KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Head & Shoulders

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   400 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2012. július 12.

Kiszerelés:   400 ml és 200 ml
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Head and Shoulders Apple Fresh korpásodás elleni sampont üde almás illatal. Egy tiszta és friss illat ami hosszan tart.

Kiszerelés: 400ml és 200ml

Pöti

2017. augusztus 11.

Évek óta Krémmániás lévén kellően szkeptikus vagyok a nagyon reklámozott termékekkel kapcsolatban. Sőt, kifejezetten kerülöm őket, többek között azért is, mert az alapvető dolgokban már megtaláltam az igazit, így a keresésnek vége. Több mint két éve a samponom is fix (kék Tigi), de annyira hogy még kb 3 évre elegendő van a szekrényben. Egyetlen problémát nem tudott az megoldani, mégpedig a korpát. Sose volt nagyon korpás a hajam, ilyen száraz korpa van nekem, nem zsíros a hajam. Pont annyira korpás csak, hogy engem már zavarjon, mert én látom. Van némi zöldalma addikcióm, így gondoltam kiprobálom ezt, mert a családban használta más is. Először nem is néztem, hogy volt e bármi hatása. Aztán két mosás után már nem láttam korpát. Rajtam nagyon jól működik, most felváltva használom a Tigivel. Így szép a hajam és nem korpás. Annyi, hogy valóban picit hamarabb kell mosni, mondjuk 7 nap helyett 5, de ezt vállalom :)

Pöti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Nicolett022

2017. július 21.

Nem rossz, az illata nagyon kellemes, jól tisztít, de gyorsabban zsírosodott tőle a hajam, így inkább hanyagolom.

Nicolett022
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 21.

GoldTree

2017. július 19.

Sokáig próbálkoztam vele, de egyszerűen képtelen megbirkózni a korpával. Rendszeres használat mellett zsíros tőle a hajam.

GoldTree
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

KeroChan

2017. július 10.

Barátom nagyon odavan az almás illatáért, engem annyira nem hatott meg, viszont jó kis sampon ez, jól tisztít, a korpát maradéktalanul eltűnteti.

KeroChan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.

erikaasszony

2017. június 25.

Nekem allergiás lehet rá a fejbőröm, mert hullik tőle a hajam. Sajnálom, mert az illata isteni, és korpamentesítés terén is hatásos.

erikaasszony
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

oroszildiko

2017. június 8.

Én kizárólag ezzel a márkával tudok hajat mosni, mert minden mástól rögtön bekorpásodik a hajam. Márkán belül viszont nagyon sokat kipróbáltam már, nincs külön kedvenc belőle. Mindegyiknek kellemes az illata.

oroszildiko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

dalmuska

Korcsoport: < 18
2017. április 24.

Nagyon szeretem a Head&Shoulders termékeket, de ez a sampon katasztrófa. Még évekkel ezelőtt használtam, borzasztóan zsírosította a hajamat, már egy nap után szörnyű állapotban volt. Egyedüli pozitívuma az illata.

dalmuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 24.

Luna11

2017. április 23.

A korpamentesítő hatásából nem vettem észre semmit, de szerencsére nem is lett rosszabb a helyzet. Egyébként jó az illata (de nem tart hosszan, mint ahogyan azt ígéri) meg jól habzik, de összességében egy átlagos sampon, semmi extra.

Luna11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

anna1927

2017. március 28.

Az illatát szeretem, a H&S samponok közül ez jött be a legjobban, viszont folyamatos használat után már nem biztosít olyan szép hajat. Néha átváltok más samponokra, de ez a sampon visszatérő kedvencem. Mindig ennél kötök ki.

anna1927
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 28.

Era514

2017. március 10.

Amikor régen a már kialakult korpára próbáltam használni, akkor nem használt kicsit sem. Most viszont nyár óta ezzel mostam hajat mindig (párom ezt használja, és már nem volt kedvem külön sampont keresni magamnak is), és januárban jutott eszembe, hogy évek óta most először nem lett télen korpás a hajam... Szóval jó kis cucc ez, ajánlom!

Era514
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!