KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Head & Shoulders

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   400 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2012. július 12.

Kiszerelés:   400 ml és 200 ml
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Head and Shoulders Apple Fresh korpásodás elleni sampont üde almás illatal. Egy tiszta és friss illat ami hosszan tart.

Kiszerelés: 400ml és 200ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

hamark

2018. július 1.

Az illata tetszett, de ennyire még sampontól nem zsirosodott a hajam, mint ettől.

hamark
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

lumpursky

2018. április 17.

Sokáig használtam ez a sampont amitől gyakorlatilag függővé vált tőle a fejbőröm. Amint nem ezt használtam viszketett és elkezdett korpásodni. Kipróbáltam mindent és mint mindig most is a legegyszerűbb megoldás vált be, az ecetes öblítés! Ezt a sampont meg soha soha többet, főként miután elolvastam itt az összetevőit!!!

lumpursky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

missnutella

Korcsoport: < 18
2018. április 16.

Nekem nagyon nem vált be, a hajam kiszárította és össze is ragadt tőle. (Pozitív, hogy az illata az intenzíven benne maradt a hajamban.)

missnutella
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 16.

Hologirl92

2018. március 2.

Most vettem meg előszőr, de nem utoljára! Az állaga szuper, jól habzik kevés is elég. Az illata isteni! Én száraz korpára vettem. rendbe tette kop, kop, kop. Nekem semmilyen irritációt nem okoz a bőrömön pedig ekcémás. Ellenben a szemem ... hajjajj de csípi. Persze lehet csak én szoktam el ettől. Nálam megy a max pont haverok lettünk.

Hologirl92
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

bellino

2018. február 12.

Régen sokáig csak ezt használtam az isteni illata miatt is,de főleg azért,mert hatásos volt a korpás hajamra.Aztán több terméket is kipróbáltam.Kb.2 hónapja vettem újra.Az illata még mindig jó,viszont nagyon sokat kell nyomni belőle,hogy megfelelően habozzon,eléggé szárítja a hajam és sajnos már a korpát sem tüntette el nálam.Az ára viszont eléggé magas.Többet nem veszem újra az biztos.

bellino
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Rittus89

2017. december 25.

Habár a száraz korpán segít, képez egy fura zsíros réteget a fejbőrön, plusz viszketek is tőle

Rittus89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

kaposztamester

2017. november 27.

Én is az illata miatt imádom

kaposztamester
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

Én is az illata miatt imádom

Jucsi10

2017. november 18.

Nem korpás a hajam, nem száraz a fejbőröm. Főként az illata miatt vettem meg.
A hajam puha, fényes tőle, az illata friss, tartós.:)
Szerintem ez jellemző minden H&S termékre, tehát ez sem különlegesebb a többinél.
Mivel nem túl nagy kiszerelés, az ára pedig nem tükrözi a "tudását", így csak 4 csillagot kap tőlem.:)

Jucsi10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

Nem korpás a hajam, nem száraz a fejbőröm. Főként az illata miatt vettem meg.
A hajam puha, fényes tőle, az illata friss, tartós.:)

Lisa100

2017. november 12.

Az összes h&s terméket be kellene tiltani! Ölni lehet ezekkel az összetevökkel! Én hülye meg évekig ezt hasznàltam :( az eredmény:2 év alatt 50 cm minusz a hajamból. És az istenért nem jöttem rà mi szàritotta szét a hajam, mitől gubancolódott, korpàsodott...stb.
Ne hasznàljàtok, azt tanàcsolom!!!

Lisa100
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 12.

Ne hasznàljàtok, azt tanàcsolom!!!

MBR

2017. október 9.

Nekem hamar eltüntette a korpát. Ősszel/télen szokott korpásodni a hajam. Kicsit talán hamarabb zsírosodik a hajam tőle.

MBR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!