

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   400 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2012. július 12.

Kiszerelés:   400 ml és 200 ml
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Head and Shoulders Apple Fresh korpásodás elleni sampont üde almás illatal. Egy tiszta és friss illat ami hosszan tart.

Kiszerelés: 400ml és 200ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

MBR

2017. október 9.

Nekem hamar eltüntette a korpát. Ősszel/télen szokott korpásodni a hajam. Kicsit talán hamarabb zsírosodik a hajam tőle.

MBR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Beya93

2017. szeptember 11.

Egyik barátnőm ajánlásra vettem egyszer, de két használat után oda is adtam neki. Olyan szinten kiszárította nem csak a hajam, hanem a fejbőröm is, hogy szinte fájt. Balzsam se sokat segített utána.
A barátnőm aki ajánlotta, csak ezt hajlandó használni (évek óta) annak ellenére hogy mindennap hajat mos mert annyira zsíros és korpás a feje...
Most látva az összetevőit nem is csoda, szárít szárít szárít...ez a mechanizmusa, ami első körökben jó is lehet a zsíros fejbőrre, de hosszútávon tovább ront a helyzeten. És még jó drága is...

Beya93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Pöti

2017. augusztus 11.

Évek óta Krémmániás lévén kellően szkeptikus vagyok a nagyon reklámozott termékekkel kapcsolatban. Sőt, kifejezetten kerülöm őket, többek között azért is, mert az alapvető dolgokban már megtaláltam az igazit, így a keresésnek vége. Több mint két éve a samponom is fix (kék Tigi), de annyira hogy még kb 3 évre elegendő van a szekrényben. Egyetlen problémát nem tudott az megoldani, mégpedig a korpát. Sose volt nagyon korpás a hajam, ilyen száraz korpa van nekem, nem zsíros a hajam. Pont annyira korpás csak, hogy engem már zavarjon, mert én látom. Van némi zöldalma addikcióm, így gondoltam kiprobálom ezt, mert a családban használta más is. Először nem is néztem, hogy volt e bármi hatása. Aztán két mosás után már nem láttam korpát. Rajtam nagyon jól működik, most felváltva használom a Tigivel. Így szép a hajam és nem korpás. Annyi, hogy valóban picit hamarabb kell mosni, mondjuk 7 nap helyett 5, de ezt vállalom :)

Pöti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Nicolett022

2017. július 21.

Nem rossz, az illata nagyon kellemes, jól tisztít, de gyorsabban zsírosodott tőle a hajam, így inkább hanyagolom.

Nicolett022
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 21.

GoldTree

2017. július 19.

Sokáig próbálkoztam vele, de egyszerűen képtelen megbirkózni a korpával. Rendszeres használat mellett zsíros tőle a hajam.

GoldTree
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

KeroChan

2017. július 10.

Barátom nagyon odavan az almás illatáért, engem annyira nem hatott meg, viszont jó kis sampon ez, jól tisztít, a korpát maradéktalanul eltűnteti.

KeroChan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.

erikaasszony

2017. június 25.

Nekem allergiás lehet rá a fejbőröm, mert hullik tőle a hajam. Sajnálom, mert az illata isteni, és korpamentesítés terén is hatásos.

erikaasszony
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

oroszildiko

2017. június 8.

Én kizárólag ezzel a márkával tudok hajat mosni, mert minden mástól rögtön bekorpásodik a hajam. Márkán belül viszont nagyon sokat kipróbáltam már, nincs külön kedvenc belőle. Mindegyiknek kellemes az illata.

oroszildiko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

dalmuska

Korcsoport: < 18
2017. április 24.

Nagyon szeretem a Head&Shoulders termékeket, de ez a sampon katasztrófa. Még évekkel ezelőtt használtam, borzasztóan zsírosította a hajamat, már egy nap után szörnyű állapotban volt. Egyedüli pozitívuma az illata.

dalmuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 24.

Luna11

2017. április 23.

A korpamentesítő hatásából nem vettem észre semmit, de szerencsére nem is lett rosszabb a helyzet. Egyébként jó az illata (de nem tart hosszan, mint ahogyan azt ígéri) meg jól habzik, de összességében egy átlagos sampon, semmi extra.

Luna11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!