KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Head & Shoulders

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   400 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2012. július 12.

Kiszerelés:   400 ml és 200 ml
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Head and Shoulders Apple Fresh korpásodás elleni sampont üde almás illatal. Egy tiszta és friss illat ami hosszan tart.

Kiszerelés: 400ml és 200ml

Rittus89

2017. december 25.

Habár a száraz korpán segít, képez egy fura zsíros réteget a fejbőrön, plusz viszketek is tőle

Rittus89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

kaposztamester

2017. november 27.

Én is az illata miatt imádom

kaposztamester
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

Én is az illata miatt imádom

Jucsi10

2017. november 18.

Nem korpás a hajam, nem száraz a fejbőröm. Főként az illata miatt vettem meg.
A hajam puha, fényes tőle, az illata friss, tartós.:)
Szerintem ez jellemző minden H&S termékre, tehát ez sem különlegesebb a többinél.
Mivel nem túl nagy kiszerelés, az ára pedig nem tükrözi a "tudását", így csak 4 csillagot kap tőlem.:)

Jucsi10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

Nem korpás a hajam, nem száraz a fejbőröm. Főként az illata miatt vettem meg.
A hajam puha, fényes tőle, az illata friss, tartós.:)

Lisa100

2017. november 12.

Az összes h&s terméket be kellene tiltani! Ölni lehet ezekkel az összetevökkel! Én hülye meg évekig ezt hasznàltam :( az eredmény:2 év alatt 50 cm minusz a hajamból. És az istenért nem jöttem rà mi szàritotta szét a hajam, mitől gubancolódott, korpàsodott...stb.
Ne hasznàljàtok, azt tanàcsolom!!!

Lisa100
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 12.

Ne hasznàljàtok, azt tanàcsolom!!!

MBR

2017. október 9.

Nekem hamar eltüntette a korpát. Ősszel/télen szokott korpásodni a hajam. Kicsit talán hamarabb zsírosodik a hajam tőle.

MBR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Beya93

2017. szeptember 11.

Egyik barátnőm ajánlásra vettem egyszer, de két használat után oda is adtam neki. Olyan szinten kiszárította nem csak a hajam, hanem a fejbőröm is, hogy szinte fájt. Balzsam se sokat segített utána.
A barátnőm aki ajánlotta, csak ezt hajlandó használni (évek óta) annak ellenére hogy mindennap hajat mos mert annyira zsíros és korpás a feje...
Most látva az összetevőit nem is csoda, szárít szárít szárít...ez a mechanizmusa, ami első körökben jó is lehet a zsíros fejbőrre, de hosszútávon tovább ront a helyzeten. És még jó drága is...

Beya93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Pöti

2017. augusztus 11.

Évek óta Krémmániás lévén kellően szkeptikus vagyok a nagyon reklámozott termékekkel kapcsolatban. Sőt, kifejezetten kerülöm őket, többek között azért is, mert az alapvető dolgokban már megtaláltam az igazit, így a keresésnek vége. Több mint két éve a samponom is fix (kék Tigi), de annyira hogy még kb 3 évre elegendő van a szekrényben. Egyetlen problémát nem tudott az megoldani, mégpedig a korpát. Sose volt nagyon korpás a hajam, ilyen száraz korpa van nekem, nem zsíros a hajam. Pont annyira korpás csak, hogy engem már zavarjon, mert én látom. Van némi zöldalma addikcióm, így gondoltam kiprobálom ezt, mert a családban használta más is. Először nem is néztem, hogy volt e bármi hatása. Aztán két mosás után már nem láttam korpát. Rajtam nagyon jól működik, most felváltva használom a Tigivel. Így szép a hajam és nem korpás. Annyi, hogy valóban picit hamarabb kell mosni, mondjuk 7 nap helyett 5, de ezt vállalom :)

Pöti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Nicolett022

2017. július 21.

Nem rossz, az illata nagyon kellemes, jól tisztít, de gyorsabban zsírosodott tőle a hajam, így inkább hanyagolom.

Nicolett022
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 21.

GoldTree

2017. július 19.

Sokáig próbálkoztam vele, de egyszerűen képtelen megbirkózni a korpával. Rendszeres használat mellett zsíros tőle a hajam.

GoldTree
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

KeroChan

2017. július 10.

Barátom nagyon odavan az almás illatáért, engem annyira nem hatott meg, viszont jó kis sampon ez, jól tisztít, a korpát maradéktalanul eltűnteti.

KeroChan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!